Грижа за лицето за дами в прекрасната възраст 40+ № 9

  • 66 730
  • 769
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 39 227
А вместо крем ли се ползва или отгоре се нанася и крем?

Дъщеря ми го ползва и е много доволна. Аз само го пробвах. Хубав е.
Когато излиза на вън го ползва и като основа за грим. Казва, че фдт много добре се нанася след бустера.

# 616
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Аз пък нещо не го харесах този бустер на Виши. Така си стоя и го хвърлих.

# 617
  • Мнения: 3 922
Търся си хидратиращ дневен крем. Чудя се за NUXE CREME FRAICHE DE BEAUTÉ 48HR MOISTURISING RICH CREAM. Някой ползвал ли го е?

# 618
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Търся си хидратиращ дневен крем. Чудя се за NUXE CREME FRAICHE DE BEAUTÉ 48HR MOISTURISING RICH CREAM. Някой ползвал ли го е?

Аз/почти всичко, което се продава в аптекатата и не е за мазна кожа съм ползвала/. Хубава текстура, естествено добър аромат. Може да погледнеш и на Ла рош позе хидрафаз интенза, на Авен хидранса, който сега е на хубава цена от 31-32 лв. има го с фактор и без, и на Уриаж хидратиращата серия ми харесва.

С бустера на Виши и аз не се разбрах, околоочния само от една мостра го знам, но за почитателите им сега ги има в хубави комплекти на супер цена.

# 619
  • Мнения: 3 922

Благодаря. А от кремовете на SVR имате ли впечатления?

# 620
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514

Благодаря. А от кремовете на SVR имате ли впечатления?

Хидратацията им също е хубава, от противобръчковите кремове има един денситиум/45+/ като години с един много приятен нюанс, който придава много свеж вид на кожата.Може и тях да видите, хидратацията на Юсерин и Виши също не е за подценяване, ако има налични тестери в аптеката нека ви отсипят или дадат саше.

# 621
  • Мнения: 13
Здравейте,
Не знам дали въпросът ми е за тук, ама да питам.... Серум с витамин С мога ли да ползвам с друг серум за лице 😐
Конкретно става въпрос за серум с вит. С на Балеа и един интензивен нощен серум на Revuele, който си купих вчера. Започвам да се притеснявам, че нещо се побърквам на тема"борба с бръчки" 😀.
Купувам всичко що видя, а после се чудя как да го ползвам накуп... 🙂
Ако въпросът ми е лаишки, извинете... опитвам се да сглобя нещата.... благодаря предварително 🤗

# 622
  • Мнения: 9 991
Аз съм с чувствителна кожа и не бих смесвала. Няма да имаш повече полза ако смесваш. Най-многоо да получиш алергична реакция или да неутрализираш действието им.

# 623
  • Мнения: 766
Здравейте,
Виждам, че доста от вас ползват серуми с вит. Ц. В тази връзка - пробвали ли сте йонофореза с вит. Ц? Има ли ефект? Благодаря.

# 624
  • Мнения: 162
Здравейте,
Виждам, че доста от вас ползват серуми с вит. Ц. В тази връзка - пробвали ли сте йонофореза с вит. Ц? Има ли ефект? Благодаря.
Да, аз съм ползвала при козметичката си! С чувствителна кожа съм и се възстановявах от дерматит. Успя да ми успокои и възстанови кожата и доизлекувах остатъчци от алергични петънца по лицето си. Прави се първо "тест" в продължение на 15-тина минути на малък участък от лицето с концентрат на вит. С дали реагира и после се пристъпва към процедурите.

Относно бръчки и антиейдж...дерматоложката ми ми обясни, че всичко е във фотозащитата. Особено сега, когато има и глобални климатични промени и прогнозата за времето е "на око". Повечето кремове анти-ейдж са мижи ке те лажем...независимо от марка и цена...за серии с Q10 особено спор нямало. Имало все пак някакъв резон в бустери и околоочни кремове и то за нощно време. Ползвам именно само антиейжд за под очите...сменям на Ревлон и на Белеа.

# 625
  • Мнения: 2 266
Може ли снимка?

# 626
  • София
  • Мнения: 2 060
Здравейте,
Виждам, че доста от вас ползват серуми с вит. Ц. В тази връзка - пробвали ли сте йонофореза с вит. Ц? Има ли ефект? Благодаря.
Да, аз съм ползвала при козметичката си! С чувствителна кожа съм и се възстановявах от дерматит. Успя да ми успокои и възстанови кожата и доизлекувах остатъчци от алергични петънца по лицето си. Прави се първо "тест" в продължение на 15-тина минути на малък участък от лицето с концентрат на вит. С дали реагира и после се пристъпва към процедурите.

Относно бръчки и антиейдж...дерматоложката ми ми обясни, че всичко е във фотозащитата. Особено сега, когато има и глобални климатични промени и прогнозата за времето е "на око". Повечето кремове анти-ейдж са мижи ке те лажем...независимо от марка и цена...за серии с Q10 особено спор нямало. Имало все пак някакъв резон в бустери и околоочни кремове и то за нощно време. Ползвам именно само антиейжд за под очите...сменям на Ревлон и на Белеа.
Ох, като започне някоя козметичка с изказванията по научни теми, та лошо да му стане на човек! Прогнозите били “на око”. Ама, моля ви се, мислете като ги слушате тези “гении”. В 21- ви век с тези развити технологии, направо индианските шамани ги правят прогнозите. А пък за съставите и въздействието на кремовете, нямам думи. Има хора, учили за тази работа. Питайте тях и не пишете глупости, моля ви!

# 627
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И това е относително.
Четох мнения  на хора, които са учили за това и
поръчах  околоочния този, който спечели медал на Фитокод.Всичко е ок, само дето не се харесаха с моя контур. С дневния от същата серия  отново не се разбрахме
Въпреки, че са супер хвалени от професионалисти.
Няма панацея.
Всичко е  строго индивидуално.
Най добрата грижа е комплексната.
Ако очакваме само даден крем или серум да върши чудеса, ще си останем само с очакванията и безсмислено търсене на чудотото, което така и не се случва.

# 628
  • Варна
  • Мнения: 10 525
Ох, като започне някоя козметичка с изказванията по научни теми, та лошо да му стане на човек! Прогнозите били “на око”. Ама, моля ви се, мислете като ги слушате тези “гении”. В 21- ви век с тези развити технологии, направо индианските шамани ги правят прогнозите. А пък за съставите и въздействието на кремовете, нямам думи. Има хора, учили за тази работа. Питайте тях и не пишете глупости, моля ви!
Така като чета, това е мнението на дерматоложката , не на козметичката.

Последна редакция: вт, 25 фев 2020, 14:06 от bubanka

# 629
  • При децата ми
  • Мнения: 6 044
С две ръце препоръчвам "Фитокод". Лично аз съм много доволна. Четвърта или пета опаковка ползвам вече от дневния им крем за зряла кожа. Винаги гледам да имам наличен гела им за измиване на лице, гела за интимна хигиена и маската им за лице. Почистващият флуид от серията "Ред Аут" за мен е незаменим. Но това е за моята кожа.

Общи условия

Активация на акаунт