Св.ВЛАС, Диамант комплекс

  • 3 085
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Някой почивал ли е там ?
Моля за отзиви Simple Smile

# 1
  • Мнения: 732
Като цяло Св. Влас не ми харесва. Ходих там юни - камиони, бетоновози, прахоляк, огромни коплекси. Накъдето да се обърнеш - бетон. Плажна ивица няма. Трябва да се препичаш на басейна на хотела. УЖАС!!! Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 771
Когато избирах място за почивка с детето, гледах много нови комплексчета в Св. Влас и доста се бях зарибила по тях. Изглеждат много добре и са като обособени кътчета. Но, преди 2 седмици бяхме на Сл. Бряг и отскочихме набързо до Влас. Селото представлява един главен път и от двете му страни хотел до хотел, а по самия път не видях жива душа. Има хубави местенца там, но ще ти хареса, ако отидеш в някой хотел с басейн и си останеш в него, без да разчиташ на разходки в самото село. Ако възнамерявате често да пътувате до Сл. бряг или Несебър може и да има разнообразие, но в самия Св. Влас едва ли. За плажа на Св. Влас също не съм чувала хубави неща.

# 3
  • Мнения: 1 063
Не знам нищо за този комплекс, но наши семейни приятели са в момента на почивка в Св. Влас в малко хубаво хотелче с басейн, където апартамента е 50 лв. на вечер.

# 4
  • Мнения: 1 937
Плажът на св. Влас е абсолютно символичен. Ако не си близо до морето, те чака доста път...Вариантът е да се пътува с кола до Слънчев бряг...но това почивка ли е?

# 5
  • София
  • Мнения: 6 810
 newsm78
Между двете има 1-2 км...с колата си там за 5 минути.

# 6
  • Мнения: 1 937
dodo_dodo , това ли е мястото? Ако виждаш изобщо нещо Confused



Имам и карта на комплекса...

Видях и един ДОДО бийч! Grinning Да нямаш нещо общо?

# 7
  • София
  • Мнения: 6 810
Не знам нищо за този комплекс, но наши семейни приятели са в момента на почивка в Св. Влас в малко хубаво хотелче с басейн, където апартамента е 50 лв. на вечер.
Имаш ли координатите на този хотел, линк? Не сме организирали още нищо, ще ми е в полза.

# 8
  • Мнения: 918
Ние бяхме на откриването му миналата година, има бесейни, външни барове, фризыорски салон, ресторант(безсмислено скъп Tired), пияно бар и т.н. Всичко в стил "братя Диневи" Laughing За съжаление нямам впечатление за самите апартаменти. Аз самата бих отишла там за купон, но не и на почивка с детето. 

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 6 810
Мерси!

# 11
  • Мнения: 1 063
Хотел "Бохемия", но знам, че са с резервация. Трябва да питам за телефони, не съм търсила в интернет, разглеждала съм снимки от хотела, нов, вътре е чистичко. Техният апартамент мин. година е бил с детска стая. Мисля, че имаше 6 апартамента. Ще почиваме другаде и за това не съм се интересувала много. На втора линия е, щото си спомням, че само сутрин са на плаж, после се топват в басейна на хотелчето.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 810
Ако случайно разбереш, моля те пусни ми на лични. Ще се почива чак след 10.08, така че има време. Praynig

# 13
  • Мнения: 5 255
Селото представлява един главен път и ....

Много моля - вече е град   Sunglasses   Arrow тук така пише.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Стига бе, вие ме разбихте !
Как няма плаж ???????? Shocked
Съвсем ли няма плаж ?

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
dodo_dodo , това ли е мястото? Ако виждаш изобщо нещо Confused



Имам и карта на комплекса...

Видях и един ДОДО бийч! Grinning Да нямаш нещо общо?

Това е да.
Моля те, метни картата.

А ако имах общо с въпросния ДОДО бийч, смяташ ли, че щях да ида на друго място и да питам за него тук Mr. Green

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Ние бяхме на откриването му миналата година, има бесейни, външни барове, фризыорски салон, ресторант(безсмислено скъп Tired), пияно бар и т.н. Всичко в стил "братя Диневи" Laughing За съжаление нямам впечатление за самите апартаменти. Аз самата бих отишла там за купон, но не и на почивка с детето. 

Апартаментите са като за живеене. С всичко необходимо там за почивка с деца. Това и че не е лудницата на големите курорти ни насочи натам - пак именно зарад децата.
Но момента с липсата на плаж, за който пишете ме хвърли в оркестъра. #Crazy

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Плажът на св. Влас е абсолютно символичен. Ако не си близо до морето, те чака доста път...Вариантът е да се пътува с кола до Слънчев бряг...но това почивка ли е?

Колко символичен ? Sick
Казаха ми, че комплекса е на 10 метра от плажа...
Дали е така ?
Кажете ми моля, за да отказваме резервациите докато е време Crossing Arms

# 18
  • София
  • Мнения: 771
Селото представлява един главен път и ....

Много моля - вече е град   Sunglasses   Arrow тук така пише.


Ааа, извинявам се, нямам нищо против  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 426
ако почивате Август, когато е лудница, трабва да ходите към 9.00ч най-късно на плаж, защото след това няма място къде да си постелиш хавлията

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
ако почивате Август, когато е лудница, трабва да ходите към 9.00ч най-късно на плаж, защото след това няма място къде да си постелиш хавлията

Значи все пак има някакъв плаж. И това е нещо Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 918
Плаж има, наистина е малък(с един ред чадъри примерно), но доколкото знам тази зима са го разширили още. А иначе комплекса наистина е на първа линия, но по скоро се пада над, а не до плажа, защото е на склон и има път по който се слиза до плажа.

# 22
  • Мнения: 5 255
Плажът на св. Влас е абсолютно символичен. Ако не си близо до морето, те чака доста път...Вариантът е да се пътува с кола до Слънчев бряг...но това почивка ли е?

Колко символичен ? Sick
Казаха ми, че комплекса е на 10 метра от плажа...
Дали е така ?
Кажете ми моля, за да отказваме резервациите докато е време Crossing Arms

dodo_dodo, плаж има и поне за мен е достатъчен  Peace
Приятелско семейство също се завърна тези дни от Св.Влас и са много доволни.
Комплексът е добър, нямам лични впечатления, но приятелка вече е втори месец там в апартамент.
Дъщеря и също беше там - имам снимки за доказателство  Grinning.
Да, комплекса е до морето и е много приятно  Wink
Приятна почивка, където и да решите да летувате  Hug

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 4 868
додо, защо не провериш и парадайз бийч - точно до влас е, има собствен плаж, затворен за външни посетители

# 25
  • Мнения: 732
Стига бе, вие ме разбихте !
Как няма плаж ???????? Shocked
Съвсем ли няма плаж ?

Ето снимка от Св. Влас http://www.bgphoto.net/photos/16571/o632890923336718750.JPG

Почти няма никаква плажна ивица Sick #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 426
Стига бе, вие ме разбихте !
Как няма плаж ???????? Shocked
Съвсем ли няма плаж ?

Ето снимка от Св. Влас http://www.bgphoto.net/photos/16571/o632890923336718750.JPG

Почти няма никаква плажна ивица Sick #Crazy
това не е Влас, а Фортнезнам си какво и е м/у Елените и Парадайз на скалите

това е пътя за плажа под Синева, на дясно е по-широка ивицата

това е било миналото лято



Последна редакция: пт, 21 юли 2006, 15:50 от mania4ka

# 27
  • Мнения: 732
Стига бе, вие ме разбихте !
Как няма плаж ???????? Shocked
Съвсем ли няма плаж ?

Ето снимка от Св. Влас http://www.bgphoto.net/photos/16571/o632890923336718750.JPG

Почти няма никаква плажна ивица Sick #Crazy
това не е Влас, а Фортнезнам си какво и е м/у Елените и Парадайз на скалите


Точно си е на края на Влас. Не че по-напред беше по-добре де. Sick

# 28
  • на село
  • Мнения: 3 965
Има си плаж в Св.Влас, е не е като в Албена или Златни, но има.
Била съм там на почивка през 2000 и 2001г., сега може би е по -различно, тогава ни хареса.
Ето и плажа:

# 29
  • Мнения: 1 426
след като видях картата, при Диаманти няма плаж, на моята снимка е плажчето под номер1 от картата

# 30
  • Мнения: 5 255
Ето снимки на комплекса :

В самият комплекс има 2 басейна, с малки детски в тях Wink

# 31
  • Мнения: 215
От 3-4 години почиваме в хотел Синева Бийч на Влас.
Аз смятам, че е изключително удобно за хора с деца. Не е пълна лудница, а същевременно си на 5 мин от Сл. бряг.
Плажът е с 5-6 реда чадъри.
Не знам къде е хотел Диамант, но нашият е на самия плаж.

Град Влас си е село, но няма причина човек да се качва там.

# 32

бих искала да знам дали си заслужава човек да отиде в хотел Синева бийч - Свети Влас.Има ли плаж наистина и хубаво ли е?Досега не сме почивали в Свети Влас и по този начин и се страхувам да не сбъркам ,защото идеята е моя и не искам да се чувствам виновна.Ако някой е бил там и има впечатления нека пише. Rolling Eyes

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 4 228

бих искала да знам дали си заслужава човек да отиде в хотел Синева бийч - Свети Влас.Има ли плаж наистина и хубаво ли е?Досега не сме почивали в Свети Влас и по този начин и се страхувам да не сбъркам ,защото идеята е моя и не искам да се чувствам виновна.Ако някой е бил там и има впечатления нека пише. Rolling Eyes

Миналата година бях в този така набеден курорт.
Останах потресена от целият абсурд наречен "Св.Влас". И ако всичко не беше платено предварително щях да си тръгна на мига.
Кракът ми повече няма да стъпи на това кошмарно място.
 Иначе условията в комплекса бяха на ниво/ като изключим, че половината дни имахме проблем с бойлера и нямаше топла вода, а бях с двете си малки деца и това, че единственото барче с басейна отвън затваряше в 19.30 часа, а пътя до центъра на селото е три часа път с камили - вечер няма къде да изпиеш една напитка, правехме го по балконите със свекърва ми./

# 34
за Синева парк ли са ти отзивите dodo dodo?Моля който е бил там да разкаже повече подробности.за обслужването,храната, плажа. Много ще съм благодарна. отиваме в този хотел
тази година и съм много притеснена какво ни очаква!

# 35
  • София
  • Мнения: 250
dorika, Синева парк е на юг, точно в противоположния край на мястото, за което говори dodo_dodo  и е на практика над големия плаж на Влас, докато Диамант е над Марината и отдолу има едно малко плажче, което е вечно с водорасли.
На картата, която е показана въобще не се вижда големия плаж и Синева, по-добре отвори http://maps.google.com/, напиши Vlas и разгледай сателитната карта.
За Синева четох отзиви на германци из нета, не бяха лоши. Ако четеш немски потърси в Google с Hotelbewertung и името на хотела.
Ние ходим на Влас през септември и е супер спокойно и  приятно, но до т.нар. град въобще не се качваме.

# 36
Благодаря на kose.за съжаление не говоря немски, но погледнах картата. Е плажа не изглежда като на сл бряг, но все пак го има , надявам се да не се разочароваме

# 37
Ae hora shto ne zemete sa grymnete e !
1 na 1 Vav Vlas si ima plaj i to mnogo hubav..
2 na 2 tfa "FortNeshto si" se namira mejdu Vlas i Paradise..

Миналата година бях в този така набеден курорт.
Останах потресена от целият абсурд наречен "Св.Влас". И ако всичко не беше платено предварително щях да си тръгна на мига.
И ако всичко не беше платено предварително щях да си тръгна на мига.
Кракът ми повече няма да стъпи на това кошмарно място.
 Иначе условията в комплекса бяха на ниво/ като изключим, че половината дни имахме проблем с бойлера и нямаше топла вода, а бях с двете си малки деца и това, че единственото барче с басейна отвън затваряше в 19.30 часа, а пътя до центъра на селото е три часа път с камили - вечер няма къде да изпиеш една напитка, правехме го по балконите със свекърва ми./
 
Vij sq.. Sled kato si sa nabuhala v nqkva typa kvartira si e tvoi problem... Ama tfa 4i si naistina 'nqkfa kamila' ili po to4no 'typa kat kamila' i da  mi kajesh 4e nqma 'edno' mqsto kadeto da izliznesh...i pri polojenie 4e pytq pe6 ot vlas do nesebyr e okolko 1:30 min.....qvno si bila nqkade na kvartira vav  selo Bata...NESTIGA 4E STE NQKVI PROSTI ABORIGENI I NE STE VIJDALI MORE, A I IMATE NQKVI PRETENCII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neznam ot kade si no nikoga nqma da imash tova koeto imame i cenim nie tuk v tozi "абсурд наречен "Св.Влас" "

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 228
Аборигените са именно в Св.Влас от където виждам, че си изпълзял и ти. Laughing
Не съм била в тъпа квартира, бях там за където е и питането ми в тази тема - В комплекс Диамант, на брега, пардон склона към така наречения плаж / 30 стъпки по дължина и 20 дължина Laughing и на който имаше едно нещастно капанче - обяснимо, за повече нямаше място/. Вярно всичко си имаше апартамента, с изключение на топла вода. Но това да му е кусура.
Заведенията на Несебър не ме вълнуват, с две съвсем малки деца бях и нали не си представяш, че ще се хукна да обикалям с тях съседните курорти щото този в който съм е пълен само с допотопни кръчмета на 1 час път от комплекса ми? И именно може би дефицита им предполагаше и цените, защото едно мазно парче скумрия беше по 8 лева, представи си за нещо по-различно....
Да не говорим за лунния пейзаж осеян с бели каманаци, разкопки, напечен от жегата асфалт и липсата и на храст, камо ли дърво под което се скриеш. Вярно, насядалите по разбитите тротоари рано сутрин работници от малцинствен произход, пиещи кафета в пласмасови чашки и дърпащи фасове до червено, създаваха известна екзотика на мясото, така че при наличие на по-богато въображение и остатъци от желание би могъл да си представиш, че се намираш нейде из арабските емирства...Лично моето въображение обаче ми изневери към онзи момент.

А ти потрисайки се, похвално би било да направиш опит да пишеш на български език. Така повече хора ще те разберат. Освен ако това не е част от диалекта ти Grinning

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 21:58 от dodo_dodo

Общи условия

Активация на акаунт