Против акне/пъпки по лицето 9

  • 53 994
  • 737
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 628
Момичета, аз да се оплача... имах една подкожна малко под бузата и я разраних, не можах да я изтърпя... но сега имам голяма рана на лицето :Д всеки път се учудвам как може да съм толкова тъпа.

Иначе доколкото виждам по състава на тези продукти - изглеждат ми добре. Няма алкохол и алергени, има ниацинамид, който се отразява добре на кожата (уж). Ако не помогне, поне няма да навреди. Видях, че има масло от ший, което попринцип запушва порите, но зависи и колко са сложили от него (говоря специфично за активния флуид). Погледнах състава на лосиона на акне аут - ми той пълен с алкохоли и други гадости. Не си го взимайте никога!

# 106
  • Мнения: 672
Здравейте,
преди няколко години един познат от Германия ми подари специална маска на Neutrogena против акне. Досега не съм виждала някъде в България да се продава такава. Тогава имах леко подобрение. Впрочем, с нея се чувствах като оксиженист, но това е друг въпрос
😁.
Лошото е, че към нея има активатор, който може да се използва само 30 пъти. Въпросът ми е дали има тук някой, който знае от къде мога да си закупя активатор и дали има смисъл?

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
https://www.neutrogena.co.uk/face/range/visibly-clear/light-therapy.list

това намерих в нета

Аз искам да питам някой пил ли е против акне Роакутан, специално за акне бил този препарат.

# 108
  • Мнения: 18 542
Аз искам да питам някой пил ли е против акне Роакутан, специално за акне бил този препарат.
Не съм пила, но съм виждала доста истории. Много сериозно лекарство, отразяващо се на целия организъм. Ако не си с наистина тежко кистозно акне, забрави по-добре.  Peace

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 7 046
А тези продукти къде се произвеждат? Внасят ли се и от къде? Никъде в сайта не пише.
Отстрани пише : Търсете ни в аптеките и като цъкнеш на линка има аптеките, в които се продават продуктите.
Ето тук например : https://sopharmacy.bg/search.html?phrase=SNOWBORN
Simple Smile

Аз питам къде се произвеждат, не къде се продават. Български ли са или не.

# 110
  • Мнения: 8 783
Препоръчвам серията на Svr Sebiaclear също и Liftiane пак на същата марка .
Ползвам кремчето им Sebiaclear Hydra и ми се отразява добре на мазната кожа .

Петната, останали от пъпки , боря с  Oxy geneo процедура  през 25 дни / за избистряне на тен Neobright . Има и с хиал. Киселина както и радиочестота .
Също намерих и своята козметичка ,тук във Варна, която ми го почиства и не си тръгвам зачервена като домат, нито пък се появяват нови пъпки след това.
Ползвах преди Хидрафейшъл, но почистване + оху geneo ми се отразяват в пъти по-добре .

# 111
  • Sofia
  • Мнения: 727
А тези продукти къде се произвеждат? Внасят ли се и от къде? Никъде в сайта не пише.
Отстрани пише : Търсете ни в аптеките и като цъкнеш на линка има аптеките, в които се продават продуктите.
Ето тук например : https://sopharmacy.bg/search.html?phrase=SNOWBORN
Simple Smile

Аз питам къде се произвеждат, не къде се продават. Български ли са или не.

Май са български.

# 112
  • Мнения: 113
Български са продуктите някаква дерматоложката ги прави май. Писах си с тях във фейсбук и ми казаха че до 4 седмици резултата бил 70% видим и заличавал акнето трайно и завинаги. Ще си закупя продуктите и ще дам отзиви аз

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 7 046
Ще изчакам отзивите в групата. Имам горчив опит с такива продукти.

# 114
  • Мнения: 41
Препоръчвам серията на Svr Sebiaclear също и Liftiane пак на същата марка .
Ползвам кремчето им Sebiaclear Hydra и ми се отразява добре на мазната кожа .

Петната, останали от пъпки , боря с  Oxy geneo процедура  през 25 дни / за избистряне на тен Neobright . Има и с хиал. Киселина както и радиочестота .
Също намерих и своята козметичка ,тук във Варна, която ми го почиства и не си тръгвам зачервена като домат, нито пък се появяват нови пъпки след това.
Ползвах преди Хидрафейшъл, но почистване + оху geneo ми се отразяват в пъти по-добре .
Как се казва и къде се намира вашата козметичка?

# 115
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Момичета, аз да се оплача... имах една подкожна малко под бузата и я разраних, не можах да я изтърпя... но сега имам голяма рана на лицето :Д всеки път се учудвам как може да съм толкова тъпа.

Same here...
Почисти с нещо киселинно, после хидратирай с тоник. Simple Smile)
В темата за КК козметика имаше пуснато клипче за въпросното почистване на пъпка и грижата след това, но не мога да си спомня какво точно беше. Simple Smile))

# 116
  • Мнения: 8 783
Препоръчвам серията на Svr Sebiaclear също и Liftiane пак на същата марка .
Ползвам кремчето им Sebiaclear Hydra и ми се отразява добре на мазната кожа .

Петната, останали от пъпки , боря с  Oxy geneo процедура  през 25 дни / за избистряне на тен Neobright . Има и с хиал. Киселина както и радиочестота .
Също намерих и своята козметичка ,тук във Варна, която ми го почиства и не си тръгвам зачервена като домат, нито пък се появяват нови пъпки след това.
Ползвах преди Хидрафейшъл, но почистване + оху geneo ми се отразяват в пъти по-добре .
Как се казва и къде се намира вашата козметичка?

Във Варна съм, ако те интересува пиши ми на лично да не се приеме като реклама .

# 117
  • Мнения: 92


Момичета ,една две пъпки са бели кахъри!Аз Нз как се издокарам ,но от перфектно лице станах така и посещавах козметик.Дали тя е виновна или аз нещо не направих както трябва ,но за две седмици станах така.Не е хормонално явно от някой др пъпка стана стафилококова инфекция.След изпиване на два антибиотика и поставяне на мускулно една седмица,сега съм само с белези.Използвам измивен гел на Топикрем ,мажа се вечер с БП 2,5% и през деня с ефаллар с 30 фактор и на Виши хидратиращ.Дано всичко е добре за напред!Изполвайте хубави продукти и почиствайте лицето си добре,поите мн вода и не прекалявайте със сладкото Simple Smile

# 118
  • Мнения: 8 937
За съжаление може да са Ви заразили в салона... Успех с лечението!

# 119
  • Мнения: 1 227
Имекс антибиотично кремче против пъпки ,много съм доволна.Във всяка аптека го предлагат и цената е добра.🙂
Имекс се използва за лечение на всички видове акне, особено формите, свързани с възпаление.



Хах, регистрирахте се специално за да напишете този пост ли?

При мен стана по-лошо с него. Оказа се, че лекарства под формата на маз изобщо не са препоръчителни, защото запушват порите.

Зависи от типа кожен проблем. На мен това кремче ми е предписвано от дерматолог като последваща терапия след други медикаменти. Аз съм с малки пори и суха кожа и все пак ми излизат пъпки. При мазна кожа и разширени пори най-вероятно няма да върши такава работа.

Консултирайте се с дерматолози, за да си спестите излишни пари за медикаменти и мазила, които не вършат работа.

Общи условия

Активация на акаунт