Алергии

  • 333
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте , мами , моля за помощ. Имам голямо дете първи клас ,което постоянно боледува от ангина,  алергични ринити , понякога прави и ларингити.В момента има запушен нос и болки в ухото, да отбележа запушения нос е от алергия към нещо , която все още неустановена, поради постоянния прием на антихистамините. Моля дайте съвет към кой специалист да се обърна .Осъзнавам че трябва да е към УНГ но при кого незнам вече .Явно и към алерголог.Някой имал ли е сходни проблеми, за да ме ориентира какво да направя?
Благодаря и хубав ден!

# 1
  • Мнения: 13 806
Здравейте , мами , моля за помощ. Имам голямо дете първи клас ,което постоянно боледува от ангина,  алергични ринити , понякога прави и ларингити.В момента има запушен нос и болки в ухото, да отбележа запушения нос е от алергия към нещо , която все още неустановена, поради постоянния прием на антихистамините. Моля дайте съвет към кой специалист да се обърна .Осъзнавам че трябва да е към УНГ но при кого незнам вече .Явно и към алерголог.Някой имал ли е сходни проблеми, за да ме ориентира какво да направя?
Благодаря и хубав ден!

Вземате направление от педиатър към алерголог. Ако Унг проблемите ви са от алергиите (почти винаги) е добре да бъде установено към какво са.

Общи условия

Активация на акаунт