Косопад Тема 17

  • 49 252
  • 765
  •   1
Отговори
# 675
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Най-добрата терапия е минимум третиране. Другото е прием на витамини. Всичко останало е химия и ако на мен например ми влияе добре, на вас може да не ви повлияе изобщо. Смятам, че и не само при косопада е така. Иначе съм ползвала продукти на Klorane и съм доволна. В момента съм фен на новото в бг Tresemme. За маска силно препоръчвам бразилската с чесън - хем е кг, хем е на добра цена и се отразява чудесно на косата

# 676
  • Мнения: 10 993
Аз си купих шампоан за коне оранжев, от ветеринарната аптека и съм доволна. След къпане слагам и лосион Алрецин, пак ми пада , но по малко от преди.

# 677
  • Мнения: 2 839
Най-добрата терапия е минимум третиране. Другото е прием на витамини. Всичко останало е химия и ако на мен например ми влияе добре, на вас може да не ви повлияе изобщо. Смятам, че и не само при косопада е така. Иначе съм ползвала продукти на Klorane и съм доволна. В момента съм фен на новото в бг Tresemme. За маска силно препоръчвам бразилската с чесън - хем е кг, хем е на добра цена и се отразява чудесно на косата
За коя маска става въпрос?

# 678
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
И аз с питане за добър шампоан за косопад.
Гледам на Ducray и на Rene furterer.
Имате ли отзиви?
Ефективни ли са?
Дъщеря ми е на 16 години и от 2 месеца има засилен косопад.

# 679
  • Мнения: 21 275
Мен Дюкре ме спаси преди години.

# 680
  • Мнения: 417
Да , казаха ми за продукта , но още не съм го взела . Може ли точното му наименование да ми напишете!
Паздерова на мен ми изписа само този продукт и витамини.
Спектрал DNC-N спрей против косопад 60 мл
А може ли да споделите какви витамини  ви препоръчаха

# 681
  • Мнения: 21 275
При мен косопада значително намаля и много се радвам.
Преди беше ад над 200 косъма по време на баня и след.
Дано се задържи така положението.

# 682
  • Мнения: 4 611
Аз преди време бях писала, че съм отчаяна - косата ми не спираше да пада... пих какви ли не глупости, с какво ли не се мазах. Не съм сигурна, кое от тези неща проработи, а може би и всичките в съвкупност, но мен ме спаси това, че спрях да си връзвам косата, подстригах я доста къса, за да не натежава, правих си веднъж в седмицата маски за коса с масла ( тази беше доста добра https://www.ikarov.eu/bg/series/botanical-sclap-hair-care/intensive-hair-serum), както и ползвах щадящи шампоани без парабени, сулфати и прочие. Руския шампоан 911 много ми помогна също, ползвам го от няколко месеца - много регулира и омазняването.

# 683
  • Мнения: 755
Кой точно от Руските шампоани на 911 сте ползвали, за регулиране на омазняването?

# 684
  • Мнения: 4 611
Имат един с катран, от който съм много доволна https://apteka.framar.bg/30034480/%D1%88%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%BE … -150-%D0%BC%D0%BB

И този против косопад също регулира омазняването https://apteka.framar.bg/30034481/%D0%BB%D1%83%D0%BA%D0%BE%D0%B2 … -150-%D0%BC%D0%BB

В Ремедиум са по 7-8 лв.

# 685
  • Мнения: 110
Здравейте! Някой правил ли си е плазмотерапия при косопад?

# 686
  • Мнения: 75
Аз, вчера, резултати видими могат да се очакват минимум след месец,  ако разбира се има резултати въобще.

# 687
  • Мнения: 559
Здравейте! Някой правил ли си е плазмотерапия при косопад?
Аз, курс от 4 плазмотерапии, обогатени и с медни пептиди. Резултат - порядъчна болка, 5 часа загубено време, минус 1680лв и ефект, не само нула, ами и обратен, засилен косопад (не знам дали се засили от терапиите, но стана по времето, когато ги правих). Най-зле похарчените ми пари!

# 688
  • Мнения: 14
Здравейте! Мой приятел имаше проблем с кръгов косопад на 2 места. Помогна му знахар до Плевен, който изгори със змийска отрова мястото и крем Невен за успокоение. Човекът е знахар и бивш бръснар, възрастен и за сега виждаме голям напредък в растежа (за седмица след третиране). Друго, което искам да споделя е лично наблюдение за моята коса. След баня имах доста изпадали косми, но започнах да си мажа корена с “корей от репен” (вари се като чай и се “полива” скалпа) . Коренът помага мнооого за растеж на косата, цената е много достъпна и опаковката е икономична. Два пъти седмично си слагам в корените, слагам шапка и хавлия и спя така. ( хубаво е поне един час да се стои с него, но на мен ми е много удобно когато си мия косата сутрин, да спя така) . “Отварата” не оцветява,не мирише и не омазнява. Стяга фоликула на косъма и поне на мен ми се отразява чудесно! Със сигурност няма как да ви навреди да пробвате. Успех ! Simple Smile

# 689
  • Мнения: 366
Здравейте, шампоана Ducray Anaphase+ ли имате предвид, че действал? Мисля да го закупя. А как е гела от същата марка?

Общи условия

Активация на акаунт