Косопад Тема 17

  • 49 166
  • 765
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 98
Благодаря , Веси! Аз съм на 49 години , така че притесненията отпадат . Много ме е страх от първоначалния косопад , това значи косата ми да оредее драстично. Още ще мисля .

# 316
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Ползвах ги близо 2 месеца, като накрая започнах по - рядко да слагам. Още на 10тата ампула ми намаля драстично косопада. Имам страшно много нова коса, която вече е почти 5-6см, из цялата глава се подават нови кичурчета коса

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 98
Радвам се за теб , значи си открила подходящия продукт.

# 318
  • Мнения: 75
Лилиан, да при теб няма повод за притеснение. Ако си пробвала всичко друго, може би е време да го започнеш, за да може да стимулира фоликулите, докато още ги има.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 98
Благодаря за съвета!

# 320
  • Мнения: 576
Днес си купих ампулите на Виши с аминексил.Имам и на Дюкре лосионите за 3 месечна употреба Неопептид.
И сега се чудя ..........мога ли да ги слагам едновременно.......едното сутрин ,другото да пръскам вечер.....??? Или .....не.....

# 321
  • София
  • Мнения: 6 250
Лично аз не бих, знам ли, то в един момент трябва и да диша скалпа.
А и като видиш ефект, няма да си сигурна от кое е. Grinning

# 322
  • Мнения: 576
Лично аз не бих, знам ли, то в един момент трябва и да диша скалпа.
А и като видиш ефект, няма да си сигурна от кое е. Grinning

мда,права си.

# 323
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм от 7 години с тази диагноза, и според мен, много хора пропускат храната, която се оказва едно от най-важните неща. След това, е вида на косопад, ако е хормонален, каквито и витами да се вземат, то те не достига до корена и няма ефект.

Та, първо променете храната, да има протейн и много зеленчуци. Разгледайте и е https://bilkabg.com/, но първо погледнете храната - там едно от важните оръжия за хубава коса.

# 324
  • Мнения: 23
Здравейте отново. Споделям какво се случи при мен. Косопада и сухата кожа си продължават, направих изследвания на хормони, оказа се че Пролактина ми е 1500, другите хормони са в норма. Днес направих второ изследване и чакам резултати. От няколко месеца съм в постоянен стрес, горе долу откакто започна стреса, започнаха и проблемите, въпреки че ендокринолога изключи стреса като възможност за високите стойности. Малко ме поизплашиха, за това ще потърся и второ мнение Simple Smile

# 325
  • Мнения: 1 601
Почнах еукапил снощи. Надявам се да действа при мен.

# 326
  • Мнения: 101
При мен от маските с чесъна и ракия понмаля косопада до степен нормално, но сърбежа по скалпа не успявам да овладея с нищо. Мия се със Здраве, след измиване добре и на втория ден подивявам от сърбеж. Косъма, като пада освен, че има луковица има и нещо бяло. Дали да не опитам Низорал?

# 327
  • София
  • Мнения: 6 250
Чаено дърво пробвалала ли си? Дават го антисептик, може няколко капки в шампоана или в маслена маска. Мисля също лавандулата е успокояваща. Само с етеричните масла трябва да се внимава с количеството!

# 328
  • Мнения: 558
При мен от маските с чесъна и ракия понмаля косопада до степен нормално, но сърбежа по скалпа не успявам да овладея с нищо. Мия се със Здраве, след измиване добре и на втория ден подивявам от сърбеж. Косъма, като пада освен, че има луковица има и нещо бяло. Дали да не опитам Низорал?
Пробвай с чист гел от алое, то много успокоява.

# 329
  • Мнения: 1 502
При мен от маските с чесъна и ракия понмаля косопада до степен нормално, но сърбежа по скалпа не успявам да овладея с нищо. Мия се със Здраве, след измиване добре и на втория ден подивявам от сърбеж. Косъма, като пада освен, че има луковица има и нещо бяло. Дали да не опитам Низорал?

Може да пробваш шампоан без сулфати Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт