Отговори
# 15
Сигурно на всички им се е случвало да пускат някаква тема без да предполагат,че останалите ще почнат да се палят чак толкова много.На мен ми се е случвало,въпреки че съм "новак",чак и разни етикети ми лепнаха,но да се регистрирам  заради това-не,не мисля. Naughty

# 16
  • Мнения: 3 405
Всички сме били новаци, но по различно време Grinning

# 17
Аз имам предвид,че може би повечето "новаци"си падат по-скромни(не съм съвсем сигурна де), а донякъде споделям и мнението на Грушенка

# 18
  • Мнения: 3 154
Само заради едното "разбунване на духовете" няма да се регистрирам. Ако може да се пише като гост - пиша, ама регистрация да правяяя... еми мързи ме Laughing
Иначе ако смятам, че форума ще ми е полезен с нещо се регистрирам.

# 19
  • Мнения: 14 133
Не. Не съм конфликта личност. За мен форумите са място за приятни емоции и полезна информация!!! Peace

# 20
  • Мнения: 35 969
нямам време за глупости Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 680
Чак пак толкоз зор да си давам.

# 22
  • Мнения: 1 492
зависи от темата - възможно е. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Да и съм го правила, накрая започнаха да трият мненията ми, което не беше честно, защото смятам, че бях права Crossing Arms! Отказах го въпросния форум, защото лъхаше много негативизъм от него!

# 24
  • Мнения: 495
според мен това може да го направи човек с мнооого свободно време, каквото например една майка няма /поне за мен е така/, също така да му е скучно
за подправка - малко злоба към някои хора или направо към всички
понеже посещавам и др. женски сайтове, прави ми впечатление, че влизат мъже и започват да сипят квалификации, като думите "комплексирани, използвачки,....." са най-меките
и после се радват на реакцията с думи от рода на "аз какво ви казах, знаех си аз...., ама исках сами да се видите"

# 25
  • Мнения: 5 577
Не. Макар, че ми се иска да пусна сега една тема ... ама пусто популярност.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бих сякаш. Ако не ме домързи, де.

# 27
  • Мнения: 3 405
Не. Макар, че ми се иска да пусна сега една тема ... ама пусто популярност.

Ще се правим, че не те познаваме Sunglasses

влизат мъже и започват да сипят квалификации, като думите "комплексирани, използвачки,....."
и после се радват на реакцията с думи от рода на "аз какво ви казах, знаех си аз...., ама исках сами да се видите"

Нещо подобно имах предвид, пускайки темата Simple Smile
Дават мнения и квалификации и не им пука какво са казали членовете на форума. После се врътват и изчезват, сякаш затвърдили правотата си завинаги, хм.

# 28
  • Мнения: 2 924
  В този форум не бих го направила.
Но съм го правила в един друг. Обаче там спрях да влизам тъй като се уморих да бъда популярна. Знаете,венеца на славата е тежък , а моята главица -нежна:)

# 29
  • Мнения: 7 186
Не. Регистрирам се във форуми, които ми се виждат интересни. Не разбунвам духове ей така за спорта, а само ако имам категорично мнение по темата- съответно си го отстоявам.

Общи условия

Активация на акаунт