Боя за коса - Blond45 - Клуб на блондинките

  • 28 825
  • 757
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 744
Някой на питането?

# 571
  • Мнения: 2 352
Аз ставам рижава с 9 ки. Косата ти боядисвана ли е или естествена? И защо 6 оксидант? Доста нисък минсе вижда. Извиявам се ако пропускан нещо дето си написала ама ..,Общо взето не разбрах искаш да изсветляваш ли? Ако искаш да убиеш само отенък може би 10.17 сивото. На мен ми идва прекалено сиво обаче. Другата 10 ка ми харесва повече. И за 10 ка ми се струва доста тъмно това 10.17?

# 572
  • София
  • Мнения: 1 744
Иксам да придам цвят на току що изсветлените корени които са рижави, искам да станат пепеливи

# 573
  • Мнения: 1 997
Иксам да придам цвят на току що изсветлените корени които са рижави, искам да станат пепеливи
Този цвят 9,12 който си харесала, и на мен ми допада. И ми се струва по подходящ за твоята цел.
Цветовете на Лакме обаче стават една идея по тъмни в сравнение с други бои - примерно Макадамия и Матрикс

# 574
  • Варна
  • Мнения: 7 702
В момента съм наклепана с Owey смес от уж равни количества 10.1,9.01 и 90.00 със смес от 9 и 12% оксидант по равно. Как по дяволите мерите боята? Преди ползвах разграфяванията по тубичките,но тия на Owey са толкова смотани,че се принудих да ползвам кухненската везна. Е няма да ви казвам какво количество боя забърках-ужас. Сигурно има трима да се боядисат.Grinning. Иначе с тая комбинация се отървах от рижавото в корена дори без коректор. Мисля брустерът върши нужното и за това ми се получава.

# 575
  • Мнения: 1 997
Ще ми се смеете - аз използвам празно бурканче от крем, или от някакви мостри 10/15/ 20 или 50 мл Wink
Проблема ми е с прахчетата за изсветляване. Как да измеря грама на праха 1:2 с оксиданта Simple Smile

Принцеса какво е брустерът ?

# 576
  • Мнения: 2 352
Иксам да придам цвят на току що изсветлените корени които са рижави, искам да станат пепеливи
В този случай наистина 6 оксидант. За боята не мога да преценя, не съм я ползвала. Може би и двете ще свършат работа. С 10 ката по принцип се гони повече изсветляване, така че предполагам 9 е по подходящо и няма да изтощава допълнително. Но не знам дали стават по тъмни цветовете, не съм ползвала тази боя.

# 577
  • София
  • Мнения: 1 744
Уфф. ужас, и аз не знам. Лакмето нещо цвета не ми харесва, а този светлия на Иноа май ще си остави корена оранжев. Значи да рискувам или с 9.12 + 6% или да правя матирането дето колориста беше препоръчал... ма на оранжво дали ще стане нещо въобще?

# 578
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 390
9-ката, дори и с 6%, изсветлява - така, че все ще има промяна.
Аз лично се боядисвам с 8-ца и 6% и косата ми се изсветлява с около 1-1.5 тона. Основата ми е светла.

# 579
  • Мнения: 992
За дълбокия корен използвам 8мица с 6 % и при мен има изсветляване.
Отдавна не съм използвала тонер, сега се присетих за перления на престиж и си го купих.Как се нанасяше? В упйтването пише на влажна коса, но на суха не ставаше ли по-добре. Опашката ми е много бяла и искам да я прелея с корена. Едно време ставаше страхотен цвят с този тонер. Но не знам на суха или на влажна да го нанеса..

# 580
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Мики, кой е този тонер? Аз него не съм го ползвала, а само на Леганза. Нали не става синя косата? Иначе Леганза нанасям на суха коса и стоя поне един час.

# 581
  • Мнения: 992
Алекса , ето този е :
https://remedium.bg/product/134392/prestizh-toner-za-kosa-bb04-p … rlen-h100-ml.htmlhttps://
Нищо синьо няма Simple Smile нанесох го на суха коса и после сложих и малко в маската.Получи се страхотно. Стоях 30 Мин защото бях забравила какъв точно беше ефекта. Другия път може повече да стоя. Точно това, което исках стана. Simple Smile

# 582
  • Мнения: X
Мики, ти се правеше с Алфапарф 8.21, нали? Може ли снимки?

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Мики, благодаря много. Виждала съм му кутийката, но тъй като на нея изображението сивее и без да се зачитам, а то си пишело, че е перла, съм го подминавала. Ще го пробвам и него.

# 584
  • Мнения: 61
Здравейте,харесва ми да ви чета.И аз съм блонди и миналият ден ми стана смешно като една близка изтърси че я правили с оксидант 15 % !!! Аз и казах,че няма такъв,тя започна да спори с рогата напред и спрях до там.Да не съм изпуснала някоя иновация сред окислителите и да не знам,хахахах? Нейната перушина не знам как стои на главата тъй като доскоро плескаше Гарниер и Палет и ги спря че получила алергия и като и казах за професионални бои каза че не били по-хубави!Това сигурно е щото в новият салон са и сложили 15 % оксидант за който май никой не е чувал!

Общи условия

Активация на акаунт