Боя за коса - Blond45 - Клуб на блондинките

  • 28 848
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 376
Години се правя сива. Моята естествена е  такава 8 или 7 не знам точно. Никога не ми е било нужно обезцветяване, супра не пипам. Нужно ще ти е ако си кестенява тъмна към черна. Ама не може да сипеш нещо в чаша, която е вече пълна. Прави си се както знаеш, важно е ти да си се харесваш.
Естествената ми коса е 3-ка. Без обезцветяване нищо не хваща, дори и за оттенък само.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Тъй като спряха боята която купувах преди, т.е смениха и формулата и вече не е същият свят който искам 10.1
взех друга боя  10.21 но тя не ми покри корена /имам и бели коси 10%/ и стои по-тъмна. Как ммислите, ако е смеся със супер изсветляваща,  дали ще се получи по светло. 50:50
Или в друго съотношение да пробвам?

# 752
  • София
  • Мнения: 1 744
Здравейте, имам въпросче.
Тъй като от толкова маски еластисайзъри и тн съм останала по дължини без пихмент на ниво 10, или иначе казано само по оксидант, реших спешно да пигментирам с обливка.
Обаче поръчах от промоцията в рибката Lakme gloss 8ца + лилавия коректор пак от серията gloss като се бях объркала че това е безамонячната chroma Cold Sweat
Та въпросът ми е да ги връщам ли, и да поръчвам collage или и с тези ще стане обливка?

# 753
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Не съм сигурна, че с глос ще се получи да вкараш цвят, по-принцип при обезцветени дължини е добре да се направи препигментация, намазват се с боя основен цвят размита само с малко вода и после отгоре се слага нормалната боя+оксидант.

# 754
  • София
  • Мнения: 1 744
А какъв номер да е боята? 9ка става ли или трябва да е по тъмна от косата ми сега (сега ми е между 9 и 10)

# 755
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Доколкото знам трябва да е един тон по-тъмна от тази, с която ще се боядисваш.

# 756
  • Мнения: 1 600
Така...заради коронката си отмених часа за боя за утре и очевидно ще се клепам вкъщи. Видях, че имам Гарниер суперизсветляваща, eo bleaching blonde пише на кутията, вътре има боя,оксидант и две прахчета по 5 гр,за корени пише да се използва едно прахче и 1/2 от боята и оксиданта. Честно казано аз съм бъзла и ме е страх.. някой пробвал ли е въпросната боя,силна ли е прекалено? Не искам да си изгоря косата. Имам и Алфапарф и Селектив, заедно с изсветляващия им коректор,който се добавя към боята за вдигане допълнително тона,но нямам никаква идея колко да сложа ориентировъчно.. Съвети? Rolling Eyes   

# 757
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Нова тема, блондита: https://www.bg-mamma.com/?topic=1188915.new#new

Общи условия

Активация на акаунт