Боя за коса - Blond45 - Клуб на блондинките

  • 28 940
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: leet
Prinzesata много благодаря, заемам се, аз дълго сама се правих, после реших да се оставя в ръцете на професионалистите, с които трета година косата ми е същата дължина, а всеки месец съм с 2 см мин. корен. Просто дължините са ужасни.
Зпочвам ударна терапия и задължително ще кажа за обливката.
Аз като я питах фризьорката, тя каза
сигурно стрес нещо преживяваш, викам какъв е тоя стрес 3 години Stuck Out Tongue Winking Eye
Стефи режа и аз, ама пусто искам по дълга.
Благодаря ви Blush

# 706
  • Мнения: X
Prinzesata много благодаря, заемам се, аз дълго сама се правих, после реших да се оставя в ръцете на професионалистите, с които трета година косата ми е същата дължина, а всеки месец съм с 2 см мин. корен. Просто дължините са ужасни.
Зпочвам ударна терапия и задължително ще кажа за обливката.
Аз като я питах фризьорката, тя каза
сигурно стрес нещо преживяваш, викам какъв е тоя стрес 3 години Stuck Out Tongue Winking Eye
Стефи режа и аз, ама пусто искам по дълга.
Благодаря ви Blush
И аз искам, но за момента ще се задоволя с по късичка коса 😊 стрижа през два месеца. Ще ми се някаква терапия но май от нищо няма файда...

# 707
  • Мнения: 17
Здравейте момичета,
До преди година се боядисвах с 11.11 на Christian of Roma Evolution с 40 оксидант, но реших да ѝ дам малко почивка, че много се окъса милата. Правих леки кичури балеаж 2 пъти, за да израства по-красиво, но последния път кичурите станаха направо оранжеви, та фризьорката ми сега се опитва да ме убеди да ме обезцвети следващия път(пак на кичури) ... аз упорито отказвам.
Основата ми е 7ца и с горе споменатата боя става доста добро пепелно русо попринцип, не знам какво обърка предния път, дали не ми е сложила някой по слаб оксидант или не съм стояла по-малко време с боята 🤔
Та питането ми е за основа 7ца, като моята, вярно ли е, че няма значение с какво се боядисваш - С боя или със Супра?

# 708
  • Мнения: 1 600
Ако имах основа 7-ца никога не бих си и помисляла за супра, още повече с окъсана коса. Слагай си някакъв плекс за защита. И защо всъщност се е окъсала,нали само корени боядисвате?

# 709
  • Мнения: 1 376
Аз цял живот бях с коса до кръста и като я орязах до раменете ми олекна значително и на мен, и на косата. Сега е в много по-добро състояние, въпреки че я тероризирам повече. Явно през време трябва да се прави по-яко "окастряне".

# 710
  • Мнения: 1 629
Този балсам има ли го все още? Потърсих на няколко места, но не го открих. Държа го вкъщи от години, така и не го използвах. Миналата седмица направих едни кичури, които доста жълтееха, нямаше с какво да тонирам, А ме домързя да излизам да купя. Та сетих се за него и го използвах. Очаровах се от резултата. Аз принципно избягвам сивото, затова и не го бях ползвала, от страх да не сивее, но той дава наистина перлен, сребрист, и някак искрящ нюанс, А не сивеещо пепеляв. Та казвайте къде да го търся. Може и да е със сменена опаковка, за това да не го видях знам ли...

# 711
  • Мнения: X
Този балсам има ли го все още? Потърсих на няколко места, но не го открих. Държа го вкъщи от години, така и не го използвах. Миналата седмица направих едни кичури, които доста жълтееха, нямаше с какво да тонирам, А ме домързя да излизам да купя. Та сетих се за него и го използвах. Очаровах се от резултата. Аз принципно избягвам сивото, затова и не го бях ползвала, от страх да не сивее, но той дава наистина перлен, сребрист, и някак искрящ нюанс, А не сивеещо пепеляв. Та казвайте къде да го търся. Може и да е със сменена опаковка, за това да не го видях знам ли...
Има ги но са в тубичка и по различни цветове.

# 712
  • Мнения: 1 629
Моля, за снимка и уточнение кой точно цвят отговаря на моя.

# 713
  • Мнения: 1 538
Най-добре отиди до някоя квартална парфюмерия, която предлага цялата им гама от тонери, имат и каталог. На мен най-много ми допада BB7.
Щом харесваш перлен оттенък - пробвай Елеа тонер, No1.

# 714
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796

Ей, няма оправя с този рижавееш оттенък. Последното ми боядисване беше с боята Oway 7,1 с 20 - ка оксидант. Преди това имам 3 боядисвания на корен с безамонячна Инебрия 7.1.Някой с идеи?

# 715
  • BG-DE
  • Мнения: 5 084
Това е 7-ца 😳 леле колко е светло, и аз се правя с 7-ци и съм светло кестенява но нямам почти никаква разлика с естествената ми коса ако не бяха белите косми бих могла и на два месеца да се боядисвам. Дължините ти сигурно са били изсветлени и като правиш само корен без да ги освежаваш се получава тази разлика, аз бях на ниво 10 и откакто се потъмних преди 3 месеца всеки път за около 5 минути мажа с разредена боя и дължините, а освен това забелязах, че при 7-те пепелните рижавеят за разлика от натуралните.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 14:31 от Menerva

# 716
  • Мнения: 1 600
Голяма разлика корен/дължини..20 окс не е ли слабичък?

# 717
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 796
В магазина жената каза, че до 8 се давало 20 оксидант. От 8 нагоре и 30 или 40 оксидант. Лошото е, че и белите коси прозират, както при Лакме Колаж. А от нея косата ставаше супер мека и бляскава.

# 718
  • Мнения: 2 352
На такава тъмна коса 20 оксидант си е направо нищо според мен. Няма как да не рижавее. Вземете си 30 следващият път и не слушайте продавачките в магазина

# 719
  • Варна
  • Мнения: 7 712
Иве и на мен се опитаха да ми скочат с тоя номер ама аз съм устато магаре. Казах имам 30-ка и 40-ка и точка. Бялата коса без препигментация никоя боя не я покрива при мен.

Общи условия

Активация на акаунт