Хитринки за всякакъв случай - 22

  • 52 441
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 8 214
Здравейте,
Някой да сподели за хитринки за свеж аромат в гардероб. Имаме голям масивен гардероб за дрехи, иска ми се като отворя да ухае приятно. Въпреки, че дрехите се перат с омекотител, не постигам такъв ефект.

Аз ползвам такива

https://englishhome.bg/products/product/186360

https://englishhome.bg/products/product/184632

https://englishhome.bg/products/product/184634

https://englishhome.bg/products/product/184633

# 166
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Не нямаме влага. Просто ми се иска като отворя да "лъхне" на свежест. Да такива торбички са идея. Благодаря🌹
Мисля, че в Джъмбо съм срещал нещо подобно.

# 167
  • софия
  • Мнения: 25 446
Слагам сапуни между дрехите.

# 168
  • София
  • Мнения: 754
Аз също слагам сапуни, а на закачалки окачвам торбички от тензух с малко прах за пране - това помага и срещу молци.

# 169
  • Мнения: 5 911
И аз не допусках да има влага, но обезвлажнителят го доказа.

# 170
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
Съгласна съм с W. Наистина не предполагаме колко много влага има в жилищата ни.
Едва след като използваме влагоуловителите (независимо какъв модел) го установяваме.

# 171
  • Мнения: 3 488
Купувам специални ароматизатори за гардероб.
Купих си голяма китка сушена лавандула, разпределих я в няколко пликчета от тензух и ухае. Няма и молци, тя ги гони.

# 172
  • Мнения: 10 256
Моите гардероби и чекмеджета миришат меко казано отвратително, а мръсни дрехи не влизат в тях. Направо в чудо съм се видяла. Всичко прано и прибрано, а като трябва да се ползва пак пера.... Лятото влагата при нас има дни е 90%. Предполагам това се напъхва и в нас, т. к. вратите се раздуват. Зимата пък парно. Вътре в помещенията става 30 градуса жега и държим отворено. Сега ме замислихте, дали от влагата миришат гардеробите? Как да го търся тоя ушовитрл на влага? Дайте на английски някое описание.

# 173
  • Мнения: X
Дами, помагайте! Утре свекърва ми е на гости у дома, а днес някак си без да искам надрасках керамичния плот на печката, която ми е подарък от нея. Grinning Не е дълбока драскотина, но се вижда. Имате ли някаква хитринка за този случай Sad

# 174
  • Мнения: 5 911
Моите гардероби и чекмеджета миришат меко казано отвратително, а мръсни дрехи не влизат в тях. Направо в чудо съм се видяла. Всичко прано и прибрано, а като трябва да се ползва пак пера.... Лятото влагата при нас има дни е 90%. Предполагам това се напъхва и в нас, т. к. вратите се раздуват. Зимата пък парно. Вътре в помещенията става 30 градуса жега и държим отворено. Сега ме замислихте, дали от влагата миришат гардеробите? Как да го търся тоя ушовитрл на влага? Дайте на английски някое описание.
Моят го купих от магазин за израелски препарати. Представлява пластмасова  кутия около 25/25/височина 10. Капакът е с надлъжни отвори отгоре. Насипват се гранули, които поемат влагата,тя изтича на дъното и периодически се излива.

# 175
  • Мнения: 10 210
На английски е dehumidifier. И оттам нататък имаш океан от избор. 🙂

# 176
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 808
От този вид ползвам аз за подматрачното пространство, със сигурност ще свърши работа за гардероб.
Най-евтини са в Джъмбо.

За стаите - електрически влагоуловител.

# 177
  • Мнения: 39 306
Дами, помагайте! Утре свекърва ми е на гости у дома, а днес някак си без да искам надрасках керамичния плот на печката, която ми е подарък от нея. Grinning Не е дълбока драскотина, но се вижда. Имате ли някаква хитринка за този случай Sad
Ти, сериозно ли?

# 178
  • Мнения: 15 311
Някой има респект от свеката.
Ако е нейния плот бих се притеснила, защото е в нейната къща и не искам да я руша. Дали ще е в нейната или чужда, все бих се притеснила. Но в моята си къща ще си драскам плотовете, както си искам, ако ще да са подарък от Президента.
Пп Не мога да помогна със съвет. Ама имаше някакви пасти, които рекламираха по тв за драскотини по боя на кола, дали няма да помогнат. Май са скъпички. Нещо нова фурна, а?!

# 179
  • Мнения: X
Така представено, естествено, изглежда смешно, но лично аз съм от типа хора, на които им става много тъпо ако нещо, което са подарили не се поддържа или не се оценява. Просто не исках да изглежда по този начин. Simple Smile Добре, че свекито е готина и ми каза за някакъв препарат за плотове, който уж пооправял такива драскотини, ще пиша дали действа ако някой го интересува.

Общи условия

Активация на акаунт