Ами първи форум спомени?

  • 5 725
  • 129
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
ами докато бременеех и седях (по-точно лежах) между къщи и болница за задържане и имах нужда да чета и да се разсеивам. първо само четях, после се престраших и почнах да пиша - и ето ме на, никой не ме изяде и така си продължавам и до днес (когато имам нет и компютрите бачкат)
нужно ли е да споменавам колко подкрепа и помощ съм намерила тук? защото мился, че е ясно  Hug

# 16
  • Мнения: 2 732
Спомням си, че точно ти Вергилия ми отговори първо и ме насочи къде да прочета това което ме интересува .А сега вече си и инжинер Македонска Wink

# 17
  • Мнения: 2 212
Сетих се още си спомням, че по него време горе долу Биби беше бременна с близначките и много ме кефеше, това че ще си има близначки и там някаква киселина ли какво имаше, с която свекърва и не знаела и изчистила апартамента...някакви такива, ако греша, Биби да ме извини   bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Първият ми по-отчетлив спомен е като пуснах нещо за съседите си и Мадам Калина ме изяде с парцалките  Grinning

# 19
  • на село
  • Мнения: 3 926
Първите ми спомени - в началото на бременността ми, някъде октомври 2003г. бяха ми казали, че се виждат 2 плодни сака, единия изостава с 2 седмици,
влезнах и попитах момичетата дали е възможно всичко да се развие нормално в такъв случай, забравила съм кои ми отговорих, но бяха много мили, а темата сигурно я няма вече, бях влезнала като гост, без регистрация.

 

# 20
  • Мнения: 6 206
В кърмене - питах разни работи и Бу ми отговаряше.
Клюкарникът тъкмо беше направен и убивах време тука чат пат, но основно си бях за кърменето, Спасчо беше на няколко дни и това ме притесняваше, друго ме притесняваше, а и четях в Семейство разни оплаквания от свекърви и си се смеех.

# 21
  • Мнения: 5 577
Спомням си, че точно ти Вергилия ми отговори първо и ме насочи къде да прочета това което ме интересува .А сега вече си и инжинер Македонска Wink

Кой аз.  Blush Много се радвам, че съм помогнала.

# 22
  • Мнения: 2 550
Я, кажете за прословутата тениска на Вергилия. За пореден път чета за нея, а не помня или не съм била, когато е пусната темата  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 495
Първият ми спомен, е че търсих нещо в Гугъла-нещо за туй прословуто кафе "Витаголд"и хоп-насреща ми линк към Бг-Мамма Simple SmileВлезнах, разгледох, видях че пише главно за майките, но пък си викам "Кво, нали има и Клюкарник-сигурно ще е веселба" LaughingИ тъй-регистрирах се...Но като цяло, не се сещам коя ми е била първата тема newsm78

# 24
  • Мнения: 2 212
А аз сега се сетих, че много ми беше интересна франзелата Калина, защото тя тогава беше Ина Себиефф и си мислех, че не е българка, някакви такива  ooooh!

# 25
  • Мнения: 6 206
Поименно да допълня - спомням си Алма, Шани, Хонда, Ваче, биби-та,перето и други стари кримки.

# 26
  • Мнения: 35 968
най- най- старите ми писания са изтрити след някакво хакване на сървъра или местене на форума, но си спомням първите си теми след като реших да се върна във форума, т. е. отново се развълнувах от проблемите на бременността и майчинството  baby_neutral скарлатина+бременност?!? и диоптър и секцио? - Тенк ю, Проклетнице, за адекватните отговори по втората  Wink

# 27
  • Мнения: 1 616
Вергилия, благодаря за темата - идва ми тъкмо навреме. Реших да разровя в профила си и установих, че съм се регистрирала на 21 юли 2004 г, т.е. утре стават две години форумстване. Попрочетох първите си мнения и ми стана едно мило-споменно-гальовно... Та моят спомен е съвсем ясен (и без да си чета мненията си го спомням) - в деня на регострацията си пуснах тема за фолиевата киселина, защото адски се бях панирала. По всяка вероятност преди мен е била многократно обсъждана, но никой не ме скастри, а напротив - получих много успокояващи отговори. Така че моите първи спомени са хубави...

# 28
  • Мнения: 35 968
А Франзелата и аз я помня, когато беше Ина Себиефф /много ме радваше, сега - още повече/, а когато си смени ника си мислех, че двете дами имат сходен стил, а после вдянах къде е ключа от бараката  hahaha

# 29
  • Мнения: 2 732
Спомням си, че точно ти Вергилия ми отговори първо и ме насочи къде да прочета това което ме интересува .А сега вече си и инжинер Македонска Wink

Кой аз.  Blush Много се радвам, че съм помогнала.
Peace Flutter

Общи условия

Активация на акаунт