Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 60

  • 52 671
  • 739
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 130
Скрит текст:
А този на Lumene за каква кожа е? Ползвам базата им и съм много доволна. Аз търся с какво да заменя бб на Гарние, за мазна кожа. Ползвам го отдавна, но ми люти на очите. Искам да го сменя. Фон дьо тени не искам, имам само 1, който си стои или ползвам евентуално за по-специален повод.
На самата тубичка пише за всеки тип кожа, моята е смесена, доста мазна в Т-зоната и със сухи участъци по бузите зимата, много съм доволна, озарява, но не лъщя като намаза а с олио, както с някои други продукти, а и като се сложи пудра изглежда матирано лицето. Иначе мога да кажа че прикрива червенини и изравнява тена.
bardeta по-горе писах за ББ крема на Миша и СС крема на Лумене, аз съм със смесена кожа мисля, че ще ти харесат. Иначе моята кожа лятото се омазнява повече тогава ползвам на Rimel Stay Matt фдт , по-гъст е, покривен и матира. За основа имам една на Есенс с глина, слагам я на мазните участъци, точно за матиране е,на мен ми харесва, погледни и нея, научих за нея от сестра ми която е с мазна кожа и я харесва.

И аз съм доволна от този на Миша. А какъв коректор ползваш? Кожата ми също е смесена със същите мазни участъци.

# 481
  • Мнения: 7 560
Момичета, на тази палитра на Революшън са й супер мънички сенките, като монета от стотинки, да го имате предвид, за да не се разочаровате.

Аз съм доволна от палитрата на Революшън х Рокси.

# 482
  • Мнения: 2 405
Mims3, от къде купуваш Бб крема на Миша? В нотино го има, но в някой магазин-физически има ли продуктите им?

# 483
  • Мнения: 1 130
Be_Special, първият път си го поръчах от Нотино, но малката опаковка за проба. Хареса ми и реших от iHerb да купя, за да ми е по на сметка. Като двете големи опаковки ми излизаха с 5-10лв. отгоре в сравнение да си купя само една от Нотино.

# 484
  • Мнения: 2 780
Като база за грим съм много доволна от дневния крем на Nivea Urban Skin Detox. Бях го "зарязала" за кратко, но се върнах към него за да го израсходвам. Аз си слагам само коректор и в редки случаи пудра.

# 485
  • Мнения: 20 139
Момичета, на тази палитра на Революшън са й супер мънички сенките, като монета от стотинки, да го имате предвид, за да не се разочаровате.
Ха, а изглеждат огромни по снимките. Bowtie

# 486
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Missha има и в kocos.bg
Аз тази пролет си взех малка опаковка за проба и от Signature REAL, който също е много добър. А от моя цвят е наличен и този сет с база, чудесен вариант за проба.


https://kocos.bg/bg/-21-23-Set-BB-krem-2-10ml-i-osnova-1-10ml-MISSHA-M-Perfect-Cover-Duo-Trial-Kit-A-No-21-No-23-boomer-.p2327

Последна редакция: вт, 03 дек 2019, 18:40 от iv4enceto_91

# 487
  • Мнения: 13 082
Mims3, от къде купуваш Бб крема на Миша? В нотино го има, но в някой магазин-физически има ли продуктите им?

Във физическия магазин на Нотино няма ли го?

# 488
  • Мнения: 2 405
Mims3, от къде купуваш Бб крема на Миша? В нотино го има, но в някой магазин-физически има ли продуктите им?

Във физическия магазин на Нотино няма ли го?
Не знам, надявам се, защото искам да видя цветовете на живо. Не съм стигнала до физическия им магазин, все още..

# 489
  • Мнения: 1 851
Missha вече се предлага и в Дъглас.

# 490
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
mims3   в момента ползвам  на Essence Camouflage+ matt concealer, води се водоустойчив  и обещават ,че покрива татуировки. Наистина е доста покривен, матов е , но при мен не изсушава, не се събира в личните ( но винаги фиксирам с пудра). Поредна опаковка ми е от него, а и е доста евтин, само не знам дали ще ти хареса, че е толкова покривен, не всички търсят такъв ефект.

Аз взех моя ББ крем на Миша от Дъглас, малката разфасовка (20мл) беше 15 лв , но все още нямаше тестери, а и имаше заредени само 3 цвята - 21, 23 и 27 , аз взех 21 и ми е супер.

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Страхотна новина,че  вече има Миша в Дъглас,ще отида.

# 492
  • Мнения: 5 606
Днес най-накрая ми пристигна от Германия есенската палитра santa with love. Страхотна е, да малко червенее, но има и нюдови нюанси, а качеството на металическите е много добро. Малко ми наподобява миналогодишната ХОХОХО, но с една идея по-нюдови са цветовете. Заслужаваше си чакането.
Може ли линк към магазина? Дебна дали няма да я заредят в пинк панда, ама май по-добре да поръчам от Германия, че и там ще се изчерпа.

# 493
  • Мнения: 1 130
Скрит текст:
mims3   в момента ползвам  на Essence Camouflage+ matt concealer, води се водоустойчив  и обещават ,че покрива татуировки. Наистина е доста покривен, матов е , но при мен не изсушава, не се събира в личните ( но винаги фиксирам с пудра). Поредна опаковка ми е от него, а и е доста евтин, само не знам дали ще ти хареса, че е толкова покривен, не всички търсят такъв ефект.

Аз взех моя ББ крем на Миша от Дъглас, малката разфасовка (20мл) беше 15 лв , но все още нямаше тестери, а и имаше заредени само 3 цвята - 21, 23 и 27 , аз взех 21 и ми е супер.

Преполагам, че щом Миша и на теб ти допада, може този коректор на Essence да ми пасне. Иначе съм ползвала Rimmel Wake Me Up - много хубаво озарява, но не е много покривен, Catrice Liquid Camouflage е покривен, но ми изсушава. elichka4, благодаря ти за подробния отговор! Nature Star2 Напоследък само коректор слагам, че е по-бързо и по-лесно. Grinning

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Много харесвам Rimmel Wake Me Up от този клас е добро попадение за мен има и добра покривност.

Общи условия

Активация на акаунт