Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 19

  • 39 323
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 840
рекламИ даже!

# 76
  • Мнения: 2 695
Джъмбо бият тъпомера тази година. Вместо да пуснат нещо весело, коледно, празнично те ми въртят тази депресивна реклама. Ужас!

Навремето помните ли рекламите на Кока-Кола? Бяха страхотни. Чаках с нетърпение да ги пуснат преди празниците. За да бъде Весела Коледа, а не Депресивно-тъжно-меланхолично-подтискащо .......

# 77
  • Мнения: 5 482
Аз от последната им реклама нищо не мога да схвана. На детето нищо не му се разбира, на бащата каква му е драмата също не разбирам. Корабът потъва ли, какво става?

# 78
  • София
  • Мнения: 8 118
Бащата е моряк, и няма да може да се прибере за Коледа.

# 79
  • Мнения: 22 867
Бащата е моряк, и няма да може да се прибере за Коледа.

И сега целокупният български народ, дето ще или не ще гледа рекламата, да ревне да реве! Ами тоя татко, вместо да гледа картинки от смачканата торба, да беше купил играчки на отрочето си от разни места, пък да му ги покаже или някак там да подскаже, че дядо Коледа ще донесе такива, ама не, кахърен татко, майката една все едно никога няма да го види, добре че детето все пак като дете говори. Пък обстановката, дето я показват.....все едно е на каторга тоя човек. "СтраОтна" коледна реклама за Джъмбо!

# 80
  • Мнения: 5 482
Да бе, да беше пратил играчки, какво изброява картинките на торбата и лъже. Какво се е разциврил, като не се е сетил една играчка да прати на детето. Мен изобщо не ме умилява тази реклама, не ме и натъжава даже, каквато е целта. Просто ми е тъпа.

# 81
  • Мнения: 22 867
Да бе, да беше пратил играчки, какво изброява картинките на торбата и лъже. Какво се е разциврил, като не се е сетил една играчка да прати на детето. Мен изобщо не ме умилява тази реклама, не ме и натъжава даже, каквато е целта. Просто ми е тъпа.

Тъпа е, ами, мен направо ме ядосва! Сменям каналите, като почне! Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 8 118
Снощи като я гледах, сякаш зад една врата ми се видяха някакви играчки.

# 83
  • Мнения: 2 695
Сега пък се притеснявам защо за майката няма подарък? Какво ще и донесе татко-моряк от Сингапур, Хонолулу и т.н. пристанища, а?

# 84
  • Мнения: 22 867
Сега пък се притеснявам защо за майката няма подарък? Какво ще и донесе татко-моряк от Сингапур, Хонолулу и т.н. пристанища, а?

Както казват - каквото и да е, само да се лекува. И аз гадна в тон с рекламата. Mr. Green

# 85
  • Мнения: 1 865
Аз не мога да разбера,какво общо има Джъмбо,с подаръците които бащата ще купи от пристанището в Сингапур например.Или може би в Сингапур има Джъмбо?Едва ли.

# 86
  • Мнения: 250
Аз от последната им реклама нищо не мога да схвана. На детето нищо не му се разбира, на бащата каква му е драмата също не разбирам. Корабът потъва ли, какво става?
Цялата погребална музика, декорите и кахърния глас на майката, едва ли не навяват мисли, че някой ще умира. Не знам, целта може да е била да се умили драгия зрител, мен лично ме кара да превключа на друг канал.

# 87
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ми тъпнята на Кредисимо с кифлата и онзи бивш репортер на "Господарите"  ooooh! Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 2 695
Сега пък се притеснявам защо за майката няма подарък? Какво ще и донесе татко-моряк от Сингапур, Хонолулу и т.н. пристанища, а?

Както казват - каквото и да е, само да се лекува. И аз гадна в тон с рекламата. Mr. Green
хахахахахаха и аз това си помислих
Чудех се как по цензурирано да го напиша Smiling Imp

# 89
  • Мнения: 1 708
Снощи като я гледах, сякаш зад една врата ми се видяха някакви играчки.
Да, и аз видях, защото реших да я изгледам от начало до край, за да разбера посланието.
Мярнах плюшена мечка май, но бързо се скрива кадъра и e малко тъмен, за да се разбере.
Май пак ще я гледам, хаха Grinning

Общи условия

Активация на акаунт