Кутията за обяд - какво приготвяте за у-ще или офиса - 9 тема

  • 37 468
  • 790
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Долче, ако не виждаш подписи, ето нашите кутии, дали няма да си хареса нещо щерка ти?!

# 556
  • Мнения: 27 546
Мерси, Морена Hug Да, през телефона не виждам подписи... Нямам на този етап термос за течни неща като супи и ще трябва да се огранича до нещо от типа на палачинки, кюфтета, ориз с гъби и подобни консистенции. Моята госпожица обаче може един път да яде дадена храна, друг път същата да ми я върне... ще поразгледам за идейки Blush

# 557
  • Мнения: 1 651
От мен днес леща(има и под туршията, не е толкова малко Grinning ), сушеница, сирене, маслини.

# 558
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
1. Палачинки с майонеза, кренвирш и чедър за ММ + шишче чери домати и спанак.
2. Печен патладжан с варени яйца за мен.



# 559
  • Мнения: 1 651
Свинско със зеленчуци, маслини и сирене.

# 560
  • Мнения: 28 485
Спагети с печурки и сметана, салатка домат, краставички, чушка!

# 561
  • София
  • Мнения: 3 709
С голям шок и ужас след дългата почивка се включвам с:
О: Кюфтета, домати, круша и десерт;
СЗ: принцеси и бутилка разбито кисело мляко.

# 562
  • Мнения: 816
Мдам, абсолютен шок и ужас е Laughing
Моята девойка е втора смяна, което доста ме облекчава, защото ще обядва в къщи, а за училище ще си носи разни нещица, за да не умре от глад Smile
днес й сложих в кутийката едно парче пица, остана от вечерята, лентички краставичка и морков с лимонче и един портокал, дано не ги забрави в хладилника само.

# 563
  • София
  • Мнения: 131
И ние на линия след дългата ваканция Sad
За закуска палачинка с шоколад; обядът е телешки наденички с печени картофи, за хрускане моркови и маслини.

# 564
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Мдааа... все едно сме карали 3месечна ваканция... както винаги оплаквам се от ранното ставане само.

Кутията с храна днес:
МЗ - слива и банан, физалис
Обяд - салата Уолдорф (зелена салата, селъри, целина, жълта ряпа, ябълка, печено грозде и орехи с млечно-майонезен дресинг); линцер с пълнозърнесто лимецово брашно и френско грозде, шок. бонбони


# 565
  • Мнения: 1 651
Пиле с гъби и сметана

# 566
  • София
  • Мнения: 1 635
Ех, ето ме и мен с кутийки. Обядът е мусака в термосите

# 567
  • София
  • Мнения: 3 709
З: Активия с мюсли;
О: Талятели с песто росо, плод, десерт, ядки;
СЗ: Тост с луканка и кашкавал

# 568
  • София
  • Мнения: 131
За днес: варено яйце; два бургера с кюфте, чушка, песто, чери домати; овесени бисквити.

# 569
  • Sofia
  • Мнения: 21 635
Кутията с храна:
МЗ - грозде
Обяд - пълнени чушки с кайма (св. гърди и тел. плешка) и ориз със сос;  лимецов хляб (извън кадър);  салата резене и портокал с бадеми; банановото ми руло


Общи условия

Активация на акаунт