164 ГПИЕ "Мигел де Сервантес" - 2

  • 78 065
  • 761
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 11 807
Добре дошли във Втора тема!

Официален сайт на гимназията:
Скрит текст:

Фейсбук група на учители, настоящи и бивши ученици на гимназията:
Скрит текст:

Първа тема

# 1
  • София
  • Мнения: 287
Добре заварила, Санака!🙂
Хайде полезна и весела да ни е новата тема.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 934
sanaka, благодаря. За стипендия за успех, трябва ли да откривам банкова сметка на сина ми или гимназията работи с определена банка?

# 3
  • София
  • Мнения: 11 807
Изплащат ги в брой.

# 4
  • София
  • Мнения: 901
Че аз не се ли записах вече за тази тема, що не си виждам поста. Привет тук!😀

# 5
  • София
  • Мнения: 6 934
peruanka, записа се... последните ни два поста са изтрити от темата Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 1 797
Осмокласните мами, как се справят децата ви? При нас са се нанизали едни четворки по испански и математика... В същото време твърди, че целият клас е на същото дереджв. Ама аз не вярвам. Оплаква се от класната и госпожата по математика.
Иначе Санака се оказа права - Койчева вече е любимкият учител. Каза, че преподава много интересно и е супер.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 807
Въпреки всичките й бъгове, статистиката в Школо по отделните предмети може да те ориентира доколко са верни твърденията му. Wink
Кой ви е класен?

# 8
  • София
  • Мнения: 1 797
Гечева.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 807
Никакви отзиви не съм чувла за нея. Май не е преподавала на нито един клас от нашия набор /не съм съвсем сигурна/.

# 10
  • София
  • Мнения: 901
Гечева беше "нашата" учителка по испански. Изключително мила и много способен преподавател. Бих казала, че оценява реалистично, дори "дава малко от себе си".

ПС. В първия момент дори я нарекох класна по-горе, но се редактирах. При дъщеря ми в 8ми клас не беше учителя по испански класен, а по БЕЛ, Кънева, с която продължават. Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 окт 2019, 23:11 от Peruanka

# 11
  • Мнения: 132
Etomira, явно е въпрос на личен светоглед. Моята дъщеря много харесва математичката. На РС на мене също ми направи добро впечатление с чувството си за хумор, ако говорим за една и съща учителка. Има петици, обаче, на входните. Все на нея се падала най - трудната група, разбира се. По испански има една шестица засега, но ако продължава със същия лежерен темп на учене, това много скоро може да се промени. Наблюдението ми сочи, че учи по - малко от миналата година. Харесва си учителите, единствено се оплаква, че й е много скучно по философия. Мисля, че още не са узрели за този предмет. По мое време в гимназиалната степен се учеше само етика и естетика. Философия изучавах в университета и ми беше много интересна. По физическо нормативите й са зле, има и четворка. Казала съм й, обаче, че за мен е важно, че може да плува, а за нормативите- колкото може.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 934
etomira, синът ми засега се оплаква само от изобр. изкуство - просто не му се отдава. По философия е убеден, че господина ще го изгони, защото не можел да се сдържа и се смеел в час Sad. Иначе има шестица и по испански, по математика и по физическо, по български 5. Харесва Койчева, само не успява да записва това, което казва, защото в старото училище записваха "под команда" и все още не може да се мобилизира и  да отсее важното в думите й. Разсеян е, често нещо не е разбрал...къде дреме не знам. По музика на входното предполагам, че ще има двойка, но пък в час е изкарал шест на някакво есе.

# 13
  • Мнения: 23
Здравейте! Дъщеря ми иска да кандидатства следващата година в 164 и ще се радвам да ми отговорите на въпросите. Каква е дисциплината, какви са децата там? Учителите добри ли са, добър ли е начина на одобрение? Децата ви доволни ли са? Много бих искала да не попадне в някоя групичка, в която ще пие, пуши и т.н. и има ли такива? Има ли екскурзии, какви са извънкласните дейности? Вярно ли е че повечето деца влизат с връзки? И засега това. По нататък може пак да питам нещо. Благодаря предварително за отговорите!

# 14
  • София
  • Мнения: 11 807
Не повечето, всички сме с връзки. Joy

Общи условия

Активация на акаунт