Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 ноем. 2019, 10:47 ч.

Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 5

• 9 379
  • 244
  •   1
Отговори
# 240
Доколкото си спомням още преди пандемията имаше промяна и тази година оценката от положен изпит в училище към МК ще може да послужи за кандидатстване в училище,  вместо полагания в него изпит за проверка на способностите. Има ли някой идея как би станало това, след като изпитите в училищата към МК са толкова по-късно,  дали ще има реална възможност да участват в класиране с тези оценки?

# 241
  • 2 етажа над тавана
Доколкото си спомням още преди пандемията имаше промяна и тази година оценката от положен изпит в училище към МК ще може да послужи за кандидатстване в училище,  вместо полагания в него изпит за проверка на способностите. Има ли някой идея как би станало това, след като изпитите в училищата към МК са толкова по-късно,  дали ще има реална възможност да участват в класиране с тези оценки?

Ако не се лъжа и няма промяна в сроковете, подаването на документи за кандидатстване в училищата към МОН е между 3 и 7 юли.  Оценките от изпитите в Приложното и Изящните излизат съответно на 3-ти и 4-ти юли и предполагам, че ако се вземе бележка от съответното училище за изкараната бележка, може с нея да се кандидатства, вместо с тази за оценката от изпита за проверка на способностите.
Това са само моите разсъждения, де. Иначе не виждам как би станало.Rolling Eyes

# 242
Добро утро!
Само да вмъкна нещо ,защото имах на лични въпрос и ще напиша тук ,за да е лесно и ясно.Срока на медицинското е 1 месец  ,като виждам датите за кандидатстване и прием в училищата към МК ,една дата за издаване примерно 15 .06/макс/ би свършила чудесна  работа за всичко!
Аз миналата година имах проблем със служебната бележка.Даже тук в темата се оплаквах.Накрая се оказа ,че си има даже бланка училището..леко бях без думи..Simple Smile))

# 243
Много ти благодаря, не можеш да си представиш колко си ми полезна, следващият ми въпрос щеше да е за служебната бележка, понеже нашата класна е малко особена, а предполагам, че към нея трябва да се обърна, тя движи тези неща.
Благодаря още веднъж.

# 244
Здравейте!
Намерих си ксерокопия от служебната бележка и медицинското ..
Ако все още някой се интересува пишете на лично да пратя снимките..

Моля ви да ми ги изпратите на лично, че и аз се чудя дали мойта ЛЛ знае как изглеждат

Общи условия

Активация на акаунт