Избор на столче за кола - 3

  • 41 353
  • 748
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 37
Препоръчайте ми столче без изофикс, 9-36 кг, което да има и легнало положение.

# 571
  • Мнения: 4 413
Општа ми показа, че 15-36 не се нуждаят от особено легнало положение, особено ако седалките на колата си имат лек наклон. Аз голямо търсене търсих това легнало и съжалявам, че то ме подведе да купя Пег Перего, а не BeSafe. Толкова е легнало Пег Перегото, че използваме само първата позиция.

# 572
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Општа ми показа, че 15-36 не се нуждаят от особено легнало положение, особено ако седалките на колата си имат лек наклон. Аз голямо търсене търсих това легнало и съжалявам, че то ме подведе да купя Пег Перего, а не BeSafe. Толкова е легнало Пег Перегото, че използваме само първата позиция.

Два от моделите на BeSafe имат положение за регулиране на наклона Wink
BeSafe iZi Flex Fix
BeSafe iZi Up Fix

# 573
  • Мнения: 726
Здравейте, поръчвали ли сте столчета от германски сайтове с доставка от Габиели. Бихте ли ми препоръчали такива. Благодаря!

# 574
  • Мнения: 1 890



Здравейте,спряла съм се на това столче от eBay,но се притеснявам за доставката. До сега съм поръчвала само малки неща,които са идвали по пощата. Някой има ли опит с такава поръчка?

# 575
  • Мнения: 1 039
Не ви съветвам да поръчвате от Англия за сега освобождаването не е ясно и е хаос. Освен ако не ползвате dhl до България и те  да се занимават с митница и ддс.

# 576
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Има един сайт джи джи би джи, те точно от Англия и от други страни доставят до България всичко без проблем, на кг мисля че се плаща, но не е много скъпо, можете да се свържете с тях и те ще ви доставят столчето без проблеми дори и в тази обстановка.
https://www.ggbg.bg/

# 577
  • Мнения: 4 413
То сега с ддс-то от англия не знам как ще е.

# 578
  • Мнения: 16 872
В момента е голяма неуредица с пазаруването от Англия.
Аз бих изчакала за покупки от там.

# 579
  • Мнения: 1 890
Пише,че ще бъде доставено от Полша 🤔

# 580
  • Мнения: 91
Здравейте. В търсене съм на стол 15-36 кг, който поне за момента ще се ползва в кола без изофикс. На база резултатите за сигурност от Adac тестовете сведох избора до следните 3 модела: Cybex Solution M SL, Britax Romer Kid Fix III M и BeSafe IZi Flex Fix. Моля за коментар, кое е наистина смислено предимство, което оправдава по-високата цена. Благодаря предварително!

# 581
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Здравейте. В търсене съм на стол 15-36 кг, който поне за момента ще се ползва в кола без изофикс. На база резултатите за сигурност от Adac тестовете сведох избора до следните 3 модела: Cybex Solution M SL, Britax Romer Kid Fix III M и BeSafe IZi Flex Fix. Моля за коментар, кое е наистина смислено предимство, което оправдава по-високата цена. Благодаря предварително!

BeSafe IZi Flex Fix има положение за регулиране на наклона и допълнителна възглавничка за колана.
BeSafe IZi Flex Fix и Britax Romer Kid Fix III M имат допълнителна точка за колана, между крачетата
И на трите може да се регулира облегалката в зависимост от наклона на автомобилната седалка.
Аз лично отчитам липсата на подлакътници за предимство, такива липсват при BeSafe IZi Flex Fix и Britax Romer Kid Fix III M

Това са съществените разлики.
Въпрос на ваше решение е, кои от тях са важни за вас.

# 582
  • Мнения: 685
Здравейте, чета ви от известно време и мисля, че можете да ми помогнете. Препоръчайте ми модел столче за кола от 0 или 9 кг. нагоре. Може да е с изофикс, но мисля, че трябва да е без опорен крак, тъй като колата ни е малка, а съпругът ми много висок и кара със седалка максимално назад и мисля, че ще е проблем. Предимство е ако може да се ползва обратно по посока на движението. Бюджетът ни е около 450 лв. С голямото ни дете ползвахме Maxi cosi Tobi, но не го харесвах много. Не бих желала да го ползвам отново, тъй като е на повече от 8 години и е вече доста амортизирано.

# 583
  • Мнения: 4 850
Здравейте, харесала съм си столче Recaro Zero 1 Elite От 0 до 18кг, до 105см. Доколкото разбирам задължително го дават да се вози назад до 15месеца, но може и след това нали? Има ли някакви недостатъци? Според вас добро ли е, струва ли си парите и има ли друго столче, което да се сравнява с него, но да е на по-ниска цена или да е по-добър вариант?

Ние имаме кошче 0-13кг и се чудя дали да купим това 0-18, или да изчакаме да го израсте? И след това да вземем 9-36? Доста сложен ми се струва изборът на столче 😄 Като се замисля май другите столчета 0-18 всъщност нямат кошница, с която да се изкарва направо бебето, което не ми се струва удобно. Тоест или взимам това, или чакам да дойде направо време за 9-36  май.

Последна редакция: пт, 15 яну 2021, 22:17 от Pistachio

# 584
  • Мнения: 726
Искам да попитам лесно ли се монтира/демонтира изофикс системата, защото ще се наложи столчето да се разменя между 2 коли?

Общи условия

Активация на акаунт