Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 21 329
  • 721
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 36 196
Странна новина - Уил Поултър се е отказал от ролята си в сериала по Властелина; той беше един от първите избрани актьори. Уж е заради графика му, но вероятно има някакъв конфликт.
https://deadline.com/2019/12/will-poulter-exits-lord-of-the-ring … eries-1202808332/

# 106
  • София
  • Мнения: 27 021
Еее и таз хубава. И аз пиша фермани в стара тема, ама май не само аз съм се подвел...  Laughing

Изгледах епизод 7 на His Dark Materials
битката между Йорек и Йофур бе епична като за кино.
сериала ми става любим. Много се радвам, че ще има 2 сезон.

# 107
  • Мнения: 36 196
И аз се обърках. Старата вече е заключена Simple Smile

Morfydd Clark ще изиграе Галадриел в сериала по Властелина. Тя участва в His Dark Materials.

Ще взема да сложа новината от вчера и в тази тема - Пикар е подновен за втори сезон, както и сериала по Властелина, Вещерът и Мандалорецът.

Ван Хелсинг също е подновен за пети и последен сезон.
Не го следя, само в началото гледах малко. В настоящия сезон участва Триша Хелфър (играе женски Дракула) и изглежда много странно:
Скрит текст:

Между другото, пропуснахме да отбележим, че онзи спойлер излезе верен и Луцифер наистина се появи в кросоувъра на Светкавицата, Стрелата и Ко Simple Smile

# 108
  • Sofia
  • Мнения: 1 042
Отдавна не съм писала, но и аз в момента гледам His Dark Materials и Legacies. Изгледах See и се чудя какво друго да почна. Ще има ли нещо ново скоро?

# 109
  • Мнения: 47 898
Вещера и Магьосниците

# 110
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Mного харесвам Магьосниците, за мен е недооценен както беше Orphan Black. Бутикови са , но много добри!

Като говорим за Властелина
https://www.ploshtadslaveikov.com/vlastelinat-na-prastenite-tars … s9iMgoBi5NnySU-HQ

# 111
  • Мнения: 36 196
Еха! Simple Smile Жалко, че е чак в Нова Зеландия))

# 112
  • Мнения: 36 196
Сега видях бурята, която се разразява в Туитър - за първи път от години съм на страната на Джоан Роулинг и й съчувствам! Жената е подкрепила тезата, че хората, които се подлагат на процедури за смяна на пола не могат да променят биологичния си пол - ФАКТ! - и в момента я разпъват на кръст...
Не е по темата, но не можах да се сдържа да не го изкоментирам. А после някои се чудят защо не харесвам западното общество - ето заради такива неща.

# 113
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Изгледах Касъл Рок, много ми хареса, по-добър е за мен от сезон едно.

# 114
  • Мнения: 11 306
Тази актриса се спряга за ролята на Галадриел в новия сериал.

# 115
  • София
  • Мнения: 5 826
Излязъл е Вещерът.
Отивам да тегля, но не знам дали ще гледам тази вечер, нещо съм скапана и много ми се спи.

# 116
  • Мнения: 47 898
Много ми харесва Вещера

# 117
  • България
  • Мнения: 6 172
За Вещерът. Става. Започвам четвърти епизод.
Не е Игра на тронове, но на фона на другите от 2019г е шестица.

# 118
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Харесва ми Вещерът, на 5 епизод съм.

# 119
  • София
  • Мнения: 5 826
Току що се връщам от "Възходът на Скайуокър".
Със смесени чувства съм и още не знам какво да напиша.
Имаше и добри и лоши страни, имаше много препратки към оригиналната трилогия - един вид колелото се върти и историята се повтаря.
Не бях чела спойлери и няколко неща ме изненадаха, особено появата на стар герой.
Но аз съм си твърд фен на сагата и като цяло ми хареса, добър завършек на историята "Скайуокър".

Общи условия

Активация на акаунт