Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема XI

  • 21 869
  • 721
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 15 317
Някой с мнение за Карнивал Роу.
На мен ми хареса.

# 121
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Много ми хареса, различно и с интересна история.

# 122
  • Мнения: 15 317
Нали! Много сладко сериалче, сега го догледах и съм очарована. Добре направен, добре изигран. Дали ще има втори сезон и дали ще е скоро. Аз го гледах онлайн без да тегля и свалям.

# 123
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Джаста Праста, може ли линк към онлайн сайта? Много търсих до го гледам онлайн, но не успях да го открия.

# 124
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Мисля,че го подновиха.

# 125
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Гледахме 2 епизода от Вещера снощи, ама нещо много нагорно ми дойдоха имената, героите, историите по едно време. 😄 И като нямам идея за какво иде реч, за малко да се откажа, ама то взе, че стана по-интересно към края на втори еп. 😄 Бива, бива.
А той какъв е? Защо така не го харесват хората. Каква раса или вид е?

# 126
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Той е човек, който с мутация са го направили Вещер и работата му е да уби чудовища.

Не съм чела книгите/играла, но четох в уикито кой какъв е и т.н.

Имай на ум, че дават различни времеви линии. Тъкмо го изгледах и сега не знам как ще чакам до 2021 Grinning

# 127
  • Мнения: 25 350
Изгледах Възходът на Скайуокър. Бях чела, че има много препратки и дори сцени към първата трилогия и така си беше. Хареса ми. От всички нови филми, този май ми хареса най-много. Сигурно защото вече нямам никакви очаквания към филмите без Лукас.

Но пък ме обхвана носталгия и ще си направя един маратон с всички епизоди. Joy

Вещерът нещо не ми потръгна.. ще се пробвам пак след празниците. Но пък Мандалорецът го чакам с огромно нетърпение всяка седмица.  Много ми харесва сериала, а за бебе Йода да не говорим.

На всички пожелавам весели празници. Да сте живи и здрави най-вече и много, много щастливи.

# 128
  • Мнения: 36 486
Изненадана съм, че по Коледа няма да пуснат всички стари Междузвездни войни по някоя телевизия - предишните години го правеха))
Аз продължавам да не харесвам новите МВ, просто защото филмите са историята на Анакин и Люк.  Без тях са нищо. Освен ако не е съвсем отделна история и формат, като Мандалорецът.

# 129
  • Berlin
  • Мнения: 11 261
Tiffany А, мерси! Ще взема да почета и аз малко в нета за историята. Хрумна ми, че може да гледаме 2 различни времеви истории по едно време, но не съм вдянала още кое какво.

# 130
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Три времеви линии са Simple Smile)

# 131
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Оххх, момичета! Вещерът ми почва трудно. Много шантави имена на хора и селища, и ордени... Мудно ми е. Започнах книгите за повече яснота. Кажете в скрит текст за линиите. Има ли сериалът тема?

# 132
  • Мнения: 47 986
Има тема и не е толкова оплетено

# 133
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Оххх, момичета! Вещерът ми почва трудно. Много шантави имена на хора и селища, и ордени... Мудно ми е. Започнах книгите за повече яснота. Кажете в скрит текст за линиите. Има ли сериалът тема?
Заповядай в темата за сериала.

Иначе

Скрит текст:

# 134
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Изгледах го, не съм чела книгите, имената и времевите линии не ме затрудниха (то след ГОТ имената не ми се опират:)), това с времевите линии е един от плюсовете на сериала според мен.

Защо са тези големи паузи обаче, сега ще ни се изчака чакалото:))).

Общи условия

Активация на акаунт