Фермата сезон 5 тема 8

  • 39 004
  • 1 024
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 4 891
Защо да няма смисъл от Алманаха?

# 916
  • Мнения: 61
Оффф таа малката да вземе да млъкне. Айде Маце, моля ама, че гадост. Противна е много тая Вили.

# 917
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 443
Защо да няма смисъл от Алманаха?
защото ще трябва да се играе 5-та игра независимо кой победи на Алманаха.

# 918
  • Мнения: 9 700
Защо да няма смисъл от Алманаха?

При 3:3 четвъртата битка е безсмислена, от нея не зависи нищо за изхода на дуела.

# 919
  • на село
  • Мнения: 3 969
Защо да няма смисъл от Алманаха?

Защото са равни  в момента и независимо кой ще победи в алманаха или са равни, пак ще играят 5 та .

# 920
  • София
  • Мнения: 6 292
Оффф таа малката да вземе да млъкне. Айде Маце, моля ама, че гадост. Противна е много тая Вили.

Мен пък Вили точно в надъхването при битки най ме кефи. Личи си, че е спортист, има стратегическо мислене и според мен подобни наставления са много полезни. Не знам в случая Дана защо така реагира.

Краса много се сдуха май.

# 921
  • Мнения: 231
Само мен ли ме дразни Красимира с нейното постоянно повтаряне колко е неадекватна Бети,колко не заслужава да спечели?За първи път ми се случва човек който съм харесвала в началото да ми стане толкова анти като Красимира!

# 922
  • Мнения: 1 873
Умирам от притеснение въпреки всичките спойлери.

# 923
  • София
  • Мнения: 6 002
Прибрах се и гледам. Направи ми впечатление, че отборът на Красимира я надъхва по-злобно, а отборът на Бети и особено Митко я надъхват положително.

# 924
  • Мнения: 4 891
На мен ми е ясно, че пак ще се играе 5 игра, ама ми се щеше да се играят всички игри.

# 925
  • Мнения: 2 215
Aз пък не гледам - за да не се ядосвам. За Красимира съм, но мисля, че спойлерът е верен и тя ще отпадне.
Мисля, че Митко ИТ много добри съвети дава на Бети - абе интелигентен човек е и много добре е проучил играта.
Другият път спойлери само в скрит текст.

# 926
  • на село
  • Мнения: 3 969
Браво спойлерът беше  верен

# 927
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 007
Супер. И стратегията на малката се оказа много, много добра. Браво на Вили!

# 928
  • Мнения: 6 272
Спойлера беше верен -Бети победи! Изгони изгорите на всички любовчии  Crazy

# 929
  • Мнения: 1 493
Айде, треперете от Бетито! Много се кефя. Бети-екзекуторката! ❤❤❤

Общи условия

Активация на акаунт