Сватба, булките на 2020 г., тема 2

  • 29 667
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 884
Ние сме с Ники Митев за фотограф и Инфокус за видео. За видеото си избрахме най-евтния пакет и нямаме нито дрон, нито трейлър, но не ни се раздуваха разходите допълнително.

# 676
  • София
  • Мнения: 30 146
Pontislava, върни се няколко страници назад, за да прочетеш списъците на момичетата. Повечето писаха какво са избрали (от стр.32).

# 677
  • UK
  • Мнения: 203
stoencheva, ние се спряхме на Мавруда. Кувертът е 55 лв за над 100 човека, и се оскъпява леко, ако са под 100. За под 80 гости е 70 лв, за под 60- 75 лв. Управителката е много мила и разбрана, могат да направят и украса, както и тортата- тези опции ще ги проучвам на място, като си дойда в България. Четох и много добри отзиви от хора, които са били на сватби там, така че се надявам да мине добре и както си го представям. Revolving Hearts

# 678
  • Мнения: 5
Ние все още нямаме идея за медения месец, защото няма да го правим веднага след сватбата. Събирам идеи от вас Relaxed

Момичета, може ли да ми предложите много добър гримьор в Пловдив?
Аз избрах Антоана Аврамова Simple Smile

# 679
  • Мнения: 582
Момичета, ще си поръчвам кецове за сватбата за когато ме заболят краката.
Според вас дали не е по-добре да си взема 1 номер по-големи, защото предполагам, че от стоене на ток цял ден ще са поне малко подути.
Официалните обувки, когато си ги обувам в нас са ми много удобни и меки, но ...кой знае за цял ден.

# 680
  • София
  • Мнения: 90
Здравейте, момичета,
И аз ще съм булка, а датата е 16.08.2020.

Здравейте, имате лично съобщение!

# 681
  • Мнения: 98
@Niya,нашата дата е 30.05.2020г.
Радвам се,че има продължение на темата.Включвам се с чуденка за фойерверки-дали да наемем фирма или да си вземем пиро батерия и просто някой да я запали?

# 682
  • Мнения: 143
Ние сме на 29.08.2020

# 683
  • Мнения: 27
Ние сме на 14.08.2020, запазихме ресторанта, имаме декоратор, направих мостра на поканите, сега съм в търсене на фотограф и дисководещ... Изпратила съм запитвания, но не съм се спряла на някой конкретен.

# 684
  • Мнения: 6 884
Аз казах вече, но ние сме на 11.09.
Ще имаме заря, казаха, че ще струва около 250 лева.

# 685
  • Мнения: 120
Здравейте момичета!

Ние сме на 12.09.20 👰🤵

Поръчах поканите изглеждат много симпатични. Не исках да са кой знае какво . От една страница във Фейсбук са ” By the Love” . Супер бързи и мили . От там също поръчах и за родителите поканите, които дадохме преди време.

Хубав ден ! 🌸

# 686
  • Мнения: 1 758
Колко ти струват поканите ? Simple Smile

# 687
  • Мнения: 6 884
Сватбата ти ще е на моя рожден ден. Simple Smile А нашата на предишния.
Много ми харесват поканите, подобни си представям нашите, но ще ги правя сама.
Извинявам се за тъпия въпрос, но как се казва тази полу-прозрачна хартия?

# 688
  • София
  • Мнения: 11 587
Всичии, които вече са в списъка, плюс новите, които сега ми пишат, ще ги включа в следващата тема. ☺️

При нас новото е, че запазихме Боряна денс. Днес ще пускаме и последните покани, половината вече ни потвърдиха във формата на сайта ни. Някои ми казват, че с удоволствие биха дошли, но не ги броя тях за твърди, такива гости ще ги преслушам втори път като изтече срока за потвърждението, в пълен състав ли ще са и тн. Най ме радва, че бабите ни дори успяха да се чекнат в сайта.

Нямам развитие от томболата, от понеделник не ми отговарят от въпросния бутик. Два пъти писах, прочита се и дотам, а аз се надъхах да имам втора рокля за пътуването, все пак честно си я спечелих в томболата. Надявам се да са временно заети, а не да са некоректни.

# 689
  • София
  • Мнения: 90
Извинявам се за тъпия въпрос, но как се казва тази полу-прозрачна хартия?


Паус или оризова хартия. Разликата между двете е в плътността мисля (и съответно прозрачността)

Общи условия

Активация на акаунт