Сватба, булките на 2020 г., тема 2

  • 29 547
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 872
Благодаря!

# 691
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета интересувам се за градинска сватба около Пловдив, имате ли някакви впечатления? Харесала съм Мавруда и Шато Копса, дали някой има предства как вървят куверите там?

Аз помучих условията на Шато Копса и съм шашната. Изключително скъпо и искат такси за всякакви глупости - например такса да си сложиш шатрата до басейна... Отделно е задължително виното да е от тях, а бутилка вино е около 20лв. Най-големият проблем, който ме отказа да празнувам там, е че е задължително и да се резервират нощувки, а ако не искате да нощувате там, трябва да платите 5000лв такса..... Думи нямам.
Най-евтиният куверт е 80лв. Без безалкохолно и без алкохол, както и без таксата за внасяне на торта и прочие.
Ако ми дадеш мейл, мога да ти изпратя всичко.





Ах..... останах изумена😦 отказа ме набързо, но все пак ще съм благодарна ако ми изпратиш офертата. Мейлът ми е mstoencheva@abv.bg

# 692
  • Мнения: 2 737
Ние сме в търсене на място за около 60 човека в Пловдив, помагайте, като смятаме да се спрем на дата през април 2021.

# 693
  • Мнения: 120
Сватбата ти ще е на моя рожден ден. Simple Smile А нашата на предишния.
Много ми харесват поканите, подобни си представям нашите, но ще ги правя сама.
Извинявам се за тъпия въпрос, но как се казва тази полу-прозрачна хартия?



Здравей!

И този модел, който си си харесала са много красиви. Хартията се казва “паус” или “палус” мисля, че така беше.

Хубав ден! 🌸

# 694
  • Мнения: 120
Колко ти струват поканите ? Simple Smile



Здравей!

Поканите са по 2,40лв .

Хубав ден ! 🌸

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 112
Вие запазихте ли си вече фризьор и гримьор?
Ако има булки от София които може да ми препоръчат някой ще съм благодарна. Времето си напредва а нямам никакви идеии Sad

# 696
  • Мнения: 1 195
Имам предложение за новата тема, ако всички са съгласни. В списъка на първата страница освен потребител и дата , да се добавят и примерно ресторант, фотограф, DJ, водещ, откъде е роклята, общо взето който каквото прецени, че ще е полезно за другите потребители.

# 697
  • София
  • Мнения: 11 538
Съгласна съм, а искате ли тогава да го направя на Гуугъл докс, за да може всеки да си попълва и след това, понеже иначе има само 24 часа за редакция на първия пост и трудно да успеят всички навреме да ми изпратят нужната информация?

# 698
  • Мнения: 1 195
Съгласна съм, а искате ли тогава да го направя на Гуугъл докс, за да може всеки да си попълва и след това, понеже иначе има само 24 часа за редакция на първия пост и трудно да успеят всички навреме да ми изпратят нужната информация?

Да, супер. Още по- удобно, тъкмо няма да се занимаваш да попълваш на всеки информацията.

# 699
  • Мнения: 20
От много време ви чета, но чак сега се решавам да пиша. Май повечето от вас вече са си купили рокли... за мен се оказа голям проблем. Миналата година като бяхме на екскурзия в Испания си харесах една марка, рано беше за купуване на рокля тогава, та само разгледах. Сега не ми излизат от главата и всичко сравнявам с тях, та тука идва голямата дилема - свързах се и ми казаха, че до края на Март ще ги има в България, но не знам дали не е прекалено рисковано да чакам, а са УАУУУ... Айре Барселона се казват. Чували ли сте ги, какво мислите за идеята ми да изчакам с купуването, сватбата е Септември.

# 700
  • София
  • Мнения: 11 538
Според мен разгледай сегашната колекция, набележи рокли и питай магазина дали конкретно тези рокли ще ги има, защото никой не зарежда всички рокли и има голяма вероятност да чакаш напразно. От моя опит и от това, което тук са разказвали другите, влюбваме се в 1-2 от магазин, така че не е въпрос на марка, а на модел, красиви рокли много, но малко са това, което ти се иска наистина да носиш.

# 701
  • Мнения: 25
Здравей,

А  имаш ли идея какъв е  ценовия им  диапазон? Видях  че имат магазин в  Малта ще  отида  да ги разгледам, но на въпроса  не мисля че ще  е късно от това което виждам като информация  мисля че  доставката и корекциите  не  би трябвало да  отнемат  повече от 6 месеца.


От много време ви чета, но чак сега се решавам да пиша. Май повечето от вас вече са си купили рокли... за мен се оказа голям проблем. Миналата година като бяхме на екскурзия в Испания си харесах една марка, рано беше за купуване на рокля тогава, та само разгледах. Сега не ми излизат от главата и всичко сравнявам с тях, та тука идва голямата дилема - свързах се и ми казаха, че до края на Март ще ги има в България, но не знам дали не е прекалено рисковано да чакам, а са УАУУУ... Айре Барселона се казват. Чували ли сте ги, какво мислите за идеята ми да изчакам с купуването, сватбата е Септември.

# 702
  • Мнения: 4
Здравейте момичета,  страхотно полезни сте Simple Smile
Искам да попитам за мнението ви относно 2ма DJ, Иво Стоянов (dj Ivcho) и Мирослав Ангелов (dj Besti)

# 703
  • UK
  • Мнения: 203
Нашата дата е 05.07.2020 Revolving Hearts

Flower, поканите ти са страхотни, ще я погледна и аз тази страничка Relaxed Нашите покани ще са някои на английски, някои на български, мислех сама да ги правя, но ще видим.

# 704
  • Мнения: 120
Здравейте момичета,  страхотно полезни сте Simple Smile
Искам да попитам за мнението ви относно 2ма DJ, Иво Стоянов (dj Ivcho) и Мирослав Ангелов (dj Besti)


Здравей!

Ние запазихме Мирослав Ангелов заедно с водещата Евгения Стоянова. Направиха ми добро впечатление. Има много добри отзиви за тях .

Хубава вечер! 🌸

Общи условия

Активация на акаунт