🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 7 /17.11. - 01.12.2019 г./

  • 30 573
  • 579
  •   1
Отговори

Анкета

Кого искате да върнат?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 570
  • Мнения: X
Жана (или Камелия Тодорова) - Розата
Джанаварова - Пчелата, искам тя да спечели
Михаела Маринова - Гарванът

# 571
  • Мнения: 523
Хора, аз съвсем се бях отказала от Вики след това "жена на годината", въпреки че Михаела и да ми я покажат как сваля маската на Гарванът, няма да повярвам, че тя е пяла така с истинския си глас без мноого да е баран, много е добра, но просто не е нейният глас това. И тръгнах да проверявам жени на годината и съвсем, ама съвсем случайно видях, че Били Айлиш преди няколко дни е провъзгласена Жена на годината от Билборд. Били е идолът на Вики...ама катоо казвам идол...идол.  Joy Буквално вече се носи със същия стил, направи си косата като нея, има същите манеризми, срещала я е - профилната й в Инстаграм е с нея....

https://www.instagram.com/p/B1_5D2LAgyd/

Супер голямо съвпадение е това и ще е голяма врътка и това с жената, ако наистина е Вики и е имала предвид Били. Доста хитро и ще е много неочаквано. Съвсем се бях отказала от нея, въпреки че нямам много вяра на уликите, но това случайно попадение ми върна леко предишното мнение.

Ако не е, значи е Мишето, ама с леко роботизиран глас. И двете са супер талантливи Blush
Просто много ти се иска да е тя 🤗🤗
Това за “покоряване на международни сцени” го каза нарочно, за да подведе към Вики, защото последните дни се спряга нейното име като възможно.

# 572
  • Мнения: 1 843
Розата родена с късмет - ми Жанчето спечели 200 000 бонбона. Значи тези улики тежко насочват към Жана, но не мисля, че е тя.

# 573
  • Мнения: 32
Цитат
Скрит текст:
Хора, аз съвсем се бях отказала от Вики след това "жена на годината", въпреки че Михаела и да ми я покажат как сваля маската на Гарванът, няма да повярвам, че тя е пяла така с истинския си глас без мноого да е баран, много е добра, но просто не е нейният глас това. И тръгнах да проверявам жени на годината и съвсем, ама съвсем случайно видях, че Били Айлиш преди няколко дни е провъзгласена Жена на годината от Билборд. Били е идолът на Вики...ама катоо казвам идол...идол.  Joy Буквално вече се носи със същия стил, направи си косата като нея, има същите манеризми, срещала я е - профилната й в Инстаграм е с нея....

https://www.instagram.com/p/B1_5D2LAgyd/

Супер голямо съвпадение е това и ще е голяма врътка и това с жената, ако наистина е Вики и е имала предвид Били. Доста хитро и ще е много неочаквано. Съвсем се бях отказала от нея, въпреки че нямам много вяра на уликите, но това случайно попадение ми върна леко предишното мнение.

Ако не е, значи е Мишето, ама с леко роботизиран глас. И двете са супер талантливи Blush

Просто много ти се иска да е тя 🤗🤗
Това за “покоряване на международни сцени” го каза нарочно, за да подведе към Вики, защото последните дни се спряга нейното име като възможно.



А, чак много да ми се иска - не, като се има предвид, че не следих предаването до скоро, когато майка ми ме попита за мнение за Розата и за Гарвана, защото се интересувам и занимавам с музика, а нея милата хич я няма, пък е любопитна. Тогава ми стана интересно кой аджеба е този Гарван, защото ми хареса, и чисто слухово не мога да се накарам да чуя друг освен Виктория по начинът, по който звучи в момента (реален или не дотолкова). И сега ме хвърли в джаза това с Били. И затова, иначе не е като да съм някаква супер фенка на когото и да е, че много да искам да е той. Каквото - такова. Важното е, че една много талантлива българка е зад маската и която и да е, се радвам, че й се отдава подобаващо внимание и че е сред финалистите. Hug Та каквото сабя покаже - само една седмица остана все пак и ще разберем всички. Blush

А, между другото...Гала....какво по дяволите??... не за нещо конкретно, просто ей така - за цялостното й...представяне в шоуто, и одеждите, и фризурите Joy

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 01:25 от Mihaela_VD

# 574
  • София
  • Мнения: 4 429













Маскираният певец (30.11.2019)
  
Епизод: 12

,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
     
 
Скрит текст:


  ЛИНКА може да се пусне и във  VLC player  


# 575
  • Sofia
  • Мнения: 26 142
С този жълто зелен анцунг Виктория вчера и в БНТ беше.
Спешно има нужда от стилист и фризьор ,щом и на Евровизия ще ходи....
Не я знаех,нито съм я чувала как пее.Само един неин клип изгледах и изслушах,май последния....Не мисля,че тя е Гарванът,и аз съм за Крисия.

# 576
  • Мнения: 35 057
Чак ме е страх да кажа, че аз Виктория не я харесвам. Една такава...занемарена стои. За първи път вижам момиче, което има тъмни кръгове около очите и не се притеснява от това. Меланхолична ми е

# 577
  • Мнения: 11 690
Има хубав глас. И на мен ми е меланхолична и някак развлечена с този стил на обличане.
Изглежда ми като много депресирано момиче, много тъжна...
Вероятно не е така, но такова чувство ми навява с поведение и визия.
Нямам търпение да чуя песента, с която ще се яви на Евровизия.

Иначе за гарвана, на мен ми напомня точно на Виктория и на моменти с детското гласче на Локо.
Крисия не мисля че участва в този формат. Май е твърде малка за него.

# 578
  • Мнения: 1 754

Крисия не мисля че участва в този формат. Май е твърде малка за него.
Замислих се по въпроса и си пуснах клип на Крисия отпреди 4 месеца. Има много хубав глас. Според мен би могло тя да е пчелата, тъй като личната и вещ е била очила с диптър, а Крисия носи очила. Не мисля че възрастта и е проблем, или поне не съм чула да има възрастово ограничение. Ама това пък с биологичния мед какво ли е?
За гарвана си мисля,че може да е Поли Генова. Забелязала съм, че тя никога не се показва разголена и костюмът е точно в нейната стилистика на обличане.

# 579
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Понеже тази тема има крайна дата /днес/, а искам да включа отпадналите участници, както и новите улики + анкета, пускам нова тема: https://www.bg-mamma.com/?topic=1160154.new#new

Общи условия

Активация на акаунт