🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 7 /17.11. - 01.12.2019 г./

  • 30 577
  • 579
  •   1
Отговори

Анкета

Кого искате да върнат?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Испания
  • Мнения: 37 503
Шоуто „Маскираният певец“ /„King of Mask Singer“ / тръгва от Азия, където събира милиони зрители пред екрана. Първият сезон на предаването в Америка също предизвиква фурор, а в Германия форматът се превръща в най-гледания в историята на немската телевизия. България е четвъртата държава в света, в която се излъчва форматът.

Какво ще се случва в продължение на три месеца?

16 известни българи ще живеят скрити зад маските на животни и митични същества. Едва 12 човека в цяла България ще знаят кой е скрит в приказния костюм. Тайната на прикритието ще се пази с безпрецедентни мерки за сигурност.

„Тези 16 човека също няма да знаят кои са помежду си. Те не би трябвало да разговарят с абсолютно никого за участието си в шоуто, включително с роднините си“, разказа продуцентът Маги Халваджиян.



Скрит текст:
Общуване с листчета, тайни срещи, тайни квартири и записи, договори с огромни финансови неустойки, индивидуални гримьорни – това са само част от условията за участниците. Тези известни личности, с които е говорено дали биха участвали в предаването, а в последствие не са одобрени, също са подписали договори за конфиденциалност.

Продуцентът Маги Халваджиян издаде, че дори от Нова телевизия не знаят кой участва в собственото им шоу, тъй като подписаните договори не включват имена.
„В началото помислихме, че ще е лесно, но после се оказа, че огромното предизвикателство е сигурността на това шоу. Телевизията доброволно се съгласи с това, защото това е в Библията на шоуто.“, разказа той по време на пресконференция.

Водещите Васил Василев-Зуека и Димитър Рачков пък репетират без участниците и ще се наложи да импровизират повече от обичайното.



Скрит текст:
„Проблемът е един – какво да правим на сцената? Не знаем. Знаем, че ще се забавляваме ама как - и ние не знаем. Общо взето, ние сме водещи на нещо, което не знаем.Ние не репетираме с участниците. Ние репетираме с поставени хора от екипа. Ние ще ги видим за първи път на лайфа.“, коментира Зуека.

Балетът също репетира без участниците, като съвместните танци за първи път ще се  осъществят в живото предаване.

Участниците ще пеят с естествените си гласове, но могат да ги преправят. Когато говорят във видеата и на сцената, гласът им ще е скрит със специални ефекти.

В предаването ще има детективски панел в състав Ники Кънчев, Гала, Герасим Георгиев-Геро и Мария Илиева.



„Това не е жури. Това не са хора, които оценяват пеенето на участниците. Това са хора, които
трябва да познават обществените личности в България и да се опитват да разгадаят кой е зад маската.“, уточни Халваджиян.

Скрит текст:
„Адски готино шоу, адски свежо, най-популярното в момента. Абсолютно подкрепям решението да бъде лайв, американската версия не е. Това ще коства много на екипа. “, сподели Ники Кънчев.

„Приемам това като Индиана Джоунс – една голяма енигма, нищо не знаем, това е прекрасно. Ние, панелистите, ще бъдем абсолютно наравно с телевизионния зрител, защото нищо не знаем. Ще ми е интересно папаракът как ще се справи с цялата тази история.“, допълни Геро и се пошегува, че ще следи театралните програми, за да види кой отсъства в съботите и така да познае част от участниците.



„Маскираният певец“ ще се разгърне в 13 епизода, като във всеки един от тях ще отпада поне по един участник. Зрителите ще гласуват за този, когото искат да видят в следващия епизод. Маска се сваля, след като в края на всеки епизод зрителите са гласували най-малко за нея. В първия епизод ще видим осем участници, разделени по двойки, като всяка една от тях ще се състезава помежду си. Във второто живо включване ще видим останалите осем. Всеки победител от двойката продължава напред, а от четиримата загубили един ще отпадне от шоуто. Големият победител ще си тръгне единствено с любовта на публиката.

Костюмите са дело на Кремена Халваджиян и нейния екип, като някои тежат над 100 кг. Някои мъже ще застанат под светлината на прожекторите в женски дегизировки и обратното.

Зрителите също ще имат важна роля в шоуто, докато гласуват за участника, който искат да продължи. В края на всяко предаване събралият най-нисък вот ще отпада.








































Официална страница

ФБ

Инстаграм

TikTok


# 1
  • Мнения: 2 595
Благодаря за новата тема Flowers RoseFlowers Sunflower

Гласувах за Димо. Когото и да върнат все ще го разпознаем от първи път. Научихме ги вече как пеят и с преправени гласове. Laughing

# 2
  • Мнения: 215
Снощи се изненадах, че шапката е Къци, но ми стана готино, така е по- интересно.
За пилето продължавам да си мисля, че е Дивна.
Снощи си мислих, че ще отпадне кукера, там 100% си е Ненчо.

# 3
  • Мнения: 5 392
Гласувах за Къци- дано чуем още добри превъплъщения.

# 4
  • Мнения: 5 208
За Къци гласувах, очевидно може да се преструва най-добре и като нищо да не го познаем. Аз още съм в шок, Шапката излъчваше една мъжественост... като видях Къци направо ми падна ченето Anguished

# 5
  • Мнения: 318
Редовно ви чета,но не се включвам в коментарите,тъй като гледам само отделни участници и нямам поглед върху всички.Но все пак гласувах за Албена Михова.Много ми е симпатична и забавна,искаше ми се да остане.
Иначе съм за Розата и много се надявам да се окаже Роберта. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 9 882
И аз се надявах да е Роберта, но честно казано вече - не вярвам, че може да е тя.
Гласувах за Албена, макар че ми се иска и Димо да погледаме повече, а и Къци - въпреки че като личност не го харесвам особено, много ме изненада с превъплащенията си като Шапката.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 683
Гласувах за Вальо Михов, за да ме поздравите всички в новата тема, за която благодаря! Simple Smile

# 8
  • Мнения: 9 477
Благодаря за новата тема!

Гласувах за Къци, защото всички останали бяха лесно разпознати (с изключение на Димо). Но и Къци мисля, че втори път веднага бихме го разпознали, след като знаем кои участници да очакваме.

# 9
  • Мнения: 11 552
Благодаря, Смайли, за труда ти! bouquet

Гласувах за Албена Михова.
Макар че, доколкото разбрах, това " връщане" ще е бутафорно и свързано с рекламата на бира ли, какво беше там.
Димо- абсурд, според мен, също и Юлиан- заради височината.

# 10
  • Мнения: 188
Чета и чета и пак всичките ви предположения за розата са за певица а тя каза, че нее. Другото което е, че претполагате известни певици от преди време а тя каза, че преди нее била известна а сега е много известна. Никое от претполуженията ви не са за много известна жена днес а не в миналото. Във връска с новите и улики тя каза, че е заобиколена от вълци и живее с нейния любим вълк с който не иска да се разделя. Това го разбирам че има силен мъж до нея може да е някой който името му или това с което се занимава да е асоцияциа на вълк или нещо такова. А на въпроса на панела каза, че тя самата е вълкът за който говори в уликите. Нещо не се връзва.

# 11
  • Мнения: 9 882
Това с вълка... изведнъж ми хрумна нещо странно, да не е някоя известна журналистка/репортер Розата? Някак ми звучи като асоциация с вълците

# 12
  • Мнения: 215
Мисля, че розата е Жана.
Намерих в едно интервю, че се определя като вълк единак.

Също така във фб има снимки на роза и вълк. И кучето  й прилича на вълк.


# 13
  • Мнения: 5 576
И аз съм за Къци да се върне.
Розата май ще излезе, че е Жана. Повечето улики се връзват с нея.

# 14
  • Мнения: 8 791
Смайли Flowers Rose
Гласувах за Димо.Знам,че е малко вероятно,но ми е интересен.
Наистина не искам Розата да е Жана.Тази жена пее страхотно,но...само това.

Общи условия

Активация на акаунт