🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 7 /17.11. - 01.12.2019 г./

  • 30 575
  • 579
  •   1
Отговори

Анкета

Кого искате да върнат?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 15
  • Мнения: 778
+1

И аз така смятам. Уликите вече на 90% се връзват с Жана и не смятам, че прави кой знае какво усилие да пее малко по-твърдо.
Все пак е добра певица и може да си позволи да си играе с гласа. Нали и Албена Михова беше признала, че като е чела, че я сравняват с Жана се е опитвала да пее като нея ( и и се получи).Я вижте един Къци, който не е певец как всеки път пееше с коренно различен тембър.

# 16
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 577
Ако говорим за сценично поведение, а както разбрахме то се имитира, ето я Розата едно към едно -  и поведение, и маниер, и стойка

Скрит текст:

# 17
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След Шапката - Кръстю, Розата - Жана ще е другото ми голямо разочарование. Все се надявам да е Роберта.

# 18
  • Мнения: 47 821
Жана пее доста по грубо и би викала на тази песен, гласа не ми се връзва, макар че уликите-да

# 19
  • Мнения: 9 878
Това с вълка и ми се връзва иначе повече с Жана, отколкото със София. За предполагащите, че Розата е София- някаква идея/обяснение каква е тази връзка с вълка?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Намерих в интернет статия, че Жана е висока 170 см., но нейният глас не е дрезгав. Друго, което ми прави впечатление е, че когато я извеждат Розата походката й е манекенска с ръка на талията....

# 21
  • Мнения: 5 392
Ивайла Бакалова е манекен и има дъщеричка от Вълка.

# 22
  • Мнения: 11 552
И аз за нея се сетих, ама да посмее да го изпляска в ефир- не вярвам.

# 23
  • Мнения: 198
Славена Вътова е манекенка и е омъжена за Вълка от Уолстрийт newsm78
Дали пее?

# 24
  • Мнения: 5 576
Според мен розата е професионална певица. Не може да е Ивайла или Славена.

# 25
  • Мнения: 5 392
За Славена не вярвам да може да участва в паралелни предавания по конкурентни тв, а и освен това за нейния Вълк, май сам си го е измислил...освен дето е бил под арест...

# 26
  • Мнения: 198
Мда,съгласна съм, но това беше моята асоциация за вълка

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Славена и Ивайла са 175 см. А и като телосложение не отговарят.

А сега прегледах профила на Дивна в инстаграм. Ми колкото и да е отслабнала след катастрофата, краката й не са тооолкова слаби като на Пилето. Не знам, иначе гласът много прилича на нейния, но то и Стефан Илчев имитира перфектно Лили....

# 28
  • Мнения: 1 074
И мен ми е интересно да ви чета, та се тупкам тук.
Пилето...някой прекалено слаб ще да е, Дивна, която спрягате, не ми изглежда чак толкова слабичка не, че се сещам и кой може да е...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 835
Аз също не се сещам за ИЗВЕСТЕН човек тоооолкова слаб..... То особено крачетата му са..... На Дивна краката не са такива. И още нещо, това пиле стои с разкрачена стойка.

Общи условия

Активация на акаунт