🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Тема 7 /17.11. - 01.12.2019 г./

  • 30 572
  • 579
  •   1
Отговори

Анкета

Кого искате да върнат?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 45
  • Благоевград
  • Мнения: 2 847
Благодаря за новата тема!
Въпреки, че Алисия се разпозна, ще напиша няколко неща за нея:
- Има песен със заглавие "Палиш", дали не й беше първата песен, и месля, че в тази клип е с червена коса и прилича на русалка
- Когато се роди синът й, тя си подстрига много късо косата и смени няколко визии с такава дължина
- мисля, че беше родена в Ихтиман
- Има братя - близнаци
- походката й е много характерна и може да се забележи в клипа "Имаме ли връзка".
Като се сетя, ще допълвам, макар и да няма смисъл Joy

# 46
  • Мнения: 9 477
Гледах вчера сторито й в Инстаграм - от много време нямам участие в събота, ето вижте - стоя си вкъщи и гледам Маскирания певец. Само, че пусна последните минути от шоуто. 😃
Много фалшиво..

# 47
  • Viena
  • Мнения: 3 545
Димо да върнат, има какво да покаже още.

# 48
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 052
След това, което беше пуснал някой /Ненчо и София/, по-скоро никой от двамата не е сред участниците. Особено пък София да е Розата е абсурдно, тази жена едва пее.
Ще ми се да върнат Димо, ама едва ли - много е висок.
Ако Принцесата е чалгаджийката за която се говори и вземе да спечели се отказвам да гледам.

# 49
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 468
Розата - Рая Пеева. Пее, ходила е по солфежи като малка, собствена планета заради изцепките на Явор Бахаров, на есен ще се женят, в Младежкия театър където играе има постановка "Часът на вълците", а също и "Ние, врабчетата".
Не намирам информация за височината и, застанала до Явор ми изглежда ниска.
 Какво ще кажете?

# 50
  • Мнения: 188
Сега гледах едно интервю на Рая и там казва че като малка е искала да стане дизайнер. Говори и много за майка си

https://www.btv.bg/video/cinema/shows/kato-na-kino/videos/raja-p … to-ne-haresa.html

# 51
  • София
  • Мнения: 1 340
Не може Розата да не е певица. Просто това пеене, не е на самоук човек :/

Някой разбра ли каква е идеята на връщането на някой? Няма ли да го познаят супер лесно?

# 52
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След новините в "Здравей, България" - Кръстю Вапцаров.

Последна редакция: пн, 18 ное 2019, 09:13 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬

# 53
  • Мнения: 528

Някой разбра ли каква е идеята на връщането на някой? Няма ли да го познаят супер лесно?

Да си запълнят двата часа програмно време.

# 54
  • Мнения: 9 477
Не може Розата да не е певица. Просто това пеене, не е на самоук човек :/

Някой разбра ли каква е идеята на връщането на някой? Няма ли да го познаят супер лесно?

Според отговорите й аз разбирам, че не е певица в момента. В миналото се е занимавала с пеене, но в последствие се е насочила към друго.
И е много известна Роза, но не винаги е била такава - т.е. известна е с другото, не като певица.

# 55
  • Мнения: 9 877
В миналото се занимавала с пеене, може да означава също и, че само е пяла като дете в група. След Къци обаче, смятам, че като нищо може да се окаже и Жана. Макар че ми се иска всъщност да е Роберта.
Вече тук съвсем се обърках и спирам да гадая и просто ще се наслаждавам на шоуто, с надеждата да не ме разочароват, а приятно изненадат.

# 56
  • Мнения: 6 417
На Къци гласа е толкова модулиран, че абсурд да го познае някой. Гледам го в момента по Нова тв.

# 57
  • Мнения: 9 877
Ами ако така модулират и другите гласове, докато пеят- абсурд да ги познаеш с ефектите. Тук вече не са никакви музикални загадки, ами - напасни уликите. Пък аз разчитах основно на това, което чувах.

# 58
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Мислех си, че ще ми свалят маската първата или втората седмица. Продуцентите поканили Къци Вапцаров, за да си направят реклама".

Майкоооооооооооо! Все същият ... /да не казвам какво/. Не е мръднал хич от години.

# 59
  • Мнения: 6 417
И мен ме впечатлиха тези думи. Къцьо, Къцьо...И е с панталоните на Шапката. Сигурно са му късметлийски.

Общи условия

Активация на акаунт