Ще ви липсва ли форумът...

  • 2 340
  • 59
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
 newsm45...когато излезете във ваканция или отпуска и отидете на море или някъде другаде на почивка или вече давате мило и драго да се махнете от града   car003 newsm41 family  sport027 и ви е все тая?!...

# 1
  • Мнения: 46 572
Ще ми липсва, естествено  Grinning
Най-много да се намъкна в някой клуб и да ви пиша  Joy

# 2
  • Мнения: 4 806
едва ли, даже може и да се разтоваря повечко от неговата липса Simple Smile

# 3
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не, няма да ми липсва

# 4
  • Мнения: 7 474
Ей , взе ми думите от устата. Даже мислех и аз тема да пусна  Laughing
Заминавам и честно казано ще ми липсва  Tired Даже не знам как ще се стърпя да не посетя някой интернет клуб Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Липсваше ми, но после ми беше много интересно, защото не бях чела теми цели 2 седмици ако не и повече! Добре действа липсата му!

# 6
  • Мнения: 6 922
Ще ми липсва много интернетът като цяло, в това число е и форумът.

# 7
  • Мнения: 1 986
 На мен определено ще ми липсва Cry-така свикнах да ви навестявам  всеки ден/че и по няколко пъти на ден Wink/,че понякога загърбвам текущата си работа Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Ей , взе ми думите от устата. Даже мислех и аз тема да пусна  Laughing
Заминавам и честно казано ще ми липсва  Tired Даже не знам как ще се стърпя да не посетя някой интернет клуб Laughing

Приятна почивка!
Ми, най-много като отидеш в някой интернет клуб да видиш познати лица от форумски срещи или от снимки в подписи и аватари... smile3503 newsm47 smile3533

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще ми липсвате, разбира се. Едва ли ще ида в клуб, но после ще тормозя някои хора на лични да ми поразкажат това-онова Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 212
Искам на почивка, далеч от компютър, далеч от всичко...Форумът даже и да ми липсва като цяло, компютърът и нетът няма да ми липсват... Писнало ми е цял ден пред монитора  Tired

# 11
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Не...почивам си с удоволствие Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 470
Малко ми липсваше,бях вече на почивка и влизах два-три пъти.
Доня Рижа Проклетница,много сте красива на аватара!Завиждам! Laughing

# 13
  • Мнения: 5 577

 И аз така.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Да, бе! Сигурно. Значи не ти ни покани в караваната си newsm78 Някой друг ще да е бил Joy

# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Когато почивам, не искам да видя компютър!  Crossing Arms

# 16
# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848

Да, бе! Сигурно. Значи не ти ни покани в караваната си newsm78 Някой друг ще да е бил Joy
Какво общо имат хаванските пиянски нощи с форума, мори?

# 18
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ех, деменция ли е това, що ли? Нали Той ни събра Mr. Green

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Ех, деменция ли е това, що ли? Нали Той ни събра Mr. Green
Хавана, баби, не форум. Питат те ще ти липсва ли по време на почивка, а не кой с кого те е събрал.

# 20
  • Мнения: 4 473
Ще ми липсва много интернетът като цяло, в това число е и форумът.

 Tired

Някоя варненка да има лаптоп в излишък за месец? Mr. Green

# 21
# 22
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Добре де, ще ми липсваш Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще ми липсва много интернетът като цяло, в това число е и форумът.

 Tired

Някоя варненка да има лаптоп в излишък за месец? Mr. Green

Ми, аз не съм варненка /глупости говоря, наполовина съм варненка/, ама ще ходя август във Варна и братът на мъжа ми /ми, не знам какъв ми се води, тия роднински връзки така и не ги проумях.../има лаптоп, та мисля да го окупирам, ама не го давам, де...само казвам  newsm47

# 24
  • Мнения: 4 473
Ще ми липсва много интернетът като цяло, в това число е и форумът.

 Tired

Някоя варненка да има лаптоп в излишък за месец? Mr. Green

Ми, аз не съм варненка /глупости говоря, наполовина съм варненка/, ама ще ходя август във Варна и братът на мъжа ми /ми, не знам какъв ми се води, тия роднински връзки така и не ги проумях.../има лаптоп, та мисля да го окупирам, ама не го давам, де...само казвам  newsm47

Да прочета 3 реда на един дъх и на финала.....грубо беше Sad

# 25
  • София
  • Мнения: 15 254
Не, не ми липсваше. Даже не се и сещах. Имах си мъж на мое разположение по цял ден Laughing

# 26
  • Мнения: 394
Какво да ми липсва?Форумът?НЕ.
За какво отивам на почивка?-да си почина от всичко и от всеки.
А тука аз влизам да се забавлявам.Не се привързвам-навън животът е по-хубав. Peace

# 27
  • Мнения: 1 629
Липсват мненията и чувството за хумор на всички от Хаванската тема плюс още някои потребители. Grinning Интернетът и форумът в частност, не толкоз Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 416
Досега не ми е липсвал...  Rolling Eyes Така, като гледам, едва ли някога ще ми залипсва...  Peace

# 29
  • Мнения: 5 317
Няма да ми липсва.

# 30
  • Мнения: 5 622

 Когато нв съм в къщи не ми липсва. Просто нямам време така, или иначе за него  Grinning


Когато съм в къщи им се е случвало да не влизам с дни, веднъж, с месеци. понякога омръзва, да....

# 31
  • Мнения: 515
Да. Та аз се дразня дори тогава, когато е офф-лайн по технически причини. Което не се случва често, нито пък задълго. Така, че  - да - ще ми липсвате.

# 32
  • Мнения: 7 430
Скоро няма да ходя на почивка или да излизам във ваканция, но си мисля, че ще ми липсва Peace

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Абсурд!

# 34
  • Мнения: 6 167
не си представям, че ще лежа на плажа и ще мисля за БГ мамма и колко ми липсва. Wink

# 35
  • Мнения: 698
Когато почивам, не искам да видя компютър!  Crossing Arms

И аз.  Peace

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Не ми липсва когато си почивам. Виж, като нямам два-три дни нет, а съм у нас, тогава ме мъчи абстиненцията.

# 37
  • Мнения: 2 550
ни най малко  Laughing

# 38
  • Мнения: 2 495
Омръзва, да постоянното висене във форумите, особено лятото или през почивните дни-пълна скука е Simple SmileКогато нямам нет на работа ми липсва, но не и когато стане дума за почивка Peace

# 39
  • на село
  • Мнения: 3 965
Не, няма да ми липсва, с нетърпение очаквам почивката Grinning,
а и последно време сякаш съм му се наситила, дори ме мързи да чета, а като видя тема над 10 стр. /обикновено пълна със спам/ хич не ми се отваря.

# 40
  • Мнения: 1 364
От няколко дни и аз си мисля за това. Другата седмица излизам в отпуска за 1 месец. Както вече съм писала нет имам на работата и форума многооооо ще ми липсва. Ще ходим за 10 дни на гости и от там пак ще ви пиша.

# 41
  • Мнения: 1 063
Не. Даже нищо лично, но ми звучи глупаво.

# 42
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Не, няма да ми липсва.
Когато съм вкъщи, няма откачане, защото нямам много какво друго да правя. Но на друго място си почивам и ми идва добре без пц, форуми и други задачи Laughing

# 43
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Не, няма да ми липсва. Добре ще ми дойде даже един месец без нет и компютър!  Peace

# 44
  • Мнения: 3 818
По време на почивката с удоволствие няма да се сещам нито за форум, нито за интернет, нито за компютри, нито за телевизор, нито за каквато и да била техника Mr. Green
Определени хора обаче ще ми липсват.

# 45
  • Мнения: 6 472
Не мисля, че ще ми липсва. Поне до сега, когато съм била някъде на почивка, екскурзия, командировка и т.н не ми е липсвал. Виж ако съм на бюрото в офиса или в къщи и ми се скапе нета и за 10 минути откачам Grinning

# 46
  • Мнения: 2 220
Да, ще ми липсва.

# 47
  • Мнения: 631
Липсваше ми, но после ми беше много интересно, защото не бях чела теми цели 2 седмици ако не и повече! Добре действа липсата му!

именно Peace Peace

# 48
  • Мнения: 8 505
Няма да има време,за да ми залипсва.За повече от 3-4 дни няма да отсъстваме.

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Когато замина извън София дори не се сещам за компютър. Но тук ми е болест.

# 50
  • Мнения: 817
Не ,ни най-малко LaughingПък и ако чак толкова изтъпея ,мъж ми без лап топа не ходи никаде ,така че пак ще съм на линя.,но предпочетам първа линя на Златните.
Ако има форумки  в периода 1,08-14,08 там ще се радвам да се видим.

# 51
  • Мнения: 7 837
През седмицата, в която почивахме, независимо, че компютърът беше с мен, изобщо не се сетих за форума  Grinning
Кю-то обаче не го загърбих  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 39 838
Аз издържам по седмица без форум, така, че нямам проблем с почивки и дълго отсъствие.

# 53
  • Мнения: 5 713
Не ми липсва. Не живея за форума.

# 54
# 55
  • Мнения: 7 474
Ей , взе ми думите от устата. Даже мислех и аз тема да пусна  Laughing
Заминавам и честно казано ще ми липсва  Tired Даже не знам как ще се стърпя да не посетя някой интернет клуб Laughing

Сега се връщам от почивка  Laughing 10 дни без форум. За най-голямо мое учудване не влезнах в клуб и си почивах на 100% без телевизори, компютри и т.н.  Толкова е хубаво на морето,че нямах  време да мисля за форума  Hug

# 56
  • Мнения: 4 358
Не, няма да ми липсва. Тъкмо ще си почина малко  Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 3 421
 Мислех, че ще ми липсва, но се оказа, че добре си починах и въобще не се сетих нито за компютър, нито за форум.

# 58
  • Мнения: 4 621
Ще ми липсва, разбира се, но ще отдам цялото си внимание на семейството ми и ще си почина Laughing
А след това ще ми е по-интересно Wink

# 59
  • Мнения: 294
Малко ми липсваше, но пък после ми беше много интересно.... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт