Къде в Пловдив??? - 83

  • 30 091
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 884
Здравейте! Някъде в Кючука уроци по китара?

# 646
  • Мнения: 2 771
Здравейте, трябва да купя шапка с козирка с футболен отбор.
Може ли да ме насочите за магазини, които предлагат такива стоки с отбори?

Имам спомен, че преди време съм виждала такова магазинче в подлеза на централна гара, а може и да се бъркам.

# 647
  • Мнения: X
Здравейте, трябва да купя шапка с козирка с футболен отбор.
Може ли да ме насочите за магазини, които предлагат такива стоки с отбори?

Имам спомен, че преди време съм виждала такова магазинче в подлеза на централна гара, а може и да се бъркам.
В Гранда има добре зареден магазин с фен артикули.

Здравейте! Някъде в Кючука уроци по китара?
Препоръчвам Милен Димитров, но е в Коматево.

# 648
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Момичета, Билла в Марково тепе работи ли?

# 649
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Здравейте. Интересува ме къде мога да разпечатам плакат ( постер) за рожден ден? Искам да е с размери 150/100 см или малко повече. Трябва ми като декорация зад сладката маса. Благодаря.

# 650
  • Мнения: 121
Здравейте, може ли да ми предложите добро студио за лазерна епилация? Някой, който е доволен от дадено място. Може и на лични. Предварително благодаря.

# 651
  • Пловдив
  • Мнения: 3 588
Здравейте. Интересува ме къде мога да разпечатам плакат ( постер) за рожден ден? Искам да е с размери 150/100 см или малко повече. Трябва ми като декорация зад сладката маса. Благодаря.
Голям формат съм разпечатвала в копирния център срещу Полиграфия.
https://g.co/kgs/yW3XVj

# 652
  • Мнения: 11 587
Здравейте, трябва да купя шапка с козирка с футболен отбор.
Може ли да ме насочите за магазини, които предлагат такива стоки с отбори?

Имам спомен, че преди време съм виждала такова магазинче в подлеза на централна гара, а може и да се бъркам.
Там си е все още магазинчето.

# 653
  • Пловдив
  • Мнения: 94
Здравейте искам да попитам дали знаете д-р Дияна Милчева, която е детски педиатър, дали е и личен лекар? Замислям се да сменя л. л на детето и искам добър педиатър при 5ойто можем да се преместим цялото семейство. Става дума за кв. Кършияка.

# 654
  • Мнения: 1 724
Здравейте, може ли да ми предложите добро студио за лазерна епилация? Някой, който е доволен от дадено място. Може и на лични. Предварително благодаря.

Елена се казва момичето. 🤩

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 5 988
За лазерна епилация аз ходя в Лазер център. Изключително доволна съм.

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 1 281
И от мен един глас за Лазер център Hands Plus1

# 657
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Здравейте. Интересува ме къде мога да разпечатам плакат ( постер) за рожден ден? Искам да е с размери 150/100 см или малко повече. Трябва ми като декорация зад сладката маса. Благодаря.

Срещу УХТ, ако ви е по-удобно

# 658
  • Мнения: 672
Здравейте. Интересува ме къде мога да разпечатам плакат ( постер) за рожден ден? Искам да е с размери 150/100 см или малко повече. Трябва ми като декорация зад сладката маса. Благодаря.
На ул.Гладстон под Дом на техниката. От години там изкарвам постери.

# 659
  • Мнения: 1 724
Момичета, Тмаркета в Кичука работи ли вече? 🤔

Общи условия

Активация на акаунт