Паста за зъби, която не люти за чувствителни зъби

  • 571
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Търся си паста за зъби, която не люти и е за чувствителни зъби. Сега използвам сенсодин, но едва издържам да си измия зъбите, много ми е люта. Пробвала съм и хомеопатия(май така се казва) с портокал, не люти, но е сладка и направи зъбите ми супер чувствителни. Ако се сещате за някоя паста, ще се радвам да споделите.

# 1
  • Мнения: 4 518
Пробвай хималая. Аз съм доволна от нея и тя също е хомеопатия, но е доста по-добра от тази с портокал. Поне на мен ми харесва.

# 2
  • Мнения: 7 006
Здравейте! Търся си паста за зъби, която не люти и е за чувствителни зъби. Сега използвам сенсодин, но едва издържам да си измия зъбите, много ми е люта. Пробвала съм и хомеопатия(май така се казва) с портокал, не люти, но е сладка и направи зъбите ми супер чувствителни. Ако се сещате за някоя паста, ще се радвам да споделите.
Пробвай с прах за заби.
Аз ползвам Ветом,той е съдържа изсушени пробиотични щамове.

 

# 3
  • Мнения: 63
За мен най-добра работа върши немската паста за зъби и венци "Айона" (Ajona). За съжаление я няма навсякъде. В България съм успявала да я открия единствено в аптеки "Ремедиум".

# 4
  • Мнения: 2 433
Ползвам тези на Splat, като редувам, но нито една не е била силно ментолова. Има ги и в кауфланд.
Тази е подходяща:

# 5
  • Мнения: 10
Пробвай хималая. Аз съм доволна от нея и тя също е хомеопатия, но е доста по-добра от тази с портокал. Поне на мен ми харесва.

Коя използваш и има ли някакъв вкус?

# 6
  • Мнения: 4 518
Пробвай хималая. Аз съм доволна от нея и тя също е хомеопатия, но е доста по-добра от тази с портокал. Поне на мен ми харесва.

Коя използваш и има ли някакъв вкус?
Аз съм ползвала 2 или 3 вида и всичките ми харесаха, но имат и с мента, която не е много силна, но по-добре да я пропуснеш. Мисля, че зелената е без мента, а синята е с мента, но може да прочетеш на самата кутия какво пише. Имат една, която бих казала, че е безвкусна. Сега гледам, че имат и розова за чувствителни зъби, но не съм я пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт