Дванадесети клас 2019/2020 - тема 79

  • 44 286
  • 724
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 264
Мила liani, какъв ужас сте преживели! 🥺 Прегръщаме ви силно и стискаме палци шевовете бързо да заздравяват ❤

# 106
  • Мнения: 47 995
Ох
Лошото бързо става
Предполагам го и боли доста
Поне сте реагирали бързо
Дано бързо се възстанови и с минимум последствия

# 107
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
liani, дано заздравее по-бързо и без сериозни последствия да мине всичко! С малко грим ще оправите и сесиите, ако има нужда. Сигурна съм, че до бала ще бъде наред!

# 108
  • Варна
  • Мнения: 640
Ама че неприятност! Бързо възстановяване на Росен!
Знам, че усърдно мазане с вит. Е заздравява белези.
За кучо не смея да питам.. У дома съжителстваме с котка с агресивно характерче, няма общо със случая, но е трудна любов.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 21:10 от ЛюбОff

# 109
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Много неприятно. Каква порода е?

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Бързо възстановяване на Росен liani. Не ми се мисли какъв ужас сте преживели, а до бала има доста време, всичко ще е наред.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 110
Бързо възстановяване на момчето! Flowers Four Leaf Clover И да излезе прекрасно на фотографските сесии Yum! Наистина, каква порода е кучето, че така е нападнало стопанина си? Animal Dog2

# 112
  • София
  • Мнения: 6 094
liani,  бързо и безболезнено да мине. Непременно се консултирайте с дерматолог относно белезите.

# 113
  • София
  • Мнения: 3 611
Благодаря, момичета!
ВикиHeart
ЛюбOff, тегава работа, но щом отърва изгонване ще го бъде. Неприятното е, че продължава да му е зле и се чудиш за кой да се тревожиш.
fros, питбул е.

# 114
  • Мнения: 1 266
Бързо и безболезно въстановяване и от нас, до бала има време, всичко ще е наред!
Ние сме с Хъски, вече ми се изясни, защо се препоръчват да се отглеждат от хора, които имат опит с породата:)

# 115
  • София
  • Мнения: 1 045
Стискам палци да му мине на Росен бързо. До бала все пак има 3 месеца и половина, ще се оправи.

# 116
  • София
  • Мнения: 3 611
Бързо и безболезно въстановяване и от нас, до бала има време, всичко ще е наред!
Ние сме с Хъски, вече ми се изясни, защо се препоръчват да се отглеждат от хора, които имат опит с породата:)
Не знам дали има в случая общо породата, защото мъжът ми имаше пудел, който беше много лигав, но хапеше наред, ако нещо го боли и решиш да му помогнеш,  или да му вземеш храната, а и веднъж ме нахапа по главата, защото го имитирах как мрънка за храна.

# 117
  • Мнения: 1 266
Относно породата имах в предвид, че нашия е толкова луд и пакостлив, че не знам колко хора биха го издържали.
За 8 месеца  в къщи няма едни спокоен ден без нещо да е свършил или унищожил, наистина трябва да си подготвен за да изтърпиш всичко това:). А се нанесохме в нова къща преди няколко месеца, всяка вечер като се прибирам се чудя какво счупил, разкъсал и др. Въпреки това и през ум  не ни минава да го махнем:smile:
Иначе мен една котка така ме беше надрала, че още имам белези, тя си спеше аз реших да я стресна и стана страшно.


Някой да се явява на изпит по МАТ в Делф?

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Дано пораженията изчезнат бързо. Неприятно без значение дали ще има фотосесия или не.
Ние имаме у нас една своенравна котка, която директно хапе и дере до кръв. Понякога девойката я стиска в ръцете си, а животинчето издава едни доста заплашителни звуци. Е в такива моменти може да постарада сериозно. Мечтая си за гушлива и мъркаща котка, а не за крокодил под прикритие.
Девойката ще ходи утре на състезанието по БЕЛ в ПУ. Съвсем го беше забравила, добре че напомних.
Още сме в процес на търсене на обувки. Близо до нас има аутлет на ДжиАнни, но има само зимни обувки. От средата на февруари щели дя изтеглят старите колекции от моловете, тогава да сме гледали. Не смея да поръчам по интернет, искам да видя хубаво цвета и да се мери задължително, то не е като да купиш маратонки.

Последна редакция: пт, 31 яну 2020, 10:01 от dundi73

# 119
  • Мнения: 47 995
Изкарват вече, аз в хуманик гледах, накрая купих 3 чифта от меркари, да си избира. Не е фен на токовете и за една вечер...толкоз.

Общи условия

Активация на акаунт