Дванадесети клас 2019/2020 - тема 79

  • 44 255
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 486
liani, малкият дявол е! Имало да става! Стискам палци да се оправи детето бързо и без последствия.

# 121
  • Мнения: X
Liani, бързо възстановяване на момчето!

Иначе за обувките, моите са от Мегияс. Там има всякакви обувки, имат и комплекти с чанти. Имат и физически магазини в София на Пиротска. 😀

# 122
  • Мнения: 445
Здравейте,
Да се похваля девойката  успешно си взе изпита по кормуване.Днес подадохме документи за шофьорска  книжка в КАТ. Естествено пуснахме я бърза поръчка, няма търпение . Един ангажимент и отпадна от главата.Утре също ще участва в състезанието по БЕЛ в ПУ. От подготовката за бала и на нас само обувки ни останаха , но  още не сме търсили.Може би е време да се ориентираме , имаме час за последна проба март месец.

# 123
  • София
  • Мнения: 11 987
Лиани, бързо възстановяване желая.

# 124
  • Варна
  • Мнения: 640
Момичета, много е тихичко тук. Верно е неделя...То и аз пребивавам повече в седмокласната напоследък. Как са младежите?
Лиани, Росен как е?
 Isssii17  ориентира ли се вече сред специалностите?
Днес класът има първа фотосесия. А утре, утре край на ваканцията, минаваме в удобната Smile (вече) втора смяна.

# 125
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
А в нас учениците се радват на първата смяна. За всички ни е по-удобна. Вторият срок е по-наситен от към мероприятия от всякакъв род и вид.
Младежът е на състезание. Сигурното е, че ще има медал, но какъв - ще разбера след около два часа.

# 126
  • София
  • Мнения: 3 610
ЛюбОff, добре е, благодаря! Във вторник ще му свалят конците, дотогава си е вкъщи. Уж учи, че в петък им е първата писмена матура и му е притеснено. Започнах да оглеждам костюми по сайтовете, но нека му минат писмените матури и ще пообиколим да огледаме.
Скрит текст:
Ако останат финанси от лечението на кучето, че днес го оставихме за операция, защото се оказа, че проблемът му идва от нещо заседнало в червата, а от цените по тези клиники направо ти настръхва косъма. Те дано само да го оправят, де, че съвсем съм разбита вече.
И моите минават първа смяна, но аз мисля, че така ще е по-удобно откъм време особено за седмокласника, че горкото ходи и на английски, и на тренировки, а от няколко месеца и на барабани и съвсем му е кът времето да се готви за НВО.

# 127
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Сутринта бях в Париж, сега чистя у дома. Живот! Wink
Направихме си 5 дена ваканция по женски, сестра ми, щерката и аз. Уж рокля щяхме да купуваме ама тц, нищо и нищо което да хареса. Всъщност - мери една само, чиято кройка беше за девойки без бюст Simple Smile))
Но пък се разходихме, разгледахме пак града и ядохме сладкиши на корем.

Носи си учебници и вечер учи.
Чака още два отговора от унита от UK, две оферти вече има. И един отказ, от Оксфорд.Simple Smile
Почна и шофьорски курсове.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 640
Носи си учебници в Париж?
Това дете не е реално. Както и да се погледне, Оксфорд губи.
Моята беше в Италия с баща си, рокля не си е купила, но за това пък куп други дреболии и се върна в чудесно настроение. Казва, че ще учи в университета, дотогава щяла да си почива.

Лиани, не ти е лесно... Стискам палци и за животинката, дано мине леко.

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 16:54 от ЛюбОff

# 129
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Да, носи и ги ползва, сяда в лобито и решава задачи ... . Никога, от първи клас насам, никога не е 'карана' да учи, да е проверявана и т.н.  В това отношение е копие на баща си. Но и приятелките и от класа са по същия начин Simple Smile

И тя си купи чанта, един гащеризон/който толкова харесва, че щяла да иде с него на бала, а той изобщо не е официален. И разни джунджурии от любимата им Sephora.

Още 3 месеца училище и край.Bell

# 130
  • Мнения: X
ЛюбОff , все още не съм избрала окончателно,чудя се още Grinning

Вашите деца какво ще кандидатстват?

Последна редакция: нд, 09 фев 2020, 20:17 от Анонимен

# 131
  • София
  • Мнения: 1 044
Моята си подготвя документите за кандидатстване във Франция. Ще ходи на областен кръг на три олимпиади - френски, БЕЛ и история. Ще се пробва и за СУ, но залага на самоподготовка.

И моята като щерката на Flash никога не е карана да учи, но тя себе си как юрка, не е истина ....

# 132
  • Варна
  • Мнения: 640
ЛюбОff , все още не съм избрала окончателно,чудя се още Grinning

Вашите деца какво ще кандидатстват?

Видях още снощи, че писа журналистика, не ми беше удобно да отговарям от телефона. Професията е интересна, нищо, че в момента със всичките патки , мисирки и прочее изглежда девалвира. Вижда се, че липсват качествени кадри, а ти изглеждаш чудесно дете, активно. Не ти допада безпристрасно да си наблюдател на някакви събития или по-скоро харесваш да пишеш? Кажи за триуменето, другите идеи? Какво завършваш, не помня дали си писала?
Моето дете кандидатства физика, това и е интересно в момента.

Ян@, преди 5 години побутвах девойката към френската, все си представях, че ще учи във Франция....Тя избра друго. Дори преди 2 години ходи на едно състезание в университета в Тулуза и сподели, че градчето има
невероятно приятна атмосфера, та все го гласях поне за резервен план, но не би.
Ако ти се споделя, къде се е насочила дъщеря ти?

# 133
  • Мнения: X
Ох, и аз не знам вече, от началото на годината през толкова много варианти минах, че и аз вече се обърках. От сутринта ми е нервно, защото времето напредва, а аз не стигам до никакво конкретно решение. Главно искам да кандидатствам Журналистика, но се чудя също и за Европеистика в СУ и Уеб дизайн в НБУ. Сега завършвам паралелка с английски език ( с профил Журналистика).Имахме СИП Журналистика 3 години (9,10 и 11 клас), който беше задължителен. Ходихме до Нова телевизия и Парламента, имахме срещи с различни бизнеси в града, както и срещу с различни хора. Повечето от класа се записаха в тази паралелка заради английския (има и друга паралелка с английски, но тя се води природоматематическа и има повече математика там Grinning).

П.С Забравих да спомена, че днес последния час в училище дойдоха от ХТМУ да рекламират университета. Едно момиче от другия клас ще кандидатства там с Биотехнологии. И тя пита жената, която дойде да представя университета 'Каква е разликата между Биотехнологиите в СУ и този университет?, а отговора беше' Ами при нас са повече технологии, отколкото био ' Joy
Чудя се дали ще дойдат и от други университети да ни говорят и по-специално СУ Grinning

Последна редакция: пн, 10 фев 2020, 15:45 от Анонимен

# 134
  • Варна
  • Мнения: 6 315
При нас няма нещо интересно за споделяне. Девойката я усещам, че се сърди на 5 за срока по математика. Заради една средна оценка в началото на срока. После все са 6. Но нищо.
Запалила се е напоследък по пилатес.
Чака резултати от състезанието в Пловдив и областния кръг от олимпиадата по английски.
За бала има рокля, но с всичко останало удряме на камък-нищо не ѝ грабва окото.

Общи условия

Активация на акаунт