Дванадесети клас 2019/2020 - тема 79

  • 44 271
  • 724
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 204
Дано да се получи. Благодаря на всички, които са съпричастни и гласуват ежедневно.

# 166
  • Мнения: X
Някой случайно да има датите на предварителните изпити в СУ?
Днес госпожата по Философия ни каза, че тези, които се явят на предварителните изпити в СУ първо тях ги приемат, а после останали, ако е останало място за тях.
Днес осъзнах нещо много тъжно, че всичко са го обърнали вече на бизнес и, че нямам никакъв шанс да вляза в СУ, ако не отида на предварителните изпити.

# 167
  • Мнения: 28
Здравейте! И аз се включвам в темата с въпрос дали има някой дванадесетокласник приет вече в университета в Стратклайд, Шотландия? Търся обмяна на инфо с бъдещи мои колеги Grinning

# 168
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Здравейте. Тьрся учител за индивидуални     уроци по химия за София. Моля да ми пишете на ЛС. 😊 Благодаря.

# 169
  • Мнения: 6 699
Някой случайно да има датите на предварителните изпити в СУ?
Днес госпожата по Философия ни каза, че тези, които се явят на предварителните изпити в СУ първо тях ги приемат, а после останали, ако е останало място за тях.
Днес осъзнах нещо много тъжно, че всичко са го обърнали вече на бизнес и, че нямам никакъв шанс да вляза в СУ, ако не отида на предварителните изпити.

1. Датите за предварителна сесия са качени в сайта на СУ като не по всички предмети има такава
2. Няма такова нещо, моля ви първо четете и проверявайте информацията (а не съседката ми каза това и онова)
3. Например по английски език няма предварителен изпит, има само редовна сесия. Според госпожата ти няма да приемат никого така ли?
Трагедия и падение ни е основното образование ако всички “учителки” са като твоята...
“Ако е останало място за тях” .. Боже, боже, много се ядосах.. Те всички учителки по Философия и без това са ненормални.

# 170
  • София
  • Мнения: 18 040
marinadp, образованието в случая  е средно, не основно. Wink
И защо е това обобщение, че всички учители по философия са ненормални? Не съм учител ни по философия, ни по нещо друго, та да защитавам гилдията им,  но не намирам за редни такива генерализации.
А и една девойка /младеж в 12 клас следва сам/а да си проучи нещата около кандидатстването, а не да разчита на информация от учителката по философия, била тя нормална или не..Не оправдавам  въобще хора, даващи подвеждаща информация, но не смятам и че човек на  19 не може само с няколко кликвания на мишката да провери верността на такива твърдения.

# 171
  • Мнения: 157
Здравейте, искам да попитам конкурсен изпит за университет, кандидатстудентския изпит ли е? Понеже не ми е ясно.

# 172
  • Мнения: 47 982
Еми да
Всеки университет има сайт и си публикува информация, щерката ще се записва утре точно в СУ, а има и дати и за други университети, и някакъв център, в който можеш да подадеш за всички университети в страната накуп Simple Smile

# 173
  • Мнения: 157
Благодаря ви! Бихте ли споделили за кой център става въпрос?

# 174
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Записвам се и аз с момиче 12 клас. Ще кандидатства с СУ и ТУ компютърните специалности и авиация в ТУ. Матури ще държи по БЕЛ и немски. Рокля, обувки и чанта за бала сме купили.

# 175
  • Пловдив
  • Мнения: 9 709
Съученици на дъщеря ми са под карантина. Днес се върнаха от Италия. Но са били на юг. Сега 14 дена вкъщи. Зам. Министър ги е посрещнала на летището. На децата им е забавно, все пак идват от Катания, ама знае ли се с кого са били в самолета.

# 176
  • София
  • Мнения: 11 987
Съученици на дъщеря ми са под карантина. Днес се върнаха от Италия. Но са били на юг. Сега 14 дена вкъщи. Зам. Министър ги е посрещнала на летището. На децата им е забавно, все пак идват от Катания, ама знае ли се с кого са били в самолета.

В Сицилия засега няма регистрирани случаи на вируса. Аз също се върнах от Катания преди 2 дни, никой никого не е чакал на летището. Нямаше абсолютно никакви мерки.
А при кацането в Катания на всички бе премерена температурата.
В София НИЩО.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Освен рокля за бала, девойката има вече и обувки и чантичка.
Тя си беше купила едни обувки, ама пусто много високи ги избра и не са много удобни.
Днес ги намерихме-удобни, красиви. Grinning

# 178
  • София
  • Мнения: 3 610


Честит Баба Марта, момичета, бъдете здрави и щастливи! Прошка е, ако съм обидила някой, простете!
Ние миналата седмица решихме да се разходим по магазините да разгледаме костюми и се оказахме с напълно облечен и обут абитюрент Smiley ! Не очаквах така бързо да се развият нещата. Остана само кърпичка за сакото да си намерим, че нямаше такъв цвят и това е.

# 179
  • София
  • Мнения: 11 987
Честита баба Марта!
На моя абитУрИЕнт му взеха мерки, защото няма подходящи костюми за него.
Сака размер 50 са му добре в раменете, широки в кръста и с къси ръкави.
Панталони размер 48 понякога имат нужда от повече дължина.
След седмица ще избираме плат, останалото по-нататък.

Общи условия

Активация на акаунт