За един спокоен и природосъобразен живот в извънградска среда

  • 34 797
  • 1 415
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Nesebar
  • Мнения: 563
Къща на два етажа голям двор да има място да бягат и играят децата ,с беседка и барбекю любимия да ми пече пържолки

# 1 006
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Искам къща с просторна веранда, градина с цветя, двор за игра на децата. Къщата ни на село, останала от баба и дядо е такава, но за съжаление ми е далеч от града, за да се преместим за постоянно

# 1 007
  • Мнения: 279
Разбира се, че е важно. Използвам торби за пазаруване за многократна употреба. Дъщеря ми, която е на 10 ми е забранила тотално найлоновите торбички и докато се разхождаме събира баклуците по земята доколкото може.

# 1 008
  • Мнения: 2 117
Къща с малка градина, в която има място за всички и всичко.

# 1 009
  • Мнения: 741
Смятате ли, че опазването на околната среда е важно и как Вашето семейство допринася за него?
Убедена съм, че е важно. Старая се да изхвърлям боклука разделно, да използвам по-малко пластмаса и найлон.

Как си представяте дома на мечтите си? Опишете ни го с няколко изречения.
Къща с двор. С хубава гледка, удобен и функционален.

# 1 010
  • Мнения: 855
Ето го и новия ни въпрос към Вас:

Flowers Herb Как си представяте дома на мечтите си? Опишете ни го с няколко изречения.


Двуетажна къща с двор. Морава и лехи за цветя. Да има няколко дървета, които да пазят сянка и под тях да може да сложи градинска маса със столове. Куче и котка Simple Smile

# 1 011
  • Мнения: 58
Просторен, спокоен и светъл. С място за много книги, което в момента нямам и с обособен кът за четене

# 1 012
  • Мнения: 394
Изключително важно е. Старая се да избягваме всякакви пластмаси за еднократна употреба и найлонови торбички. Събираме капачки и дрехите изхвърляме в специалните контейнери.

# 1 013
  • София
  • Мнения: 1 668
Представям си къща с голям двор и зеленчукова градина. Много пространство и място за игра на детето. Чист въздух и спокойствие

# 1 014
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Листа и малки клони, както и растителните отпадъци, събираме на куп в градината. За няколко месеца се получава страхотна тор.

# 1 015
  • Мнения: 31
1. Опазването на околната среда е важно и се старая да използвам енергоспестяващи уреди, да не изхвърлям излишна храна, да садя растения.
2. Смятам, че съм успяла да пресъздам дома на мечтите си. Мечтаният дом за мен е скромен и пълен със смях и близки хора. Щастлива съм, че в мечтания дом мога да посрещна децата и внуците.

# 1 016
  • София
  • Мнения: 2 670
Мечтая си за малка дървена къща с двор извън града. Да има градина със свежа зелена трева и много детски играчки, веранда и прекрасна гледка към планини и поля... Ех, мечти Blush

# 1 017
  • Мнения: 2 839
Нещо такова си представям

# 1 018
  • Русе
  • Мнения: 763
Светла, топла къща със зелен двор, градина, свободно разхождащи се животни.

# 1 019
  • Мнения: 187
Домът на мечтите ни в момента е в процес на реализация. Едноетажна къща с голяма градина. Зелена кухня и хол с огромен телевизор, пухени завивки и много възглавнички. Спалня с огромен гардероб. И самостоятелни стаи за двете ни деца.

Общи условия

Активация на акаунт