Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето и захранването на бебето - 20

  • 33 313
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 776
Леле, колко захар 😲😖

Най-обичаме с мойто бебИ киснат хляб във вода с мноооого захар 😂😅😆 па може и една бисквита, и един сухар, и едно пюре от маракуя вътре.

Страшни бълвочи...ама аз какво разбирам, вкъщи попара не се яде😂

# 91
  • Мнения: 2 382
Ааа, аз съм виждала и как хранят дете с попара от боб чорба, ама само чорбата. То се дърпаше малко, не искаше да яде, ама сега, като се замисля, сигурно е била малко захарта вътре.Sunglasses
.

# 92
  • Мнения: 861
Днес водя аз моята беба да я Преслушат само и личната ме пита , Захранваш ли я вече? Казвам Да и и обяснявам , кое как съм го дала и тя , Аааа ама ще даваш от един зеленчук само докато заместиш хранене! Чак като заместиш едно хранене тогава продължаваш с друг Зеленчук!

# 93
  • Мнения: 7 776
Олее, ми то аз по тая схема нямаше да съм захранила още 😂😂😂

# 94
  • Мнения: 1 154
Синът ми е на 1 година, още го кърмя. Обаче човекът си проявява вкус - попара не яде, но киселото зеле от моята чиния така му се услади, че едвам го спрях. Иначе 1 лъжичка захар на 100-200лм течност ми е количеството за кафето, а аз бая захарно обичам. Явно представите на хората за сладко са доста различни.

# 95
  • Мнения: 620
Много ми става болно за мъниците...
Пък и да държиш гладно бебе, защото не искало да си замести храненето... 😭
По-мога да разбера за примерно 3 годишно дете, ако се лигави на масата и не иска да яде, да кажеш - "айде, стой гладен да ти дойде акъла", ама на бебе да му спреш млякото... Ясно е,  че все някога ще го замести, няма да е цял живот на мляко.

# 96
  • Мнения: 2 988
Ето съвет и към още една майка, чието бебе търси мляко след пюрето:

# 97
  • Мнения: 861
Ето съвет и към още една майка, чието бебе търси мляко след пюрето:

Супер съвет 😡 Даже може и една ракийка,  че да спи по дълго 😡

# 98
  • Мнения: 620
А! Ти за какво мислиш е винената попарка?! 😂

# 99
  • Мнения: 2 988
🤣 cheburita само такава рецепта за попара не съм видяла още. Сега ще се разровя в групата. Може да намеря 🤣

# 100
  • Мнения: 1 472
Леееле какви схеми, какво чудо- с месо, без месо... аз не мога да го запомня това. А колко по-лесно е да му дадеш каквото иска 😔

# 101
  • Мнения: 2 988
Относно виното 😂

# 102
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Е нали по бебето трябва да се водим, като иска вино - вино, като иска ракия - ракия. Аз още помня как детето на наши приятели като беше на годинка и малко си пиеше бира от чашата на баща си, а той му се радваше.

# 103
  • София
  • Мнения: 1 395
Ако пък не спи, друсайте с Панадол и Нурофен, докато припадне!

# 104
  • Мнения: 7 776
Направо и панадола с ракията, и ей ти спящо бебе😂

Аз сега с мойта чия, елда, киноа и прочие, каква майка съм? Горкото дете, ни вино, ни ракия, компот даже не е опитвало. Много съм лоша, бонбони даже не давам😂

Днес бяхме в Икеа и ще сядаме да хапваме и какво виждам - едно бебе реве, та се къса - майката с лъжица дебне малкото и ръч в устата, то млъкна и почна да се бори да преглътне, то сополи ли, пюре ли, но най-комичното беше, че бащата седеше срещу тях и засне с телефона си милия момент на оралното изнасилване с лъжица. Последва бурно браво, докато детето видимо се мъчеше и така. Благодарна бях, че щерката, докато бута количката с храната, си гепва по парченце морков от чинията.
Сетих се и за първите си спомени с едни насилствени лъжици в устата, плюенето, караниците...

Общи условия

Активация на акаунт