Карти Таро тема 22

  • 21 720
  • 728
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 809
аз май не обясних правилно
шефа има да ми дава пари, тоя с камерите е брат му, шеф на другата фирма, ама сме в общ офис и взаимно свързана работа

# 106
  • Мнения: 1 545
аз май не обясних правилно
шефа има да ми дава пари, тоя с камерите е брат му, шеф на другата фирма, ама сме в общ офис и взаимно свързана работа
Да, сега се изясниха 10 пентакли...
И
Прекомерно се тревожиш, както a.nik ти каза.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 21:05 от menarini

# 107
  • Мнения: 7 809
пак благодаря🌺

# 108
  • Мнения: 4 824
благодаря, а.ник 🌺
дано си взема парите, няма да закачам повече картите за тях
за него говорят, че следи камерите и нет- трафика на компютрите ни, той е подозрителен към мен, защото идвам от пряка конкурентна фирма

Също като Менарини повтарям - тревожиш се, че те следят, без повод.

# 109
  • Мнения: 6 166
Елфичка,това с майка му и сестра му стана доста късно.Преди не общуваше с тях.Доста обстоятелства промениха нещата(независещи от нас)

Ето това е червената лампичка. Мъж се избира по отношението към майка му. Ако той страни от нея, значи трябва да се тества до колко този мъж е наистина самостоятелен. Майките манипулаторки оставят синовете си да се оправят в света без тях, за да им дадат фалшиво чувство за самостоятелност докато ги учат как да станат мъже, което една жена не може да направи. (Мъжете учат как да станеш мъж, жените учат жените какво е да си жена). Тези майки си знаят, че във всеки един момент могат да го превърнат отново в кукла на конци. Приятелката на синчето обикновено не знае и си мисли, че след като той не е гъст с мама, значи е уцелила джакпота. Е да, ама не.

# 110
  • Мнения: 7 809
не, не, не е така Simple Smile
обяснявам какво се говори за него
мен ме разпитва прекалено настоятелно за колеги и работа от преди 15 години, които даже не помня. Аз още в началото бях подготвена за това отношение, то е обяснимо. Исках само да знам дали е добронамерено. Мечовете накрая ме бяха отчаяли Simple Smile
Елфичка добре го описа като свръх- контрол

# 111
  • Мнения: 8
Не съм си мислела,че съм ударила джакпот.Не.Беше ми странно и дотам

# 112
  • Мнения: 22

Зорница, мисля, че ни беше разказала за това момче със С. Последно май за И. питаше.
Само за пълнота искам да кажа че надух главите на момичетата с тоя С и благодаря че ме изтърпяха. Иначе за И. питах веднъж, но картите показаха мен. Съжалявам, че не показаха него тогава. Може би щях да си спестя и объркването и разочарованието. Някак вярвах, че след тая мелачка на емоции, какъвто бе С. за мен, съдбата ми е направила малък подарък, който си ме е чакал. Да аз бях много предпазлива, интуиция. Но в един момент се отпуснах и се влюбих.
Не искам да товаря никого но мисля че искам тук да напиша това което искам от един мъж към мен:
1. Да е ясен и директен и да стои зад думите си и решенията си;
2. Да е наясно иска ли ме, не ме ли иска, за какво ме иска;
3. Да е честен с мен;
4. Ако няма сериозно отношение към мен да има мъжеството да изчезне - да не пише, звъни о т.н.
5. Докато се занимава с мен да не се занимава с други жени;
6. Да е търпелив с мен;
7. Да ме кара да се чувствам спокойна, за това се иска сила.
Та това искам от един мъж, да е мъж. Да е достоен. Благодаря че ме прочетохте, но тоя пост е за мен, едно място, където не познавам никого, но получих подкрепа, съвет и отваряне на очи в най-критичните ми моменти, затова почувствах нужда да го напиша тук.

# 113
  • Мнения: 10 214
Как хубаво си го спретнала това списъче, Зорница. 🙂 И само ако знаеш колко много животът обича да си прави майтап с жените, които си търсят мъж по списък. 😉 Дали ако бъдат задоволявани всичките ни изисквания, ако не бъдем изправяни в конфликт със себе си, ако не бъдем разпъвани на кръст, бихме научили достатъчно, че да оправдаем инкарнацията, как смяташ. 🙂

С най-добри чувства.

# 114
  • Мнения: 420
Здравейте отново! Писах преди няколко дни, но никой не ми отговори, и тъй като темата се посъживи ще питам пак. Въпросът ми е ще се промени ли скоро неприятната ситуация, в която се намирам? Ето какви карти изтеглих:

 Императрицата(права), 3 мечове (обърната), 9 пентакли (обърната).

Надявам се да ми ги разтълкувате, защото чуждата гледна точка понякога дава идеи за справяне, а аз от това имам нужда. Работя за промяната, а тя не се случва...

# 115
  • Мнения: 620
Добре поне че и външно не го е описала - така ако пуснеш някоя РС за подобно търсене и събиране ще има по-голяма вероятност да те събере с подобен подходящ субект Wink.

# 116
  • Мнения: 22
Как хубаво си го спретнала това списъче, Зорница. 🙂 И само ако знаеш колко много животът обича да си прави майтап с жените, които си търсят мъж по списък. 😉 Дали ако бъдат задоволявани всичките ни изисквания, ако не бъдем изправяни в конфликт със себе си, ако не бъдем разпъвани на кръст, бихме научили достатъчно, че да оправдаем инкарнацията, как смяташ. 🙂

С най-добри чувства.

Добро утро, Соул. Не си търся мъж по списък, това обаче са важните неща, оказаха се, важните неща, от които се нуждая, за да съм щастлива и спокойна в отношенията си.

# 117
  • Мнения: 1 545
Момичета,пускам ви линк към една статия,която ми хареса.
Повече е залегнала астрологията,но има и интересни препратки към Таро. Дано ви е полезна !

https://www.jenatadnes.com/shesto-chuvstvo/gal-sason-za-2020-raj … eto-na-nov-svyat/

# 118
  • Мнения: 59
Здравейте Simple Smile

Питах картите ще успеем ли да запазим семейството си:

Силата /Ас пентакли / 4 чаши
7 меча / Императорът /Висшата жрица

Тези карти са теглени преди  10 -на дни

От днес имам тези :
3 меча /Магът /4 чаши + Луната

Макар да нямам представа какво означава Магът на 2-ра позиция ,нито една от комбинациите не ми дава позитивен отговор ...

Нека,ако някой има желание,да коментира .

# 119
  • Мнения: 6 166
Друга има ли?

Общи условия

Активация на акаунт