Карти Таро тема 22

  • 21 574
  • 728
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 2
Привет! Уж жените знаем и усещаме всичко, но така като гледам като стане въпрос за мъже и 80% удряме на дърво и се допитваме до карти, кафета и... Към това число спадам и аз и за това съм тук. Искам да помоля, ако е възможно някоя от дамите с картите да ми разтълкува/разгледа положението/ситуацията. Интересува ме какви чувства има той към мен (аз усещам предимно уважение, но не и привличане от негова страна; усещам и несигурност)? Предлагат му работа в чужбина от средата на януари и той не е много сигурен (така казва) какво иска, но ще приеме. Това е причината в момента да пректатим нещата. Виждането ми за заминаването му е, че това е нещо, което трябва да му се случи (т.е. да замине и опита, и да види дали ще му хареса или не. Може да си се върне по всяко време, ако не му хареса) и аз не трябва да се меся. Та, въпросът ми е - ще замине ли? И да замине, и да не замине какво ще се случи между нас? Реално, имам чувства към него и  съм разочарована, че така се развиват нещата.
Ще съм много благодарна, ако някой може да ми разясни нещата!

# 91
  • Мнения: 6 166
Даниела, да, добре ти е формулиран въпроса.

Зорница, мисля, че ни беше разказала за това момче със С. Последно май за И. питаше. Както и да е. Не съм искала да те засегна с коментара си и ако е ок ще дам още един съвет. Спри да се интересуваш дали еди кой си те харесва, какво мисли за теб и т.н. Вместо това се научи как мъжете около теб да се чудят ти какво мислиш, ти дали ги харесваш, ти дали искаш връзка с тях, те дали са се доказали достатъчно, че да искаш нещо по-дълбоко. Обърни ги нещата. Така ти вибрираш като да ги преследваш.

Дивла, той ако замине това защо значи да се прекратят нещата между вас? Толкова ли не може да падне на един крак с въпросът или да те покани и ти да заминеш с него, ако не трябва съпружеска виза?

Мама Звярка, ок.

Весито, Кулата ми се струва, че ти излиза, защото не си си научила урока на картата. За нещо си в много голямо заблуждение и не искаш и не искаш да прогледнеш. Трябва са си смениш нагласата.

Аз едно време имах едно бивше гадже, който беше тотална Кула. Аз му кажа нещо, той ми обяснява какво съм си мислела. Е да, ама като и един път не позна. Просто беше толкова заблуден миличкият, че накрая го оставих да си развива теории сам. С времето прогледна, ама беше късно.

Пак добре, че не е започнала да ти излиза  Страшният Съд. Тогава не само, че не приемат другата гледна точла ами и шамарът идва към теб.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 18:13 от Елфичка

# 92
  • Варна
  • Мнения: 2
Елфичка,
той не е сигурен, че ще се получат нещата там ( заминава с колебание. Имаше абсолютно други желания и виждания  до преди месец-два). И от както получи предложението за работа и паузирахме нещата между нас, който  не са/не бяха стигнали до толкова сериозен етап.

# 93
  • Мнения: 1 544
Благодаря.Какво ще се случи между мен и Л?Така  добре ли е формулирано?

7чаши -9 меча-8 чаши
7 чаши -Глупакът-Страшният съд

Изтеглих 2 пъти, знам че не трябва. Не съм много в кондиция днес, но вижте какво съвпадение на първа позиция.
Много ти се иска, много, твърде много желания и очаквания имаш, които, за съжаление, мисля, че няма да се осъществят. Насреща си имаш човек с незряло и направо детинско мислене. А ти ,от какво се страхуваш... Неосновани страхове имаш. Не виждаш вариант да пуснеш, не виждаш и никаква перспектива да продължиш по нов път. Но е неизбежно. 8чаши на трета в отношения ми се е падала няколко пъти и смятам, че разпадът между вас е неизбежен.
Страшният съд тук я виждам като съвет по-скоро... Да поемеш отговорност за чувствата си и да продължиш напред.Бе повече очаквания към този човек. Може би ще отнеме години, но трябва да се сбогуваш и да поемеш в нова посока.

Моля и други да коментират, ако имат желание!  Мисля, че тук имаше и две дечица, не искам да те подведа.

# 94
  • Мнения: 4 797
Привет неделно от мен Simple Smile

Как бихте разтълкували появата на кулата няколко поредни дни в дневни карти?

Вярно, че ми е емоционално, напрегнато и съм като кълбо от нерви, може да идва да ми каже, че трябва да разпусна, да се отърва от вътрешното напрежение. Поне това е моето тълкование, но имам нужда да чуя и вас Simple Smile

Може да ти излиза Кулата, защото нещо ти се изплъзва, разпада се и ти не можеш да контролираш това, нещо което си " градила" от дълго време, или просто нещо с което си свикнала и е отдавна в живота ти.


По картите на Менарини, бих добавила, че си в пълна заблуда, манипулират те играят си с теб и доверието ти.

# 95
  • Мнения: 8
Menarini,благодаря ти от сърце.Много си права.Всъщност заради децата се старая толкова,но...нищо насреща.Чудя се вече какво да правя.Мисля,че в мислите му е друга жена и просто те са му за запълване на свободното време(час-два).Благодаря ти още веднъж за отделеното време и желанието ти да ми помогнеш.

# 96
  • Мнения: 6 166
Даниела, по картите на менарини ми се струва, че първите три описват теб, а вторите 3 него и това, което все още ви свързва е, че и двамата не знаете на къде да поемете от тук натам.

Ти се чудиш и маеш какво да направиш. Накрая ще стигнеш до това  да пуснеш картината на щастливо семейство, която искаш да изградиш, защото реалността е друга. 8 чаши си мислех преди, че е гадна карта, която буквално ти казва: Абе, живота е скапан. Обаче, пробвай се да си го кажеш това няколко пъти и ще видиш как ще се почувстваш по-добре, т.к. като видиш че си на дъното вече има на къде да се оттласнеш.

Втората комбинация показва и него. Не иска да поеме отговорност за живота, глупакът, иска да си се радва на живота, ама да не мие чиниите и завинтва крушките както се казва. Накрая ще си плати цената на това нехайство към отговорностите в живота. Как точно, това е въпрос за друго теглене. Интересно е, че картите на менарини показват две отделни личности. Дори и да спите в едно легло, вие не сте заедно.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 20:02 от Елфичка

# 97
  • Мнения: 8
Без да го дебна разбрах случайно от незатворен телефон и как обяснява на трети човек.Има и вкопчила се в него дама  майка и сама сестра.Картинката е....

# 98
  • Мнения: 6 166
Елфичка, може ли и на мен? Нямам карти. Благодаря.
Моля ви отново за помощ, ако някой има време и желание. Нямам карти, ако предпочитате, ще изтегля онлайн, за да ги разтълкувате. Два въпроса /не са ми теглени карти за този човек/: ще ме потърси ли той пак? Какво чувства към мен? И ще дам обратна връзка, разбира се.

Да, ще те потърси - Паж пентакли, със скрита Асо чаши обърната. Не се надявай на много обаче. Той те мисли за нещо специално в живота му, но си затваря сърцето за теб. Може би си твърде много (някакво качество или поведение тук).

Чувствата му са още по особени. Справедливост обърната с Обесеният обърната. Той си мисли, че е прав и неговата гледна точка е вярната. Също така той те обвинява за нещо. Като цяло претегля дали да е с теб или не и мисля, че с тези обърнати карти по-скоро се чувства свободен.

Без да го дебна разбрах случайно от незатворен телефон и как обяснява на трети човек.Има и вкопчила се в него дама  майка и сама сестра.Картинката е....
Кофти. Запитай се ти защо го хареса такъв... добре манипулиран.

# 99
  • Мнения: 722
Елфичка, благодаря!
Не ме обвинява за нищо, не знам защо така излиза?
Редактирам...

Последна редакция: пн, 02 дек 2019, 09:23 от Мама Звярка

# 100
  • Мнения: 7 767
Здравейте Simple Smile

Може ли да ми кажете дали ще си получа парите от оувъртам, шефа май се опитва да се изплъзне, или чака окончателното завършване на проекта, дано да е второто Praynig


Имам и още един въпрос, човекът ме проучва и следи на работа, има такива права, но не знам добронамерен ли е?
Какво търси и защо?


благодаря ви отсега 🍀🌺

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 20:45 от Herzen

# 101
  • Мнения: 4 797
Скрит текст:
Здравейте Simple Smile

Може ли да ми кажете дали ще си получа парите от оувъртам, лефа май се опитва да се изплъзне, или чака окончателното завършване на проекта, дано да е второто Praynig


Имам и още един въпрос, човекът ме проучва и следи на работа, има такива права, но не знам добронамерен ли е?
Какво търси и защо?


благодаря ви отсега 🍀🌺

Херцен, по първия въпрос, всичко ще си дойде на мястото!
По втория въпрос - според мен няма нещо лошо, добронамерен човек, особено на работа не трябва да се очаква, в смисъл на работа всеки е за себе си, но по тези карти лоши умишлени намерения мисля, че няма. Излишно се притесняваш.

# 102
  • Мнения: 6 166
Ако това ще те успокои, сигурно и в семейството си е толкова контролиращ. Буквално си мисли, че да те следи му е работата. Също както някои жени си мислят, че им е работата да пребъркват джобовете на съпрузите си и да им следят телефона. Също, раздвоен е между това да симулира работа за пред собствените си шефове и това да задоволява собствената си параноя. За съжаление има шефове, които си следят работниците единствено с целта да намерятн някой, който работи по-малко от тях и като не намерят значи .. работника лъже.

# 103
  • Мнения: 7 767
благодаря, а.ник 🌺
дано си взема парите, няма да закачам повече картите за тях
за него говорят, че следи камерите и нет- трафика на компютрите ни, той е подозрителен към мен, защото идвам от пряка конкурентна фирма

# 104
  • Мнения: 8
Елфичка,това с майка му и сестра му стана доста късно.Преди не общуваше с тях.Доста обстоятелства промениха нещата(независещи от нас)

Общи условия

Активация на акаунт