спирала или противозачатъчни

  • 2 419
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 98
аз съм за спиралата.Между първото и второто си дете бях с 5 годишна спирала.НЕ  съм имала проблем със забременяването.ЖЕЛАТЕЛНО Е ДА СЕ ХОДИ НА 6 МЕСЕЦА НА ГИНЕКОЛОГ.

# 16
  • Мнения: 1 116
jelanie  на колко си години ?

# 17
  • Мнения: 143
Благодаря Ви момичета за отговорите.
На 31г.съм, с две деца, живот и здраве след две-три години може да опитаме и за трето.Май повечето мнения са за противозачатъчните като се имат впредвид и другите фактори за мен.Мерси на всички!

# 18
  • Мнения: 1 116
Благодаря Ви момичета за отговорите.
Аз съм момченце !!! Blush

# 19
  • Мнения: 143
 Embarassed Извинявай, по подразбиране  заради темата приех, че всички отговори ще са от момичета, моля за извинение XuTkO!

# 20
  • Мнения: 11 315
И двете са нож с две остриета, но като че ли за предпочитане са противозачатъчните.
Аз пък мисля обратното, поне спиралата не може да ти навреди за разлика от хормоните в хапчетата.
Може и още как! Моята ми докара раничка на шийката и вече половин година се лекувам. Да не казвам за удълженото и обилно кървене, което може и анемия да доведе. Всичко е до организъм. Да не споменавам, че при физическо натоварване може да изпадне без да разбереш. А за дискомфорта по време на секс не ми се говори.

# 21
  • Мнения: 5 500
И двете са нож с две остриета, но като че ли за предпочитане са противозачатъчните.
Аз пък мисля обратното, поне спиралата не може да ти навреди за разлика от хормоните в хапчетата.
Може и още как! Моята ми докара раничка на шийката и вече половин година се лекувам. Да не казвам за удълженото и обилно кървене, което може и анемия да доведе. Всичко е до организъм. Да не споменавам, че при физическо натоварване може да изпадне без да разбереш. А за дискомфорта по време на секс не ми се говори.
Може би неправилно е поставена за да ти докара раничка, зависи от лекаря явно.
По принцип ми е обилен цикъла, а със спиралата стана нормален.
Дискомфорт има ако кончетата са оставени прекалено дълги и стърчат.
Обаче, не знам как ще изпадне и няма да разбереш newsm78. Нали от тебе ще излезе, не от някой друг.

# 22
  • Мнения: 11 315
Обаче, не знам как ще изпадне и няма да разбереш newsm78. Нали от тебе ще излезе, не от някой друг.[/b][/color]
При мен се получи така, че тя беше пропаднала, без да изпадне - т.е. не вършеше никаква работа в тоя момент. Аз по случайност отидох на лекар тогава и той видя, че е пропаднала. По негов съвет я извадих и после сложих друга, която пък ми докара раничката.
Та така с моя горчив опит.

Общи условия

Активация на акаунт