Търся филм, сериал... Тема 10

  • 45 761
  • 783
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 476
Много ви благодаря за бързото съдействие, хора.Сега го търся някъде преведен, това ми е проблема сега.
Ако никъде го няма преведен ми хрумна ако може да му се намерят български субтитри някъде.Ще ги архивирам на друг филм, докато в същото време го гледам онлайн.Колкото и да е тъпо няма друг начин.Само субтитри да му се намерят Grinning

# 241
  • Мизия
  • Мнения: 295
Здравейте, хора.Като бях дете много обичах да се ровя по каналите по телевизията и попадах на много филми за възрастни, по които се заглеждах колкото и странно да звучи Grinning Сега доста от тях ги търся и някои ги намерих, но един не мога.Не знам до колко точно ще успея да преразкажа сюжета, защото бях дете тогава и не помня много , но това, което със сигурност си спомням е следното: Разказваше се за едно семейство.В него ги имаше бабата, майката, дъщерята и лелята.Нещо се беше случило с бабата ( която е майка на майката), не помня какво, но почина и нейната дъщеря ( майката на малкото момиче) много се разстрои и го преживя много тежко.Сестрата ѝ, която логично е лелята на малкото момиче заминават някъде.Момичето я наричаше леля Дори Кей.Когато пристигат в града лелята обяснява, че в този град я наричат Дорийн и да ѝ вика леля Дорийн.Нещо беше станало дума за сестрата на леля Дорийн и тя разказва на своята племенница, че когато е била на 10 годинки ( не помня точно) си е ударила главата сериозно и докторите са казали, че завинаги ще си остане на тази възраст.Сигурно само по психическо развитие е имала предвид, това не го бях разбрала.Тя наистина се държеше странно.Малкото момиче не помня как го възприе, после помня, че отиде до един фризьорски салон и някой я подстрига по странен начин и леля Дорийн се беше шокирала.После изпрати момичето да се върне в града при майка си с някаква мис Магнолия.Не помня откъде се познаваха.Имената на леля Дори Кей(леля Дорийн) и мис Магнолия са единствените ,които помня.

Въпреки че объркано разказвам сюжета, помня само едно нещо със сигурност - във филмът имаше толкова емоция и толкова тъга.И е уникален.Заслужава си да бъде изгледан.Помня и, че краят беше много силен - майката и момичето нещо се бяха загубили в дъжда, но се намериха.
Ще се радвам ако някой познае филма да ми напише заглавието.Много искам да го гледам отново!
Поразрових се в интернет и видях, че са го излъчвали по БтВ Синема и по TV1000. Не съм го гледала този филм, но толкова увлекателно разказваш, че ако го намериш с БГ субтитри- ОПРЕДЕЛЕНО МИ ПИШИ. С удоволствие бих го изгледала този филм Simple Smile

# 242
  • Мнения: 476
Merilyn_90, оо определено направих реклама на този филм Grinning И то заслужено.Да, ще ти допадне.Много е хубав.Бг субтитри никъде не намерих.Но доколкото разбрах го дават по телевизията все още понякога, но по кои канали не разбрах.Тъй като не гледам телевизия бих помолила някой който следи често програмата по всички канали да ме информира ако го дадат - Моето небе в Луизиана Blush

# 243
  • Мнения: 31 719
https://www.youtube.com/watch?v=Hh4z81aa8BE

Някой знае ли как се казва филма от тази песен? С Тенант и Морисей.
Търся, но не откривам. Въобще има ли филм?

# 244
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Е нали в описанието към клипа пише: "Opening of second episode of "Blackpool", with David Tennant ("Dr. Who") and David Morrissey ("Sense and Sensibility"), among others, performing "The Gambler"."? Оттам нататък е въпрос на търсене.
За "Blackpool" намерих само, че е минисериал на ВВС.
В YouTube има епизоди - в началото на тази плейлиста, но нямат субтитри, разбира се.

# 245
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 586
Не е ли това, което пише под клипа, някакъв мини сериал - https://www.imdb.com/title/tt0408375/ Blackpool, 2004

Нещо не ми дава да редактирам или изтрия мненията си.

# 246
  • Мнения: 31 719
Да, мерси.
Аз първо с това име търсих. Линка в имдб едвам го открих, но не го откривах по тракерите. Даже и по чуждите.
Преди 5 минути порових и в частните и успях да го намеря.

# 247
  • Мнения: 9
Здравейте. Наскоро открих сериала "Д-р Куин Лечителката" и много го харесвам. Моля да ми предложите подобни сериали. Какво имам предвид? Ами всеки, който го е гледал, знае, че в сериала е показано доброто, любовта, добродетелите. Просто сериал, който те възпитава и обучава за живота. Точно такъв търся. Ще ви бъда благодарен, ако ми препоръчате.

# 248
  • Мнения: 476
Здравейте.Сетих се за една комедия, която гледах отдавна по тв 1000 мисля, че беше.Сюжетът не го знам, за което се извинявам, че ще разкажа единствената част от филма, която помня малко шантаво. Grinning Едно малко момченце е в безсъзнание в болница.Двама или трима бяха отиват в болницата на свиждане, негови приятели сигурно.Виждат, че в стаята го няма и започват да реват, мислят си, че е починало.Тогава идва сестрата и им казва "Успокойте се, преместиха Джоуи в другата стая".Така се казва момченцето.И те хукват тичешком да го търсят и четат на другата стая "Морга".Пак започват да истерясват, ама по много смешен начин Grinning И сестрата им казва, че няма предвид моргата, а другата стая.Накрая го намират и единия не внимава къде сяда и сяда там където не трябва , където натиска нещо от системите и момченцето се изправя и те си мислят, че е буден Grinning
И накрая започнаха да го разтърсват в опити да се събуди.
Ами само това помня ако някой го познае да пише Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 4 429
annabelle_the_doll, използвай опцията за автоматичен превод
 Първо кликвш на иконата за СУБТИТРИ, след това в НАСТРОЙКИ - избираш автоматичен превод и езика на който да се превежда.


Много ви благодаря за бързото съдействие, хора.Сега го търся някъде преведен, това ми е проблема сега.
Ако никъде го няма преведен ми хрумна ако може да му се намерят български субтитри някъде.Ще ги архивирам на друг филм, докато в същото време го гледам онлайн.Колкото и да е тъпо няма друг начин.Само субтитри да му се намерят

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Mari_mar,можеш ли да ми дадеш сайт,в който има филма photographing fairies и има такава опция за превод?

# 251
  • София-Младост
  • Мнения: 23 355
Здравейте. Наскоро открих сериала "Д-р Куин Лечителката" и много го харесвам. Моля да ми предложите подобни сериали. Какво имам предвид? Ами всеки, който го е гледал, знае, че в сериала е показано доброто, любовта, добродетелите. Просто сериал, който те възпитава и обучава за живота. Точно такъв търся. Ще ви бъда благодарен, ако ми препоръчате.
"Малки жени", но са само 4 серии.

# 252
  • София
  • Мнения: 4 429
Mari_mar,можеш ли да ми дадеш сайт,в който има филма photographing fairies и има такава опция за превод?
За съжаление, май само Тубето има тази опция за превод. Но, ще се поразровя и дано открия нещо.

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много благодаря!Филмът е разкошен,а никъде го няма с превод,което е много странно.И по бтв и по нова мисля,че са го давали.

# 254
  • Мнения: 476
annabelle_the_doll, използвай опцията за автоматичен превод
 Първо кликвш на иконата за СУБТИТРИ, след това в НАСТРОЙКИ - избираш автоматичен превод и езика на който да се превежда.


Много ви благодаря за бързото съдействие, хора.Сега го търся някъде преведен, това ми е проблема сега.
Ако никъде го няма преведен ми хрумна ако може да му се намерят български субтитри някъде.Ще ги архивирам на друг филм, докато в същото време го гледам онлайн.Колкото и да е тъпо няма друг начин.Само субтитри да му се намерят
Много ви благодаря!Това в ютуб ли е?

Общи условия

Активация на акаунт