Търся филм, сериал... Тема 10

  • 46 178
  • 783
  •   1
Отговори
# 465
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 064
Здравейте!Преди доста време хванах май беше началото на един филм по телевизията,който според описанието ми би трябвало да е от жанр мистерия.Може да не е баш точно така както го описвам защото от тогава наистина мина много време,но...Та живеят си мъж и жена семейство в една къща.И един ден на вратата им се звъни и се появяват двама мъже,които съдейки по облеклото им изглежда да са били някакви агенти на ЦРУ или ФБР,тъй като май бяха облечени в шлифери или костюми.Та тези агенти започнаха да говорят със семейството за едни такива мистериозни неща,като например че те не живеят тук,че не се казват така както са им имената и все неща от този род.Та това е което си спомням.

# 466
  • Мнения: 4 872
На мен ми напомня на филм, но не се сещам име, нито актьор. Ще помисля още малко. Само да попитам- в къщата в крайна сметка се оказва, че се крият терористи или някакви подобни и това посещение на агентите е всъщност акция? Има престрелка, убити и т.н. екшън.

# 467
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 064
Нямам представа,защото хванах само ако не се лъжа началото на филма и по нататък не съм гледал,а може и да съм гледал но само съвсем бегло от тук от там.Така като писахте,нещо ми се върти в главата че е възможно да е имало такъв сценарий впоследствие.

# 468
  • Мнения: 441
Здравейте, търся екранизацията на Ромео и Жулиета с Леонардо ди Каприо от 1996-та, с български дублаж. Намирам само със субтитри, а не ми върши работа.

# 469
  • Мнения: 2 643
Здравейте! Търся сериала "Нощният управител" с бг аудио. Преди време го даваха по БНТ1. Намирам го само със субтитри. Благодаря предварително.

# 470
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Здравейте! Търся сериала "Нощният управител" с бг аудио. Преди време го даваха по БНТ1. Намирам го само със субтитри. Благодаря предварително.
Има го качен тук:
https://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendMovies&st.friendId=591062489 … dMain&tkn=667

# 471
  • Мнения: 2 643
Здравейте! Търся сериала "Нощният управител" с бг аудио. Преди време го даваха по БНТ1. Намирам го само със субтитри. Благодаря предварително.
Има го качен тук:
https://m.ok.ru/dk?st.cmd=friendMovies&st.friendId=591062489 … dMain&tkn=667

Много ви благодаря.

# 472
  • Мнения: 1
Здравейте! Преди години гледах един филм, който тогава не бих харесала, но напоследък често се сещам за него. Също така съм убедена, че би се харесал на моя приятелка. Търсих в интернет начини да намеря филма по описание и всички сайтове се оказаха статии с добри отзиви за сайт на име "What'smymovie". Описах филма с възможно най-малко подробности, а след това - възможно най-подробно, но така и не излезе този филм.
   Дейсвието се развива в Америка (мисля) и предполагам, че е трилър. Разказва се за жена, нейния съпруг и тяхното дете. От началото на филма всичко е наред, но след известно време жената забелязва, че съпругът се държи странно. Тя също открива улики/следи, от които тя разбира, че съпругът ѝ е престъпник, има друга самоличност и друга съпруга. Когато мъжът казва, че отива на работа, той всъщност отива при другата си жена. За да се увери жена му го проследява и след като разбира истината, тя взима дъщеря им и двете започват да бягат. (не съм сигурна,че това се случва във филма, но предполагам, че е така иначе остатъкът от филма нямаше да има логика: мъжът разбира, че жена му знае истината и за това започва да ги преследва.) Останалата част на филма представлява двете момочета, които се опитват да избягат (спонмям си една сцена на двете момичета на летище) и мъжът, който ги преследва. Мисля, че накрая жената застрелва мъжа.
   Това е! Гледах този филм преди много години и не си спомням актьорите, дори е възможно да има грешки в сюжета, кой описах. Моля ако някой знае как се казва филма да сподели! Благодаря предварително!

# 473
  • Мнения: 9 161
Доста интригуващо ми звучи филма, бих го гледала, ако някой се сети кой е 😉

# 474
  • Мнения: 69
Здравейте! Преди години гледах един филм, който тогава не бих харесала, но напоследък често се сещам за него. Също така съм убедена, че би се харесал на моя приятелка. Търсих в интернет начини да намеря филма по описание и всички сайтове се оказаха статии с добри отзиви за сайт на име "What'smymovie". Описах филма с възможно най-малко подробности, а след това - възможно най-подробно, но така и не излезе този филм.
   Дейсвието се развива в Америка (мисля) и предполагам, че е трилър. Разказва се за жена, нейния съпруг и тяхното дете. От началото на филма всичко е наред, но след известно време жената забелязва, че съпругът се държи странно. Тя също открива улики/следи, от които тя разбира, че съпругът ѝ е престъпник, има друга самоличност и друга съпруга. Когато мъжът казва, че отива на работа, той всъщност отива при другата си жена. За да се увери жена му го проследява и след като разбира истината, тя взима дъщеря им и двете започват да бягат. (не съм сигурна,че това се случва във филма, но предполагам, че е така иначе остатъкът от филма нямаше да има логика: мъжът разбира, че жена му знае истината и за това започва да ги преследва.) Останалата част на филма представлява двете момочета, които се опитват да избягат (спонмям си една сцена на двете момичета на летище) и мъжът, който ги преследва. Мисля, че накрая жената застрелва мъжа.
   Това е! Гледах този филм преди много години и не си спомням актьорите, дори е възможно да има грешки в сюжета, кой описах. Моля ако някой знае как се казва филма да сподели! Благодаря предварително!
Не знам дали отговаря точно на описанието, но случайно да не е Double Jeopardy?

# 475
  • Пловдив
  • Мнения: 1 365
Maya_12, да не става въпрос за филма "Достатъчно" с Дженифър Лопес?

# 476
  • Мнения: 46 591
Търся един трилър.
Семейство с малко момиченце пътува и спира да зареди на една бензиностанция. Детето се уплаши от едно куче и падна в изкоп на строеж. Бащата ги остави с майката в болницата и като се върна за информация му казаха, че не са приемали такъв пациент. После той се промъкна в сградата и започна да ги издирва...
Това мисля е достатъчно, няма да разказвам натам, за да е интересен за тези, които не са го гледали Simple Smile

# 477
  • Мнения: 8 311
Търся един трилър.
Семейство с малко момиченце пътува и спира да зареди на една бензиностанция. Детето се уплаши от едно куче и падна в изкоп на строеж. Бащата ги остави с майката в болницата и като се върна за информация му казаха, че не са приемали такъв пациент. После той се промъкна в сградата и започна да ги издирва...
Това мисля е достатъчно, няма да разказвам натам, за да е интересен за тези, които не са го гледали Simple Smile

Fractured, на Netflix

# 478
  • София
  • Мнения: 9 959
Идеи откъде да сваля следните филми?
"2046"
2046.2004.RETAiL.DVDRip.XviD-TLF  - така и не можах да го сваля от замунда.нет.

Twin peaks -  se 2 - пак от там - само орязан ДВД рип, който на голям екран за нищо не става.
ПП: Открих и блурей релийз, но 3.28 GB на серия, ако няма междинен вариант ще ги тегля (до 8ми съм)

# 479
  • Мнения: 1 436
2046 го има в Зелка-та..
В руския тракер го има Full HD и DVD9

Надявам се, че си гледал и другия топ филм на Уонг Кар-вай - In the mood for love?
https://www.imdb.com/title/tt0118694/

Последна редакция: сб, 22 авг 2020, 22:28 от bobby_me

Общи условия

Активация на акаунт