Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 608
  • 801
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 374
Снощи гледах "Една седмица, не повече" с Буковска, Димо Алексиев  и Емил Марков. Много добра игра,  и тримата ги гледам за пръв път на театрална сцена. Йоана Буковска много по-добре изглежда на живо, прекрасна направо.  В  Дунав мост никак не я харесвах , но в ОЖ направи страхотна роля.
И аз ги гледах снощи, наистина бяха страхотни. Много добра игра. Най-интересно ми беше да видя Буковска, защото беше с комедийна роля, а съм я гледала само като Виолета.

# 736
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Някой да е гледал “Полковник Бенц” с Буковска? Отзиви.

Последна редакция: нд, 15 дек 2019, 01:23 от Kalinka

# 737
  • София
  • Мнения: 9 558
Някой да гледал “Полковник Бенц” с Буковска? Отзиви.

На мен ми допадна и не съжалявам, че го гледах. Но аз, за разлика от доста дами тук, харесвам Ивайло Захариев.

Не съм гледала последните 6-7 епизода от ОЖ. Надявам се тази седмица да ги прехвърля набързо и тогава ще се изкажа за финала и целия сезон Wink

# 738
  • София
  • Мнения: 12 395
Вчера във Фейса една позната беше пуснала снимка на детето си с Марта Вачкова на снимачната площадка, т.е. докато снимат. Пишеше, че скоро ще гледаме детето. Та се чудя сега нали не снимат новия сезон. newsm78

# 739
  • Мнения: 1 456
Снимат. Скоро минавах пеша покрай тех парка и снимаха на моста над цариградско. Беше след финалния епизод. Едва се удържах да не отида да видя Simple Smile

# 740
  • Мнения: 726
Доколкото знам не снимат. След средата на Януари ще започнат снимките. По мое мнение още не са подновили договорите си, предполагам след НГ ще се случи това Simple Smile

# 741
  • Мнения: X
Може да снимат нещо друго. Когато Вергов си тръгна от ОЖ след четвърти сезон, беше засечен на снимки заедно с Марта Вачкова. Това беше определено като знак, че се връща в пети. После се оказа, че е видео за Българската Коледа.
И аз знам, че снимките им започват през януари, сега са във ваканция.

# 742
  • Мнения: 2 364
Mоже да правят някои снимки във връзка с Българската Kоледа, нали Дрийм тийм отговарят за организацията на спектакъла.

# 743
  • София
  • Мнения: 12 395
Гледам, че водещи на "Българската Коледа" ще бъдат Наум Шопов и Петър Милошев. Не се учудвам Grinning.

# 744
  • Мнения: 9 484
Гледам, че водещи на "Българската Коледа" ще бъдат Наум Шопов и Петър Милошев. Не се учудвам Grinning.

🙄😬

# 745
  • Мнения: 5 478
Петър? Пепе?

# 746
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
И аз мисля, че е Пепе. Аман от хлапето.

# 747
  • Мнения: 9 484
Мен избора на Шопов повече ме дразни, детето предполагам ще бъде само за компания. Но е досадно да го бутат, де.
Ама пък баш Шопов с тоя гласец за водещ...

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Нали няма нова тема, тук си пишем още за ОЖ?
Аз пропуснах последните 2-3 серии.
Някой би ли ми пуснал линк да ги гледам някъде или да ми ги преразкаже с няколко изречения?
Предварително много благодаря!

# 749
  • София
  • Мнения: 4 429
Нали няма нова тема, тук си пишем още за ОЖ?
Аз пропуснах последните 2-3 серии.
Някой би ли ми пуснал линк да ги гледам някъде или да ми ги преразкаже с няколко изречения?
Предварително много благодаря!

Епизод: 50
Откраднат живот - С08Е50









          за мобилни  



         Още един вид



Епизод: 51
Откраднат живот - С08Е51






  за мобилни  

           Още един вид



Епизод: 52 ФИНАЛ
Откраднат живот - С08Е52














ЗА  МОБИЛНИ  


           Още един вид





се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
 
Линка може да се пусне и във VLC player  
 виж в спойлера

      
Скрит текст:



  ЛИНКА може да се пусне и във  VLC player  


Общи условия

Активация на акаунт