Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 614
  • 801
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
"Под прикритие" ми е много любим, като изключим актьора в главната роля. Добре, че в края го смениха и вкараха Бойко Кръстанов, трябваше той да е от самото начало.
Всъщност и двата сериала имат общо в истерията по тях - когато даваха Под прикритие, всичко живо гледаше БНТ, беше закон в неделя вечер да си пред телевизора. А финалния епизод (изобщо) го излъчиха в зала 1 на НДК и беше пълно; имаше и студия, в които каниха екипа и ги интервюираха.
Джаро ми е любимец, пък бил той и мафиот. Фотев не е първият елегантен престъпник Wink Снощи гледах и си мислех как ми се иска да гледам Билалов в ОЖ Joy

Много добър сериал, качествено направен по мое мнение.

# 721
  • Мнения: 9 619
Ааа, Под прикритие за мен си остава най-добрият български сериал. Макар че и там се поразмиха в един момент нещата, някъде след като убиха Джаро(любим герой). А Ивайло Захариев.....никога досега не ми се е случвало на положителен герой да се радвам, че го убиха. След това ми останаха само Андонов и Ерол, така страдах като умря първият, макар да знаех, че се очаква да се случи.
В ОЖ имат своите моменти, ако се ограничат в 20-на епизода глупостите могат рязко да намалеят и да е по-стегнато действието и по-качествени епизоди да има, ама....

# 722
  • Мнения: 9 044
Така е, който не е изгледал целият сериал Под прикритие няма как да му усети въздействието и съответно да коментира.
В темата за сериала се шегувахме, че Ивайло единствено качествено изигра умирането си Joy

# 723
  • Мнения: 5 478
Не го бях гледала, но сега ще го помъча. Тя май и Духовникова участва по-нататък. Дядо Коледа Пенев и аз едва го познах Grinning

# 724
  • Мнения: 7 570
Между “Под прикритие”(първите два -три сезона, после се развали , според мен) и “Откраднат живот” по точки бие първия. Най-добрият български сериал за мен, едва ли някой ще го бие в скоро време.Билалов беше страхотен, Бахаров-също . Нямаше пълнежи и скучни епизоди.

# 725
  • София
  • Мнения: 27 174
Дървото на живота също е много силен, особено сезон 1.

# 726
  • Мнения: 780
+1
за "Под прикритие"  най-добрият БГ сериал. В началото ми се стори много брутален - много мразя филми с насилие - но после изгледах сезоните накуп и много ми хареса... До 4 сезон. В пети се поразмиха нещата, а и повече говореха на турски, отколкото на български  и ме загубиха. Но първите 4 сезона са ТОП.
По принцип си имам теория, че всеки сериал след 4 сезон се поизчерпва... Има много примери. Дори любимите ми Grey's anatomy,  One tree hill, The good wife ... списъкът е мноооого дълъг.

# 727
  • Мнения: 9 619
Последния сезон на Под прикритие според мен го направиха Бахаров и Кръстанов, че сценарият беше доста куцащ.

Милан, не съм съгласна напълно, защото има и сериали, които се разгръщат точно 3-4 сезон и избухват в следващите 2-3, напр. Теорията и NCIS - двата сериала 6-7 сезон са им най-силните като рейтинг и качество.

# 728
  • Мнения: 9 044
Абе мацки,дайте да прекръстим темата на Под прикритие,че тук си се обсъжда активно за разлика от темата на сериала Joy

# 729
  • Мнения: 9 374
Абе мацки,дайте да прекръстим темата на Под прикритие,че тук си се обсъжда активно за разлика от темата на сериала Joy
Хахах, вярно. Grinning Смятай колко е бил разтърсващ, завладяващ и т.н. финалът щом не го обсъждаме с дни, както предишните два финала по това време.

# 730
  • Мнения: 123
Абе мацки,дайте да прекръстим темата на Под прикритие,че тук си се обсъжда активно за разлика от темата на сериала Joy
Да, и никой не трие! А за евтаназията много бързо изметоха всичко, която все пак имаше общо със сериала. Да се хвърлиш от скала като в Откраднат живот е болезнена смърт а и несигурна, а евтаназията е безболезнена. Ако пък оцелее човека след хвърлянето го чакат още по големи мъки.
Голямо прегрешение направих да си кажа мнението в тази тема за лекарски филм, че най-малко 60% от крайните противници на евтаназията, ще станат крайни привърженици поподнат ли те самите в капана на жестока болест или осакатяване без изход.
Приятно триене!

# 731
  • Мнения: 9 619
Абе мацки,дайте да прекръстим темата на Под прикритие,че тук си се обсъжда активно за разлика от темата на сериала Joy
Хахах, вярно. Grinning Смятай колко е бил разтърсващ, завладяващ и т.н. финалът щом не го обсъждаме с дни, както предишните два финала по това време.
Еми то какво да му се обсъжда на финала? Чакахме цял епизод(да не кажа цял сезон) да уморят Евгения, за няколко минути кръстиха Диана и дадоха останалите да не са капо и туй бе финалът Joy A и предвид другата оппция, гранде тъпотия, по-добре така Joy

# 732
  • Мнения: 5 490
Абе мацки,дайте да прекръстим темата на Под прикритие,че тук си се обсъжда активно за разлика от темата на сериала Joy
Да, и никой не трие! А за евтаназията много бързо изметоха всичко, която все пак имаше общо със сериала. Да се хвърлиш от скала като в Откраднат живот е болезнена смърт а и несигурна, а евтаназията е безболезнена. Ако пък оцелее човека след хвърлянето го чакат още по големи мъки.
Голямо прегрешение направих да си кажа мнението в тази тема за лекарски филм, че най-малко 60% от крайните противници на евтаназията, ще станат крайни привърженици поподнат ли те самите в капана на жестока болест или осакатяване без изход.
Приятно триене!

И аз се учудих, че са изтрили мненията за евтаназията! Но мисля, че не е заради това, а заради критиките към сериала, покрай тези мнения. Лошо, модератори, много лошо...А беше чудесна дискусия.

# 733
  • Мнения: 611
Снощи гледах "Една седмица, не повече" с Буковска, Димо Алексиев  и Емил Марков. Много добра игра,  и тримата ги гледам за пръв път на театрална сцена. Йоана Буковска много по-добре изглежда на живо, прекрасна направо.  В  Дунав мост никак не я харесвах , но в ОЖ направи страхотна роля.

# 734
  • София
  • Мнения: 12 401
На мен Виолета много ми липсва. Няма друг такъв женски образ в този сериал, който да ме грабва. Страхотна гаднярка беше.

Общи условия

Активация на акаунт