Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 617
  • 801
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 5 478
Това момиче русото с медала как така го представиха за 18-годишно? Тя прилича на жена на 30. Малко поне да се съобразяват...

# 211
  • София
  • Мнения: 9 558
Амбър, напълно съм съгласна с теб. Аз в този епизод не видях никакво послание към зрителите. Нищо. Обикновено поне историята на пациентите провокира лекарите, по един или дръг начин е свързана с тях. Днес - гола вода.
За съжаление аз се подготвям, че историята с Жени ще е основната до края на сезона и предстоят много драматични и тежки моменти.

Исках и за Христо да коментирам. Не разбирам какво се случи, нали уж беше влюбен в Кая, нали беше в САЩ само докато Пепе свикне, а сега не и вдига, не се обажда. Е за това ли убиха Дарина? Сле като Владо не иска да снима да го бяха дали, че Карагьозов е размислил и остава с бившата.  Аз харесвам много Кая и Алекс, но историята с Христо е изсмукана от пръстите и нелогична, а това ме дразни.

# 212
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Амбър, напълно съм съгласна с теб. Аз в този епизод не видях никакво послание към зрителите. Нищо. Обикновено поне историята на пациентите провокира лекарите, по един или дръг начин е свързана с тях. Днес - гола вода.
За съжаление аз се подготвям, че историята с Жени ще е основната до края на сезона и предстоят много драматични и тежки моменти.

Исках и за Христо да коментирам. Не разбирам какво се случи, нали уж беше влюбен в Кая, нали беше в САЩ само докато Пепе свикне, а сега не и вдига, не се обажда. Е за това ли убиха Дарина? Сле като Владо не иска да снима да го бяха дали, че Карагьозов е размислил и остава с бившата.  Аз харесвам много Кая и Алекс, но историята с Христо е изсмукана от пръстите и нелогична, а това ме дразни.

Затъпяха нещата. Спешно им трябва приземяване на извънземни с летяща чиния на покрива на болницата...или пък някой вирус, дето да превръща хората в зомби... Simple Smile )))

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 23:15 от DeltaAzimut

# 213
  • София
  • Мнения: 4 429
за компютри



ЗА МОБИЛНИ
2019/11/27 епизод 46

И още един вид  

,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
      



  ЛИНКА може да се пусне и във  VLC player  


# 214
  • Мнения: 9 484
Сцените с Евгения и на мен ми бяха в повече, но явно още доста такива моменти ни чакат.
Накрая ще чакаме с нетърпение да умре.

# 215
  • Мнения: X
И да свърши сезона...тъй като сигурно ще умре на финала.

# 216
  • Мнения: 2 364

Исках и за Христо да коментирам. Не разбирам какво се случи, нали уж беше влюбен в Кая, нали беше в САЩ само докато Пепе свикне, а сега не и вдига, не се обажда. Е за това ли убиха Дарина? Сле като Владо не иска да снима да го бяха дали, че Карагьозов е размислил и остава с бившата.  Аз харесвам много Кая и Алекс, но историята с Христо е изсмукана от пръстите и нелогична, а това ме дразни.
Да създаде поредната драма. Винаги ми е била чудна насладата, с която някои попиват подробности за хорските трагедии (в живота), но ей на, ако се зачетеш във фейсбук, то не са хвалби, не е чудо колко силни, интересни и велики са тези моменти в сериала.

Mила Робeрт е на възрастта на Башева (22-23 годишна), току що завършила HAТФИЗ. И на мен не ми допадна дебюта й на актриса  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 22:53 от Zlаti

# 217
  • Мнения: 9 619
Сцените с Евгения и на мен ми бяха в повече, но явно още доста такива моменти ни чакат.
Накрая ще чакаме с нетърпение да умре.
А народа реве ли, реве.
Някой път се чудя аз ли си коравосърдечна или други са със слаби нерви Grinning

# 218
  • Мнения: 5 490
Сцените с Евгения и на мен ми бяха в повече, но явно още доста такива моменти ни чакат.
Накрая ще чакаме с нетърпение да умре.
А народа реве ли, реве.
Някой път се чудя аз ли си коравосърдечна или други са със слаби нерви Grinning

Вместо да реват, да вземат да правят дарения за домове за възрастни хора. Че всички натам отиваме...

# 219
  • Мнения: 9 484
Аз принципно съм си ревлива на филми и бая съм си поплаквала на епизоди, но точно тази сцена не ми подейства така...

# 220
  • Мнения: 12 403
Стиска те за гърлото веднъж, два пъти и после ти става отегчително. Майче, и аз съм в твоя отбор Joy

# 221
  • Мнения: 9 374
Мен пък изобщо не ме хващат и за гърлото даже, досадни са ми, защото прекалено ги разтеглят и е излишно. И аз съм от тия коравосърдечните явно. Grinning

# 222
  • Мнения: X
Отборът на коравосърдечните се пълни!
Приемат се още хора Joy
Само въртя очите на ревливите сцени, абсурд да пусна сълза

# 223
  • Мнения: 9 619
Сценарисите не знаят мярка. Или не показват нищо напр. с възстановяването на Зорница от изнасилването и след мъртво роденото на Ина, или се впускат със сила, така че накрая просто отдъхваш облекчено, след като приключи.

Излязъл е рейтингът за октомври. Сериала е на второ място след България търси талант.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 09:47 от Не се сърди, човече

# 224
  • Мнения: 580
Аз си рева редовно, какво да правя.
Случката с младата актриса не ми беше много интересна, а и по едно време съвсем им изгубих потока на разговора с Алекс.
Кая пак ще изпадне в страдания, тъкмо беше намерила сродна душа да си споделя.
Магдето така добре я разбирам с нейното “дай и едни картофки, че се ядосах” 😀

Общи условия

Активация на акаунт