Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 607
  • 801
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 484
Коментирате Алекс в последните страници..в 1ви сезон не можех да го понасям и бях доволна, че го извадиха. Не мога да разбера с какво е по-различен в този сезон, но вече много ми допада. Страхотни, очи, пленителен поглед, , хич даже не го слушам какво и как говори Grinning

И аз така, но и се е разхубавил. Подстриган е и явно е потренирал.
Също Калин - Димо ми беше адски противен в 7 часа разлика, а в Калин се влюбих направо.

И при мен така за Алекс. В първия момент, когато разбрах, че ще се връща, бях скептично настроена, но сега си паснаха с Кая много добре.

Калинко и тук си беше голямо леке, но извървя доста път и спечели симпатиите на зрителите.

# 241
  • Мнения: 1 560
Калин може би е от образите, които най-добре са изградили.
Алекс никога не ме е дразнил мен. Персонажът си му е такъв.
Владо Карамазов наистина не знам защо постоянно влиза и излиза. Харесвам го, обаче не ми се нрави това.
Кръстева ще ми липсва ако наистина излезе.

# 242
  • София
  • Мнения: 12 395
Карамазов едва ли изгаря от желание да участва. По-скоро не може да откаже на Милошеви да се завърти за малко и да дадат отрочето.

# 243
  • Мнения: 5 911
Все пак по-добре такова участие, отколкото : "Я, тя как сладко си спинка! "
Не мога да приема изявен и търсен актьор да се снима в такива реклами,а и в реклами въобще.

# 244
  • Мнения: 780
Аз именно, защото не съм от коравосърдечните, искам да прекратят мъките на Жени. Изключително тежко ми е да гледам агонията й. Не знам хората, които имат близки с такова заболяване как изобщо издържат на сцените. Но  в ОЖ обичат да прекаляват с реализмът. Не веднъж съм се възмущавала и съм се питала кому е нужно това.


Според мен никому, но според сценарният екип явно драмата никога не е достатъчна.
И с Виолета и с Жени...
Специално тези болести, според мен, не е нужно чак толкова детайлно да се дават. Схванахме идеята и мъката, а за съжаление всеки втори човек се е сблъсквал с тях и прекрасно знае какво е. Аз лично съм се сблъсквала и с двете и ми натежават доста тези епизоди....

# 245
  • Мнения: 35 110
Не много хубав кадър (според мен) на Романова
Скрит текст:

# 246
  • Мнения: 9 374
Анонсът за довечера. Този Чакъров ги е подкарал всички лекари подред, сега пък с Петмезов и Нора ще се занимава. Grinning
Труден избор в „Откраднат живот: Кръвни връзки“

Чакъров отправя неочаквана молба към д-р Петмезов и д-р Чилингирова. Какъв ще бъде техния отговор?
Янко прави предложение на Евгения, което ще стане поредния повод за скандал между Калин и Александър.
Какво е то и как ще завърши свадата между двамата братя, гледайте в „Откраднат живот: Кръвни връзки“ тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.


https://nova.bg/accents/view/2019/11/28/270003/%D1%82%D1%80%D1%8 … 0%B7%D0%BA%D0%B8/

# 247
  • Мнения: 1 757
Мила Роберт трябва да е на около 22 години. Завършила е гимназия през 2015 г.

# 248
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Дано не затрият Табаков с дъртото истерично лелче  Praynig

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 22:58 от Галактическа принцеса

# 249
  • Мнения: 6 159
В този сезон Калин ме дразнеше почти непрекъснато - истеричен , груб и дръпнат . Вярно е ,че е уплашен , но не се държи нито професионално , нито с уважение към "брат" си .

# 250
  • Мнения: X
Калин никога не съм го харесвала.

Еййййй, не се научиха да правят елегантно рекламите!!! Confounded Дори рекламата на часовника беше по-мека от тази

# 251
  • Мнения: 5 490
Дано не затрият Табаков с дъртото изстерично лелче  Praynig

Кое е това лелче?

# 252
  • Мнения: 5 846
Дано не затрият Табаков с дъртото изстерично лелче  Praynig

Кое е това лелче?
кака му Поли 😆

# 253
  • Мнения: 9 033
О,наистина ме отегчават, цяла серия само с болни и възрастни хора(и аз в отбора на коравосърдечните Grinning).Е в живота има и любов,смях и други емоции,освен тази мъка!

# 254
  • Мнения: X
О,наистина ме отегчават, цяла серия само с болни и възрастни хора(и аз в отбора на коравосърдечните Grinning).Е в живота има и любов,смях и други емоции,освен тази мъка!
Как си мечтая за една добра любовна сцена Joy

Общи условия

Активация на акаунт