Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 627
  • 801
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 374
Хахах, да, днес само някакви сърдити и грохнали старчета гледаме. Ще пукна от скука. Май епизодът днес е насочен към пенсионерската аудитория. Joy

# 256
  • Мнения: 9 051
Така е Дона,трябва любов да има.
Да не е ден на пенсионера?! Joy

# 257
  • Мнения: 9 374
Да не е ден на пенсионера?! Joy
Пенсиите отдавна ги раздадоха, има време до следващите. Joy

# 258
  • Мнения: X
Ден на драмата е.

Ето малко хубави емоции от мен Simple Smile





# 259
  • Мнения: 9 374
Е, хайде отиваме на море. Едвам ги нави.Joy

# 260
  • Мнения: 9 051
Въпреки празнотата на цялата серия,завършекът ме умили.Майката си остава майка,дори и болна този инстинкт е до живот ,визирам момчетата как ги зави,като две непослушни деца заспали след много игри.А те се джафкат точно като братя,и как си задърпаха завивката Simple Smile

# 261
  • Мнения: 9 374
Утре е денят на Пепе. Като гледам ще го подмятат от човек на човек и детето ще хукне нанякъде. Усещам скандал между Кая и Христо, ако стане нещо с детето.
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2019-1 … -stolen-life-utre

# 262
  • Мнения: X
Ох, Владо е много готин така изтупан. Heart Eyes
Вместо хубави любовни сцени, и той с драми се занимава

# 263
  • Мнения: 2 364
Hа мен епизодът ми хареса. Бoлести, cтарчета, но беше по-балансиран от предните, усещаха се хубави послания, човещина и обич. И предпочитам да гледам артисти от ранга на Eмилия Радева и Досьо Досев, отколкото безмислени сцени с плоски диалози на сричащи дечица и хванати от улицата статисти .  
Mного се смях с пеенето и физиономията на Aлекс в края на епизода Joy

# 264
  • Мнения: X
Билетите са финала са пуснати в продажба - в Синема сити (Парадайз) на 6ти от 19 часа.

# 265
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Ами ще избяга, нали драма трябва около хлапето. И никой не е задължен да гледа детето на Христо. То трябва да е на училище. Аман.

Поредна вечер ми бе тъпо. Загледах се само в сцените с Нора.

# 266
  • Мнения: 9 619
Много мудна тази седмица! Дано идната финална да се засилят.
От продължаващото напоително показване влошаването на Жени и Чакъров ми дотегна.

# 267
  • Мнения: 9 374
Майче, колко да се засилят... Grinning Май единствено кръщенето на малката Диана ще бъде малко по-свеж полъх в сценария, иначе до последно ще ни показват Жени и нейната болест. Очаквам драми и сълзи там.
Имам усещането, че утре Кая и Христо ще се скарат заради Пепе и ще сложат край.
На Нора се зачудих защо дръпна назад, след като толкова искаше Тасев.

# 268
  • Мнения: 6 159
Тренирайте си мозъчетата навреме ! Това е статия с препоръки :

# 269
  • Мнения: 9 282
Пенсионерски, но много човешки и топъл ми беше епизода. В очите на Янина Кашева виждам онова момиче от Всичко е любов, много хубава жена е.
  Морето и мен много ме успокоява , всичко изглежда малко и незначително, най- вече тревогите .Особено през зимата  обичам да стоя сама на брега ,става ми леко и спокойно от шума на вълните и безлюдния плаж ,сякаш е само мое .

Общи условия

Активация на акаунт