Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 604
  • 801
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 484
Ами ще избяга, нали драма трябва около хлапето. И никой не е задължен да гледа детето на Христо. То трябва да е на училище. Аман.

Поредна вечер ми бе тъпо. Загледах се само в сцените с Нора.

На училище трябва да е, ама много скъпо ще им излезе да вдигнат цял екип да снима сцени в училището.
По-лесно е Пепе да седи в болницата. 😄

Шегата на страна, Пепе до сега е учил в Америка, няма как веднага да тръгне на училище. И на Христо, и на баба му не им е до това в момента.

# 271
  • София
  • Мнения: 4 429

 за компютри




Епизод: 47
Откраднат живот - С08Е47

ЗА МОБИЛНИ


И още един вид  

,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
      
Скрит текст:




  ЛИНКА може да се пусне и във  VLC player  


# 272
  • Мнения: 9 281
При Христо и Кая нещата са приключили, особено от негова страна няма даже и любезност, не му прави чест това игнориране и пренебрегване на Кая, тя има право да чуе поне едно сбогом, а не недомлъвки и мълчание. Изобщо Христо Карагьозов е голямо разочарование .

# 273
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Шегата на страна, Пепе до сега е учил в Америка, няма как веднага да тръгне на училище. И на Христо, и на баба му не им е до това в момента.

Много, много не го вярвам. Пепе е бил там броени месеци, не е години и години чуждо обучение. И на Христо и на баба му точно това трябва да им е работата. То да е на училище, да бъде ангажирано, а не да бъде подхвърляно от баба на баща, на бивше гадже, на сестра, на санитар и то да избяга.

# 274
  • Мнения: 9 484
За подхвърлянето е така, не е редно и никой не им е длъжен, както и за самия Пепе не е добре.
Но не смятам, че реално биха тръгнали да търсят училище още първите дни и то в такъв момент. Не знам как им тече времето, но не мисля, че е минала повече от седмица откакто е починала Дарина и се прибраха.

# 275
  • Мнения: 2 364
Hали в някой от предните епизоди отидоха при д-р Kръстева за медицинско, което беше необходимо за училището или бъркам?

# 276
  • Мнения: 5 478
Да, бяха за медицинско, ама и това го забравиха Grinning

Христо са го подстригали много симпатично. Heart

И аз не разбрах какво я прихванат Нора.

# 277
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Нора не искаше да се забърква с Чакъров.

# 278
  • Мнения: 489
Мисля си, че Нора се развълнува много от историята на възрастната двойка и, като че ли си даде сметка, че това, което има с Боби, не би издържало на изпитанията на времето...Аз така го разбрах Simple Smile

# 279
  • Мнения: 9 484
Е, предполагам, че са го отписали от училище, нали заминаха за постоянно в Щатите.

Но и да беше ученик тук, не смятам, че е добре в първите дни след смъртта на майка му да го пратят на училище.
Още повече, че на него ще му трябва време да се адаптира, нов клас, нови учители, наред със загубата на майка му.

С Нора и Петмезов и аз не схванах какво стана, че не гледах внимателно.
Чакъров им изпрати по един пациент за фиктивно лечение ли?
И много нереалистично ми се стори как й звънна по телефона да уреждат тези неща, все едно са стари познати.
Такива схеми предварително се уговарят, има си хора навързани по веригата, а те - направо министъра се обажда на докторката 😄

# 280
  • Мнения: 5 490
Дано не затрият Табаков с дъртото изстерично лелче  Praynig

Кое е това лелче?
кака му Поли 😆

Упс, Гергана Стоянова....лелее, кой й е правил лицето, супер е! Аз я видях на живо и я помислих за младо момиче, пък тя верно му е кака...

# 281
  • Мнения: 39 286
Кое и е супера на кака Гери? Толкова ужасна уста.

# 282
  • Мнения: 336
Янко се поддаде и от чай с кардамон премина на безалкохолна бира, а после не се знае. Не стига че го ползват безплатно за бавачка, че и правила му налагат, неблагодарници! Въпросът е дали Кръстева ще се върне на работа или и тя ще премине на безалкохолна бира?

Петмезопитека се е върнал на работа да прави реклама на нестле, че вчера Будинов беше в парламента да оплаква Стефан Данаилов. За друго там не става, но може да е верен на вожда. Даже и земетресението в Албания са отразили. Пожарът в Пирогов сигурно ще го пропуснат, тъй като Евгения е достатъчна. Да беше казала на Кръстева да бръкне в камината за памперси и Янко нямаше да се сети да иска безалкохолна бира. Каза й, но Янко вече се понапи ...

6ч до Варна при наличието на мега АМ Хемус?!

Последната сцена беше ... В крайна сметка нямат никаква кръвна връзка и може да се вземат, а Захариев ще помага с инвитрото ...

Пожелавам на всички да има с кого да си сменят памперсите, а най-добре да не стигат дотам

# 283
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Кое и е супера на кака Гери? Толкова ужасна уста.

Тя цялата си е ужасна. Има излъчването на стара мома - клюкарка. Не знам заради ролята или си е такава по принцип. Затова и по-рано казах, че ми е ужасно неподходяща за Табаков, като леля му е до него.

# 284
  • Мнения: 5 490
Кое и е супера на кака Гери? Толкова ужасна уста.

Тя цялата си е ужасна. Има излъчването на стара мома - клюкарка. Не знам заради ролята или си е такава по принцип. Затова и по-рано казах, че ми е ужасно неподходяща за Табаков, като леля му е до него.

Аз Гергана Стоянова чак сега я познах, като проверих покрай последните мнения тук коя е актрисата, защото като я видях на живо, не можах да я позная - дребничка, сладка жена. Познавам я отдавна от телевизионните й изяви - като млада беше много грозновата, но сега, след пластиките, изглежда супер. Ако някой може да изрови къде е ходила...много ще съм благодарна. Тя е почти на 50, но не мога да й ги дам.

Общи условия

Активация на акаунт