Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 579
  • 801
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 123
Предположението за търгвия с  органи и болест на Чакъров е малко вероятно и не видях и намек за нещо такова. Мисля, че това измама с фиктивно извършени прегледи и  престой в болница. Отчитат се фиктивни прегледи и престой, като по този начин се източва неправомерно здравната каса. За това се съмняваха лекрите и при провеждане на безплатните прегледи в болницата.
При провеждането на безплатни прегледи винаги има умисъл и не е грижа за хората.Frowning1 Мое мнение.

Дали ще има отново сватба? Категорично охвърлях идеята за сближаване на Зорница и Марио.LaughingLaughingТо взе, че стана.

# 436
  • Мнения: 9 483
Мелани, наистина и лекарите това предполагаха, както и ние тук, само, че в разговора, който Нора записа тези двамата говореха, че Чакъров ще си намери друг донор, единия казва “нали моя дроб ще вадят”, спомена се нещо за съвместимост.

# 437
  • София
  • Мнения: 12 366
В този сезон май само погребение ще гледаме. Сватбата ще я оставят за следващия.

# 438
  • Мнения: 12 391
Ще има и кръщене, според мен тя ще замести сватбата като хубавото събитие за финал.

# 439
  • Мнения: 3 785
Аз нищо не разбрах от записа..всъщност чух,че се караха за пари,но ако става въпрос наистина за донорство ,едно не ми е ясно,как ще вадят на жив човек дроба?!?!Може ли да се живее без дроб?!?!

# 440
  • Мнения: 5 490
Интересна промяна на Петмезов у дома. Раздаваше го уверен, тежък. Е, гаджето е по-уверен и тежък и явно водещ. Добре им се получи.

В сериала отдавна играе гей - Карамазов. Интересно е, че на него не са му поверили ролята на гей. По принцип актьорите, които се навиват да играят гейове във филмите, трябва да са готови да отговорят на въпроса дали наистина са гейове. На мнение съм, че подобни роли не бива да бъдат поверявани на хетеросексуални мъже - все пак, това е дискриминация по отношение на актьорите-гейове, не е ли така? Откъде-накъде хетеро ще играе гей, а гея в това време да няма ангажименти, особено в малък пазар, какъвто е България?

Та сега да попитам - актьорите, които играят Петмезов и приятеля му в ОЖ, гейове ли са в реала?

Последна редакция: ср, 04 дек 2019, 09:43 от DeltaAzimut

# 441
  • Мнения: 39 248
Ма глупости- как ще са гейове.
Петмезов е женен. Жена му играеше майката която беше ползвала сурогатна майка и светна Лора за тая възможност.
Свежен гей.....ОМГ, тогава и аз съм. Двойно гей Joy

# 442
  • Мнения: 12 391
Аз нищо не разбрах от записа..всъщност чух,че се караха за пари,но ако става въпрос наистина за донорство ,едно не ми е ясно,как ще вадят на жив човек дроба?!?!Може ли да се живее без дроб?!?!
Донор на черен дроб може да е жив човек, като се реже част от дроба, след известно време дробът регенерира.

# 443
  • София
  • Мнения: 12 366
Карамазов предполагам лично сте го видели, че е гей?

# 444
  • Мнения: 5 490
Ма глупости- как ще са гейове.
Петмезов е женен. Жена му играеше майката която беше ползвала сурогатна майка и светна Лора за тая възможност.
Свежен гей.....ОМГ, тогава и аз съм. Двойно гей Joy

От интервю със Свежен Младенов, нещата, които те карат да си казваш "хммммм":
– Преди години в блиц интервю в „Господари на ефира“ твърдите, че не разбирате хомосексуалността. Главните герои на пиесата – Меркюри и Нуреев, са големи артисти с изявена хомосексуалност. Помогна ли ви ролята да разберете тази различност?

– Няма какво да го разбирам – приемам този хора, каквито са. Нямам никакви проблеми с тях, нямам претенции към тях и не желая да поучавам никого. Не го разбирам за себе си – по никакъв начин не виждам сексуалното в един мъж. Искам да уточня нещо: Фреди не е хомосексуален. Той е бисексуален – имал е и много жени в живота си. Дори това не е точното определение. Той е свръхсексуален – просто е имал много сексуална енергия.

https://akademika.bg/2013/06/%D1%81%D0%B2%D0%B5%D0%B6%D0%B5%D0%B … 0%B5%D1%80%D0%BA/

Карамазов предполагам лично сте го видели, че е гей?

Публична "тайна" е, тиражирана от жълти издания. А както знаем, във всяка клюка има 70% истина.

# 445
  • Мнения: 39 248
И? Въобще не ме е накарал да кажа хммм.

# 446
  • Мнения: 5 490
И? Въобще не ме е накарал да кажа хммм.

А мен - да. Казва, че не разбира хомосексуалността. Тогава защо се съгласява да изиграе и по-точно как успява да я изиграе, при положение, че не я разбира? Или казвате, сиренето е с пари....

# 447
  • Мнения: 9 483
Мен също нищо не ме кара да кажа хмммм 😂

За Карамазов аз смятам, че е гей, но това са мои предположения, разбира се.
Така или иначе съм бракувана вече, та поне да не ме е яд. 😆😆

# 448
  • Мнения: 47 963
Карамазов толкова се е олелчил, че направо ме е срам да го гледам. От секссимвол стана някакъв чичак ококорен

# 449
  • Мнения: 6 933
Ох, според мен приемате хората каквито са, ама само на думи.
Съгласна съм за Карамазов, а какъв беше едно време в Сървайвър...хммм

Общи условия

Активация на акаунт