Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 611
  • 801
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 5 846
Свежен в Летовници пак играе гей. Явно му "тичат" тия роли.
Може да е като турския любовник на Онасис:" Аз не харесвам мъже, само правя секс с тях."(перефразирано)

# 451
  • Мнения: 2 123
Ванилия, благодаря за инфото. Аз нищо не разбрах от записа на двамата.Frowning1

От жив донор може да се вземе парче черен дроб и се  транплантира на пациента. Има изисквания и ограничения за донор - ако е съпруг да са живяли с реципиента определен брой години, да са роднини до определена степен кръвно родство.Ако е чужд човек се изисква одобрение от комитет по етика от МЗ.
Ако случаят е такъв да видим, как ще го отиграят сценаристите?

Любопитно ми е и друго. Галя умори две жени. И при двата случая за зрителите стана ясно, че тя има вина. Този съдебен процес срещу нея за друг случай ли е или за един от двата?

# 452
  • София
  • Мнения: 8 932
Карамазов предполагам лично сте го видели, че е гей?
Е, че как? Нали даже тук го бяха разконспирирали, че си живее на семейни начала с Владо Пенев. Simple Smile

# 453
  • София
  • Мнения: 12 399
 hahaha hahaha Със сигурност не живее с него.

# 454
  • Мнения: 9 484
А Марта са я наели за домашна помощница, нали?! 😂

# 455
  • Мнения: 39 296
Блазе му на Пенев тогаз!

# 456
  • Мнения: 5 478
Мда, завиждам му и аз на Пенев в такъв случай Grinning

# 457
  • Мнения: 5 490
Не знам с кого живее Карамазов. Но знам, че има гейове, които са женени и то с деца. Един приятел, гей, ходи с женен мъж и дори му гледа децата, когато на гаджето му се наложи с жена му да вземат детегледачка за няколко часа. Странното е, че Карамазов не съм го виждала в гейски роли. Пък после ние сме били предубедени...то гейовете не играят гейове....Както се казва, предубеждението е в главите на уж "набедените".

# 458
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Не мисля, че вината на Галя е на 100% и затова и доникъде не стигат нещата. Генадиев трябваше да отговаря, но Сашето затри пробите нарочно.

Толкова жени и мъже в САЩ хомосексуални играят хетеро, че е все едно. Мен не ме интересува каква ориентация са. В случая ми е важно как се справят и историята около тях.

# 459
  • Мнения: 47 981
За мен също е безразлична клюката кой е гей и кой не. По-важен ми е сценария и как играят. Уви, там имам забележки
За другото- селяния. Не ми се рови из ничии чаршафи, даже предпочитам дискретност. Развяването публично из чужди легла като Данаилов, Блатечки и други, ми е доста гнусно, па нека да са с жени.

# 460
  • Мнения: 5 846
Искам целувка в днешния епизод. Офтамологи да го е докарал с колата и да го целуне за лека и спорна. И в този момент Мирославка ги гледа втрещена 😁😆

# 461
  • Мнения: 5 490
Искам целувка в днешния епизод. Офтамологи да го е докарал с колата и да го целуне за лека и спорна. И в този момент Мирославка ги гледа втрещена 😁😆

Ноо сте гадни. Все сеири търсите. Ако ви трябва сеир казах и назад - приземяват една летяща чиния на покрива на болницата и умни главоноги тръгват из коридори и операционна. Разхвърчава се перушина и се стига до много морални казуси за това трябва ли да се страхуваме или не от главоногите извънземни, които изглеждат много страшни, но са с ангелски сърца.

# 462
  • Мнения: 5 846
Не ща главоноги. И двама еднополови дофтори ми стигат да съм щастлива 😆😎

# 463
  • Мнения: 2 123
Генадиев трябваше да отговаря, но Сашето затри пробите нарочно

За този случай ли е делото?

# 464
  • Мнения: 6 159
Генадиев трябваше да отговаря, но Сашето затри пробите нарочно
За този случай ли е делото?
НЕ , Галя е уморила самостоятелно друга пациентка . В конкретния случай май нямаше вина , случват се такива трагедии , лекарите все пак не са вълшебници .

Не ща главоноги. И двама еднополови дофтори ми стигат да съм щастлива 😆😎
  Хъмбълче , "съпругата" може да се окаже  оперирана жена  със сменен пол , а после да е осъзнал/а/ ,че иска да е гей Joy

Общи условия

Активация на акаунт