Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 591
  • 801
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 336
Захариев що не си гледа АГ-то, а тръгнал да си разваля приятелството с професора ...

Радвам се че делфинариума изглежда добре, защото наскоро излезе информация по медиите, че и на него са му таковали таковата.

Само лечебни бръмбари не бяхме виждали Simple Smile Норчето ще ги извади от стомаха на пациента, но от главите на екипа - никакъв шанс.

И аз чисто интуитивно си сипах едно, че до лятото има много време и не се знае, знае ли се ... Simple Smile

Калинко съвсем го объркаха с тези резки промени и заприлича на по-лоша версия на Тити Папазов. Не ми се мисли дали ще издържи като види Наталия и детето или ще си казват лека нощ с Лазар ...

Готин годежен бръмбар! Марио има своите моменти, докато Огнянова за няколко епизода е неузнаваема, че чак забрави за бебе Диана, а толкова много се точи за някакво тържество ...

Познавайки екипа е много вероятно Янко да се спомине на рождения ден на Жениту, отколкото да й удари един подаръчен тек за лека нощ. Иначе добра реклама и симпатична чайка ... Ето, Кремена вече няма да казва добро утро. Лазар и той ... С това темпо няма да останат статисти за финалния епизод Simple Smile

И какви луксозни кристални чаши извадиха ... Мъчно ми стана за Норчето, най-стабилния образ през целия сезон, въпреки мариосването, лельосването и някои други простотии.

Сцената на плажа беше достойна за финал и може да ни го спестят довечера. Но нали няма пълно щастие, Сашко ще направи нещо, с което ще шокира всички и явно ще участва и в сезон 9, въпреки че при Гала се прави на много зает, до такава степен, че нямал време за дъщерите си. За актьор не става, но може и да надмине тейко си като йе*ач

# 571
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Това с бръмбарите беше голяма простотия и гнусотия. И то заради някакъв пръстен. Сега какво ще гледаме Зорница как ще бяга и от втора сватба ли. В оргинала булката беглец поне бяга всеки път от различен мъж Wink
Тасев трябва да разбере, че не свърши той работата с Чъки. Надявам се скоро да излезе и това, но като гледам ще е в другия сезон.

# 572
  • Мнения: 12 398
Какъв пръстен, вие така сте се заслепили от тоя хейт, че даже и не гледате какво се случва. Марио й подари брошка. Нищо общо с пръстени и сватби.

# 573
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Какъв пръстен, вие така сте се заслепили от тоя хейт, че даже и не гледате какво се случва. Марио й подари брошка. Нищо общо с пръстени и сватби.

Все тая, ама за едното бижу пациент наял се с бръмбари. Хайде сега, мега тъпо е.

# 574
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Обаче не Марио я нарече Бръмбърче Simple Smile Аз съм доволна, че Зорница каза "обичам те". Марио го заслужава. В следващия сезон ще се прави бебче.

# 575
  • Мнения: 2 364
Mега тъпо уж, но във фейса има коментар от една жена, която отглеждала бръмбари знахари. Така че, кой знае колко хора, не по сценарий, се угощават с подобни гадoсти.

# 576
  • Мнения: 12 398
Съвсем наскоро една приятелка ми разказваше за нейна позната, диагностицирана с рак, която ядяла живи бръмбари и се излекувала. Не се наемам да коментирам самия случай, просто искам да кажа, че има такива хора.

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 40 736
Обаче не Марио я нарече Бръмбърче Simple Smile Аз съм доволна, че Зорница каза "обичам те". Марио го заслужава. В следващия сезон ще се прави бебче.
вярно ли? Нещо не могат да ме трогнат...изкуствени са  Crossing Arms

Жал ми стана за Нора.

# 578
  • Мнения: 5 846
Марио е стерилен 😁

# 579
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Освен ако не съм разбрала или чула правилно тя му го каза, когато сядаше в него в рапортната зала. На мен Марио не ми е изкуствен, със Зорница съм се примирила щом го прави щастлив.

И на мен ми е тъжно за Нора. Питам се Боби дали ще тръгне след нея, ако тя се отдръпне, както на мен ми се струва.


Да бееее Simple Smile Той е супер Марио и всичко в него е супер /е, с малки изключения/

# 580
  • Мнения: 9 374
Освен ако не съм разбрала или чула правилно тя му го каза, когато сядаше в него в рапортната зала.
Мда, чула си правилно, каза му, че го обича. Simple Smile

# 581
  • София
  • Мнения: 12 390
Много са ми смешни Огнянова и Марио. Ще видим следващия сезон какво ще им измислят. Дали ще бяга пак.Stuck Out Tongue

# 582
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Няма да бяга. Ще правят бебчо Simple Smile

# 583
  • Мнения: 1 740
И анонсът:
https://nova.bg/accents/view/2019/12/06/270903/%D0%B4%D1%80%D0%B … 0%B7%D0%BA%D0%B8/

Евгения прави криза и повтаря емоционална молба към Калин и Александър, която разстройва и двамата. Появата на Наталия ще възврърне баланса на Калин, който отново ще се почувства щастлив.
Въпреки грандиозното парти за рождения ден на Евгения, двамата мъже, които я обичат най-много - Калин и Александър, ще стигнат до истински слбъсък на ценности и физическа сила. Каква е причината, гледайте в „Откраднат живот: Кръвни връзки“ тази вечер от 20.00 ч. по NOVA.


Явно Жени ще иска да й помогнат да си отиде и затова да се скарат Калин и Алекс.............

# 584
  • София
  • Мнения: 27 157
Изгледал Simple Smile
Хубав, емоционален епизод.
Дано не посегнат и на Янко, ама то няма време, последен епизод, така че едва ли.
По-скоро някаква криза при Евгения ще е причината за сблъсъка на Калин и Алекс.
Дали ще умре в този последен епизод, не знам, уф, ама най-вероятно.

Общи условия

Активация на акаунт