Откраднат живот: Кръвни връзки тема 92

  • 37 601
  • 801
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 9 484
За много години!

Хубаво е, че ще видим нови лица, може би няма да са много епизодични, щом държат да са актьори.

# 766
  • София
  • Мнения: 12 394
За много години!
По-добре, че ще вкарат нови лица. Дано се задържат повече. Чудя се кой ли ще остане от старите герои. Табаков дали го има в този сезон, мисля си, че няма да участва. И за Цонев и Кръстева се чудя.

# 767
  • София
  • Мнения: 9 558
Янина Кашева ще участва, според мен. Нали в края на миналия сезон Стаменова върна Кръстева на работа. Вл. Пенев  очаквам да се мярка, все пак тепърва ще предстои да обжалват присъдата на Галя, а Цонев ще е водещо лице в този случай.
Владо Карамазов също потвърди, че ще снима през целия сезон.
За Табаков и аз се чудя, но клоня, че Юруков ще участва. Може да не е в центъра на събитията, както в миналия сезон, но  очаквам да се появи.
На мен ми е интересно какво ще е името на сезона и кой нов главен ще вкарат. Иска ми се СВежен Младенов да участва, според мен не е случайно, че го дадоха в миналия сезон. Ама пусто щеше ми се да е с някоя готина докторка, а не с Петмезов Sad

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 16:45 от rosi_ta

# 768
  • Мнения: X
Според мен ще участва. Ако са мислили появата му да е епизодична, героят нямаше да е с лекарска професия.

# 769
  • София
  • Мнения: 12 394
Бях забравила за Петмезов и съпруг. Там ще има драма и с Мира. Бобчо дали ще участва? Май да, къде без него. На Пешко дано му намерят някоя готина жена, на подходяща възраст. Както и на Пенев, време му е вече да се задоми. Grinning

# 770
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Очаквам Нора Simple Smile Любомира е с по-къса коса.

# 771
  • Мнения: X
Както и на Пенев, време му е вече да се задоми. Grinning
Още страдам за Кунка. Щеше да има много смях и романтика между двамата Joy

# 772
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
rosi_ta, Свежен е.

И на мен ми е любопитно какво ще е подзаглавието на сезона. Също и дали ще останат "братята" и жените им. Защото, особено около Алекс и Биляна, има много какво да се разкрива.
Около Тасев също има "мегдан" за развитие. С Нора ли ще е, Вяра ли ще се връща...

Ох... Кунка! Да вземат и за нея да измислят причина да се върне, няма да е зле, да.

Последна редакция: чт, 09 яну 2020, 17:03 от DamaPika

# 773
  • София
  • Мнения: 12 394
Вярно, Кунка. Как  можах да я забравя. Дано се върне.

# 774
  • Мнения: X
DamaPika, ако съдим по това, което се случи в киното на финала на осми сезон, Димо Алексиев няма да се върне.
Освен ако не го убедят в последния момент, разбира се.

# 775
# 776
  • София
  • Мнения: 9 558
rosi_ta, Свежен е.

И на мен ми е любопитно какво ще е подзаглавието на сезона. Също и дали ще останат "братята" и жените им. Защото, особено около Аелекс и Биляна, има много какво да се разкрива.
Около Тасев също има "мегдан" за развитие. С Нора ли ще е, Вяра ли ще се връща...

Ох... Кунка! Да вземат и за нея да измислят причина да се върне, няма да е зле, да.

Разбира се, че е Свежен, телефонът ме е поправил Simple Smile
Само да не върнат Вяра, хич не я харесвах, а и нали има дете и мъж - да си я държат там Wink.  Но искам Кунка - много, много се надявам да размислят за нея и да се появи отново.

Мисля, че Алекс Алексиев ще участва, но Радина Думанян - не.  Очаквам драмата да е с Кая, Христо и Алекс.

# 777
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Очаквам драмата да е с Кая, Христо и Алекс.

+ Пепе. Той по-принцип си има отделна история и всички останали се въртят около него.

# 778
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Donna Paulsen, какво се е случило в салона след прожекцията на финалния епизод?
Всъщност, да - около Калин няма нещо, което да трябва да се разнищва, така че не-участието на Димо си е "подсигурено".

# 779
  • Мнения: 362
Здравейте, от дни започнах да гледам сериала. Гледам го в Нова плай но днес ми забива  серия от първи сезон, и така всяка следваща. Къде друга де мога да го намеря сериала?
Много ми допадна и искам да го гледам,но искам отначало.

Общи условия

Активация на акаунт